Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tor Poznań Track Days - 12-13.08.2017

poznań tor track day upalanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8

Jedziemy tydzień wcześniej niż zakładaliśmy z powodu kłopotów z rejestracją na kolejny weekend.

1. Etf

2. Stolar

 

kto jeszcze?



#2
Rexsio

Rexsio

    Entuzjasta

  • Użytkownicy
  • 568 postów
  • SkądWawa
Ja :)
  • Stolar lubi to

#3
GediRX

GediRX

    Dyskutant

  • Użytkownicy
  • 170 postów
  • SkądGDYNIA
Jadę na 13tego :)
  • Stolar lubi to

#4
Rexsio

Rexsio

    Entuzjasta

  • Użytkownicy
  • 568 postów
  • SkądWawa

Jadę na 13tego :)


Wazyles może te swoje 17ki JR?

#5
GediRX

GediRX

    Dyskutant

  • Użytkownicy
  • 170 postów
  • SkądGDYNIA

Jeszcze nie bo jeszcze nie ma ich :) Zastanawiam się cały czas :) JR3 a JR5 



#6
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8
Polatalismy dzisaj z Etf-em, ja sie ucze jezdzic anglikiem i rozwiazuje problemy woeku dziecięcego, Etf robi super postępy pod moim czujnym okiem hahaha. Jezeli ktoś z okolic Wawy lub Poznania ma klocki przod obojętnie jakie dajcie znać bo mamy problem ;) Mogą byc tez mocno zjechane.

Załączone pliki


  • kosciukus lubi to

#7
piwo

piwo

    Pasjonat

  • Użytkownicy
  • 769 postów
  • SkądMarki
  • Samochód:Opel Speedster; tor Poznań:1m48,4s Łódź 59,3 na semislicku; 1/4:13,806

jakies dziwnie duze et w tym rexie z nr 52. przydalyby sie dystanse 30mm przod i 20 tyl



#8
Rexsio

Rexsio

    Entuzjasta

  • Użytkownicy
  • 568 postów
  • SkądWawa
Co to za wóz transmisyjny z satelitą w tle? Jakaś telewizja ? :)

Piwo - to duży negatyw chyba sprawia wrażenie wysokiego et.

Bez płetwy latasz r3 ?

#9
Gronek

Gronek

    Wanklowy Maniak

  • Moderators
  • 7167 postów
  • SkądŚladów / Warszawa
  • Samochód:BridgePorted RX8 HP,
Stolar mam coś jak chcesz :)
Rotary Engine Vehicles Service.
Obsługa, Naprawa i Modyfikacje pojazdów z silnikiem Wankla
www.rotaryengines.pl  5O8 * 279 * 238
mail:  tomek(at)rotaryengines.pl

#10
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8
Jest negatyw 3 stopnie ale chyba i tak za malo. Dzisiaj bez skrzydla.
Gronek to super to Reksio przyjedzie jutro rano Cie obudzi:) poprosze go zeby sie kontaktowal z Tb

#11
Dexell

Dexell

    Mistrz ciężkiej metafory

  • Użytkownicy
  • 1193 postów
  • SkądLDZ
  • Samochód:Pienkny HP

Co to za wóz transmisyjny z satelitą w tle? Jakaś telewizja ? :)

 

Benedykt był XVI

Jan Paweł był II

a Stolar który będzie ?


Wczoraj odwiedzili mnie koledzy z RXklubu !!! ....  dzisiaj tylko pamiętam, ... że otworzyłem im drzwi


#12
Rexsio

Rexsio

    Entuzjasta

  • Użytkownicy
  • 568 postów
  • SkądWawa
https://youtube/UCVll1lYIIo - moje najlepsze kółko - oficjalnie zmierzyli na torze 1:53,9

Etf gratuluję czasu - 1:55,1 na rsrach i pierwszy raz na Poznaniu to mega czas - wrzuć na YT filmik to podpatrze technikę. Stolar - na razie gratulujemy tylko przejazdów z tą ananasowa dupeczka ;) zapodaj zdjęcia dla potomnych i żony ;)

#13
miirage

miirage

    Pasjonat

  • Użytkownicy
  • 832 postów
  • SkądGdynia
  • Samochód:RX8 HP 2005 USA :)

Stolar nie robi się tak kolegom. Nie można upalać R3 podczas gdy inni ciągle o niej marzą :) Napisz jakie odczucia i jaka różnica w stosunku do przed lifta. Coś w niej zmieniałeś czy to pelne R3?



#14
etf

etf

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 286 postów
  • SkądRzeszów
  • Samochód:RX8 HP

https://youtube/UCVll1lYIIo - moje najlepsze kółko - oficjalnie zmierzyli na torze 1:53,9

Etf gratuluję czasu - 1:55,1 na rsrach i pierwszy raz na Poznaniu to mega czas - wrzuć na YT filmik to podpatrze technikę. Stolar - na razie gratulujemy tylko przejazdów z tą ananasowa dupeczka ;) zapodaj zdjęcia dla potomnych i żony ;)

Filmik z najlepszego przejazdu: https://www.youtube...._id=QENDBupZ-M0
Tutaj filmik co się dzieje jak za bardzo się chce pobić czas  :P :  https://www.youtube...._id=SicROe22kkQ

a Tutaj już pościg za Stolarem : 


  • kosciukus lubi to

#15
GediRX

GediRX

    Dyskutant

  • Użytkownicy
  • 170 postów
  • SkądGDYNIA

No i dupa :D jestem 4ty ..... Nowa kwalifikacja dla Poznania: 

1. Gronek

2. etf

3. Stolar

4. GediRX



#16
TommyJr

TommyJr

    Zdradziecka Morda

  • Użytkownicy
  • 682 postów
  • Samochód:Mazda RX8

https://youtube/UCVll1lYIIo - moje najlepsze kółko - oficjalnie zmierzyli na torze 1:53,9

Etf gratuluję czasu - 1:55,1 na rsrach i pierwszy raz na Poznaniu to mega czas - wrzuć na YT filmik to podpatrze technikę. Stolar - na razie gratulujemy tylko przejazdów z tą ananasowa dupeczka ;) zapodaj zdjęcia dla potomnych i żony ;)

Jakie gumy? Extreme? Jaki rozmiar?

I jakie ma teraz Twoj sprzęt staty?

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

#17
TommyJr

TommyJr

    Zdradziecka Morda

  • Użytkownicy
  • 682 postów
  • Samochód:Mazda RX8

No i dupa :D jestem 4ty ..... Nowa kwalifikacja dla Poznania:
1. Gronek
2. etf
3. Stolar
4. GediRX

Czemu Rexsia nie klasyfikujecie?

Jeszcze w tym roku ma Poznań pojadę bo nie moze mnie na tej liście zabraknąć ;)

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

#18
Rexsio

Rexsio

    Entuzjasta

  • Użytkownicy
  • 568 postów
  • SkądWawa

No i dupa :D jestem 4ty ..... Nowa kwalifikacja dla Poznania:
1. Gronek
2. etf
3. Stolar
4. GediRX

Gedi, dokładniej to tak:
1. Jackpl
2. Rexsio
3... Wankle zgodnie z Twoją kolejnością ;)

Etf - piękna linia jazdy, jakbym miał takie umiejętności to pewnie 1:51 bym walnął :/

Tommyjr - opony przód direzza 225/17, tył 225/17 kumho v700 - felgi oczywiście rpf1 (jeszcze raz dzięki za nie), klocek przód uliczny, tył carbotech, stalowy oplot, gwint isc drift, silnik 1jz 0,7 bar seria ok 280km niehamowany

#19
GediRX

GediRX

    Dyskutant

  • Użytkownicy
  • 170 postów
  • SkądGDYNIA
Jack i Rexio sie nie liczą w mojej ocenie bo jeden Honda rx8 a drugi Toyota rx8 i koniec tematu. ... dla sprawiedliwości to jak wstawimy do mnie silnik z FD to tez nie bede sie porownywal z 13B ... bo to nie sportowe :) ... Tommy wierz mi ze mentalnie jesteśmy razem ... Nasza mała wyścigowa rodZinka rosnie w siłę :) szkoda se z nami na nurburgring nie jedziesz :(

#20
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8

Benedykt był XVI

Jan Paweł był II

a Stolar który będzie ?

Stolar na razie I choć czasy na to nie wskazują :)

 

 

 Stolar - na razie gratulujemy tylko przejazdów z tą ananasowa dupeczka ;) zapodaj zdjęcia dla potomnych i żony ;)

 

Dzięki Reksio, widzę że zazdrość Cię zjada od środka bo też miałeś ochotę na hawajską hahaha 

 

Stolar nie robi się tak kolegom. Nie można upalać R3 podczas gdy inni ciągle o niej marzą :) Napisz jakie odczucia i jaka różnica w stosunku do przed lifta. Coś w niej zmieniałeś czy to pelne R3?

 

Silnik przeszedł streetport, lekki zamach Racing Beat, sprzęgło Exedy Stage2, zawias ISC Racing, staby Racing Beat. Niestety silnik słabo odpowiedział na tjuningi bo wydaje tylko 190 koni. Zastanawiam się nad przyczyną i rozwiązaniem problemu ale nie wygląda to dobrze. Myślałem że może ten zamach za lekki jest ale przecież taki sam zamach ma TommyJr i po porcie ma 250 koni więc to nie to, natomiast generalnie auto jest fajne, szkoda że angol i muszę się trochę wczuć na torze bo za mało szerokości toru wykorzystywałem. 

Jack i Rexio sie nie liczą w mojej ocenie bo jeden Honda rx8 a drugi Toyota rx8 i koniec tematu. ... dla sprawiedliwości to jak wstawimy do mnie silnik z FD to tez nie bede sie porownywal z 13B ... bo to nie sportowe :)

 

Wiadomo że zjebali auta jakimiś dziwnymi silnikami ale dajmy im szansę :) (jaja chłopaki szanujemy Wasze słapy chociaż mamy rotory w oczach hehe) Można by tak w nieskończoność porównywać bo np jedni robią czasy swapami, inni mają remapy, jeszcze inni gwinty czy skrzydła i w sumie trudno o 100% porównanie czasów w innych autach 1:1 choć oczywiście masz Gedi rację że to inna liga jest bo my mamy mocy tyle co kot napłakał a chłopaki się pławią w tych koniach jak sułtan Brunei w Bentleyach:)

Może załóżmy temat przypięty z tabelką, wpiszemy tam czasy  wszystkich co zechcą podać na torze Poznań, zrobimy kolumny z datą, temperaturą, mocą i modami silnika, modami zawiasu i pozostałymi modami oraz oponami i będzie wtedy można w jednym miejscu znaleźć wszystkie czasy z TP z obszernymi opisami. Co sądzicie o tym?

 

Co do mojego weekendu to było ciężko. Auto po wielu modach niestety nie wypadło dobrze, moc zmierzona wczoraj na hamowni 190 koni i 160 niuta była widoczna na torze - np na filmie gdy Etf jedzie za mną i mnie wyprzedza na prostej - od razu wyszło te 20 koni więcej mimo że Bartek miał skrzydło a ja tylko seryjny spojler R3. W szoku obaj byliśmy jak mnie dochodził. Pierwszego dnia zrobiłem 1.56.8 i skończyły mi się hamulce (pewni "mechanicy" mieli mi przełożyć hamulce Stoptech z szarej S1 do nowej R3 i owszem przełożyli, ale tarcze a klocki zostawili zwykłe. Płynu też nie wymienili mimo że dałem im 2xrbf 600 przez co płyn się gotował po 6 minutach jazdy - w niedzielę rano zmieniłem płyn na rbf 660 i ten problem rozwiązałem ale niestety tarcze miałem już zniszczone i nawet awaryjnie założone klocki od Etf-a nie były powtarzalne). W niedzielę regularnie jeździłem 1.57 mimo takich problemów z setupem więc jest jakiś promyczek nadziei że wczuję się w anglika, trzeba tylko pojeździć... 

Super czas Bartek, nie musisz dziękować hehe. Nie przyzwyczajaj się do drugiego miejsca w rotorach bo Gedi i ja tak łatwo nie odpuścimy.

Jak się obrobię wrzucę filmy chociaż nie ma jakichś wielkich ciekawostek na nich ale zawsze coś. Pozdro dla wariatów!  


  • cysio102, Rexsio i kosciukus lubią to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: poznań, tor, track day, upalanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy