Skocz do zawartości

Zdjęcie

Madzia RX-8

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

miirage

miirage

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 818 postów
  • SkądGdynia
  • Samochód:RX8 HP 2005 USA :)

Piękny ten zestaw coraz bardziej mi się podoba :) Przeciwmgielne to są oem czy jakieś inne

THX911

THX911

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 752 postów
  • SkądStarachowice / WWA
  • Samochód:RX8 K20K

Oklejałeś ją folią? Jaki koszt jak coś i gdzie robiłeś? Świetnie ten kolor wygląda! 

kyku

kyku

Bywalec

• Użytkownicy
  • 112 postów
  • Samochód:RX-8 HP

Piękny ten zestaw coraz bardziej mi się podoba :) Przeciwmgielne to są oem czy jakieś inne

OEM + przerobione mocowania

Oklejałeś ją folią? Jaki koszt jak coś i gdzie robiłeś? Świetnie ten kolor wygląda! 

To lakier. A robiłem tutaj: http://tysnicki.pl/ co prawda długo ale fachowo!  :)

miirage

miirage

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 818 postów
  • SkądGdynia
  • Samochód:RX8 HP 2005 USA :)

Cały lakier w macie hmmm z 5k wyszło czy lepiej? Szkoda że nie mam tyle czasu do grzebania przy swojej, bo bym zrobił bliźniaka :)

etf

etf

Gaduła

• Użytkownicy
  • 283 postów
  • SkądRzeszów
  • Samochód:RX8 HP
Wracając dziś do domu nagle słyszę jedzie coś głośnego i to wcale nie moje auto ;p aż musiałem Ciebie dogonić, żeby zobaczyć z bliższa ten lakier bo mi się mega podoba . Może jakiś spot zrobimy skoro widzę że w Rzeszowie jesteś. Wreszcie bym zobaczył jak autko wygląda, a nie gonie po mieście za tobą ;)

Yogi

Yogi

Amator

• Użytkownicy
  • 69 postów
  • SkądRzeszow
  • Samochód:Mazda RX-8 K24/K20

Tez widziałem Twoje auto jak byłem w polsce na parkingu koło PZU, na zywo super wyglada :) Możesz coś więcej powiedzieć o tym lakierniku bo musze sobie progi zrobic i małe poprawki i wlaśnie szukam odpowiedniego miejsca a boguchwala nie daleko ;)

kyku

kyku

Bywalec

• Użytkownicy
  • 112 postów
  • Samochód:RX-8 HP
Pewnie etf. Miło było spotkać na drodze :D Tylko ten tydzień mam juz cały zaplanowany. Może np. w przyszlym tyg, w więcej osób? Sporo 8mek jest na Rzeszowie :D

Yogi, z terminem mieli problemy ale moje auto (zderzaki) było specjalnej troski :P nic nie pasowało na początku. Do tego zrobili mi blachy, zabezp podwozie itd. Koniec końców efekt jest super więc mogę polecić ;) Ile wyjdzie za sam lakier to musisz indywidualne pytać.

etf

etf

Gaduła

• Użytkownicy
  • 283 postów
  • SkądRzeszów
  • Samochód:RX8 HP
3 maja będzie zlot bo przyjeżdża projekt 86 do Rzeszowa. To będzie dobry dzień żeby zrobić jakiegoś spota. Aczkolwiek coś wcześniej z chęcią można jeszcze ogarnąć i się spotkać np na podpromiu na dolnym bo tam fajnie niesie z wydechu ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy