Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprawne amortyzatory a bezpieczeństwo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#21
Karol

Karol

    Zapaleniec

  • Użytkownicy
  • 1485 postów
  • SkądTORUŃ
  • Samochód:RX8 GRAND TURING
Kuba Rozpruwacz, co ty masz za koła że 8cm chcesz obniżyć??? Ja mam tył o 3,5cm i już dystans będzie ciężko założyć bez rolowania nadkola bo opona się chowa a gdzie jeszcze 4,5

#22
Kuba Rozpruwacz

Kuba Rozpruwacz

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 447 postów
  • SkądGliwice
kola mam 18 cali a opony 225/35 ... Jak wkoncu umowie się z mechanikiem na montaż gwintu to obniżę maxx 8 cm w dol jak nie więcej i dodam zdjęcia w temacie mojego auta jak cos ;-)

#23
Karol

Karol

    Zapaleniec

  • Użytkownicy
  • 1485 postów
  • SkądTORUŃ
  • Samochód:RX8 GRAND TURING
Śmiesznie to będzie wygladac takie wąskie kółka schowane w nadkole :-P I przy tym obniżeniu to nie wiem gdzie ty jeździć będziesz

#24
Tomma

Tomma

    Nałogowiec

  • Użytkownicy
  • 1902 postów
przema72 ok rozumie, ale w takim razie wytłumacz mi proszę co wtedy, kiedy belka stabilizatora jest już wypchana do góry? na mój nie fachowy rozum mechaniczny, belka która w pozycji zero już dobiła albo jest dużo wyżej, będzie blokowała inne podzespoły amortyzujące, ponieważ nie pójdzie dalej do góry wtedy gdy zawieszenie będzie pracować/amortyzować na dziurach lub nachyleniu pojazdu na zakrętach.
U mnie na oem drążkach tak właśnie wyglądała belka stablizatora w pozycji zero auta na kołach
Dołączona grafika

#25
przema72

przema72

    Entuzjasta

  • Użytkownicy
  • 508 postów
tylko w zasadzie belka stabilizatora niema zadnego maxymalnego górnego połozenia , niemozna jej dobic ;]

stabilizator to element skrętny , skreca sie kiedy nastepuje przechył nadwozia , jesli nadwozie jest prosto , to sam skok zawieszenie nie skreca stabilizatora

niewiem jak inaczej to wytłumaczysz

jakbys odkrecił obydwa drązki , to stabilizator mozna by teoretycznie obkręcic w kółko , ale oczywiscie zblokuje sie o wachacz

#26
Tomma

Tomma

    Nałogowiec

  • Użytkownicy
  • 1902 postów
w takim razie mogłem bez kombinacji zamówić nowe oem drążki i było by ok?

#27
przema72

przema72

    Entuzjasta

  • Użytkownicy
  • 508 postów
niekoniecznie ;] , poniewaz amortyzatory sa w takim układzie /---\ a do tego gwint zazwyczaj ma grubszy amor , wtedy moze sie zdazyc ze koncówki drążków obcieraja o amor

ale nie jest to dobijanie stabilizatora

#28
Sqad

Sqad

    AWA

  • Administrator
  • 2645 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:Citroen C-Crosser '09, Kymco Downtown 125 '15
...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy