Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rotary Engine Vehicles Service

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
361 odpowiedzi w tym temacie

pinky

pinky

Dyskutant

• Użytkownicy
  • 160 postów
  • Samochód:Mx-8 vs Rx8 vs Rx7

Ten warsztat jeszcze istnieje ? , bo wyszło na pomiarach że strasznie spiepszyli mi gładź na ostatnim serwisie lotnym w Poznaniu. Chciałbym złożyć im reklamację, wg pomiaru nie zgadza się grubość warstw na osłonie. Została trwale naruszona zewnętrzna pokrywa ochronna wątroby - tzw. klar, i nastąpiło wdarcie się do torebki włóknistej okołonaczyniowej. Jeśli ktoś z Was też ma podobny problem po konsultacji z nimi, to piszczcie do mnie, złożymy się i  będzie pozew zbiorowy. Zbiorowo to ich wykończymy, nie podniosą się z kolan, a może nawet upadną .......................publicznie.na twarz.

Słońce ty moje, pamiętaj że zawsze możesz wpaść na JF i tam postaramy ci się wynagrodzić twoje straty moralne/fizyczne, straszenie sądem nie robi na nas wrażenia w końcu co się odwlecze to się wypije dwa razy.

• Retro lubi to

...międzykontynentalny przemytnik

Dexell

Dexell

Mistrz ciężkiej metafory

• Użytkownicy
  • 1131 postów
  • SkądLDZ
  • Samochód:Pienkny HP
Błyskawico Ty moja, ja Wam taki pozew zbiorowy załatwie że od ławy ...przysiegłych nie wstaniecie. 
Na JF nie będę, bo znając Was to na samolot do Afryki bym się spóźnił albo nie dotarł. Nie lać mi po flagach i żeby żadne auto mi tam znowu nie spłonęło. No chyba że RX z silnikiem od Multipli.

Wczoraj odwiedzili mnie koledzy z RXklubu !!! .....dzisiaj pamiętam tylko, ...że otworzyłem im drzwi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy