Skocz do zawartości

Zdjęcie

Game corner

gry wolny czas

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
239 odpowiedzi w tym temacie

#1
Sqad

Sqad

    AWA

  • Administrator
  • 2 645 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:Citroen C-Crosser '09, Kymco Downtown 125 '15

Czyli spędzanie wolnego czasu przed komputerem czy konsolą?

Jako nałogowy gracz rozpoczynam dyskusję :)

 

Niestety ostatnio coś nie mam czasu usiąść do kompa, a co dopiero odpalić grę.

W co gracie, jeśli w ogóle gracie :) nie mówie tu o gitarze czy pianinie. 

Wiem że niektórzy szarpią w w gran turismo. Mnie jakoś 6 znudziła bardzo szybko. Czekam teraz na The Crew z wyścigówek. Jakiś czas temu jak miałem jeszcze sensowną kierownicę to odpalałem assetto corsa. 

Żeby nie było w wyścigi nie lubię grać wolę strzelanki czasem jakaś strategia turowa typu civilizacja czy ufo. Ale od zawsze i na zawsze FPP. Dużo się grało w CS'a czy BF'a . Szkoda gadać bo czas spędzony przy tych grach idzie w tysiące godzi. Tak na szybko spojrzałem teraz na steamie w sourca mam 1200h, BF3 1400 no masakra, a to tylko dwie gry. No ale co zrobić czasem lubię pograć  :D



#2
adamsud

adamsud

    Boss of all Bosses

  • Użytkownicy
  • 3 051 postów
  • Skąddolnośląskie
  • Samochód:BMW 645Ci, VW Jetta A6, BMW e46 328i

Nie zrozumiałem wiele z Twojej wypowiedzi Sqad :). Trudno, w tym temacie nie pogadamy. Jutro zapytam syna o czym piszesz :D.


  • Sqad lubi to

#3
Kuba Rozpruwacz

Kuba Rozpruwacz

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 447 postów
  • SkądGliwice

Obecnie dziennie pykam w Fife 2014 przez internet ;)  a zastanawiam się nad kupnem Forzy na Xboxa 360



#4
Sqad

Sqad

    AWA

  • Administrator
  • 2 645 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:Citroen C-Crosser '09, Kymco Downtown 125 '15
Forze grałem dawno temu. Fajny tytuł tylko trochę drętwe sterowanie, dźwięki silników niesamowite. Niestety bez kierownicy nie podchodź do tego tytułu a kierownica z sensem do xboxa to prawie 1,5 kafla, jak wszystko pod xboxy :/

#5
Piccardo

Piccardo

    Pasjonat

  • Użytkownicy
  • 819 postów
  • SkądNiemcy

MGS 1,2,3,4 na dalsze części czekam już na PC. GT od 1 do 5tki a 6stkę odpuszczam gorsza graficznie i zbyt wiele mikropłatności jak na klapę z GT5. Obecnie grywam w BF4 ale i tak mało kto ma z moich znajomych, więc tak tylko już pogrywam (3jkę też mam a CS'a też ostro grałem z niezłymi wynikami :P), Hardline odpuszczam za dużo plastiku i kupa z sterowaniem ale The Division może okazać się zbawieniem Squad polecam! Co do wyścigówek obecnie chciałbym coś jak NFS U/U2 ale z nadchodzących tytułów jedynie mnie interesuje Procect Cars. Fifa tylko z browarem kumplami grillem i projektorem :D



#6
MATi

MATi

    Poweeeeer!!!!

  • Użytkownicy
  • 5 813 postów
  • SkądJózefosław
  • Samochód:BMW F10 528i juesandej
Ja to pykam na ps3 GT5, NFS Shiftt2, często Fifa 13 okazjonalnie F1 2012, teraz czekam na Fife 15. Z takich innych Mafia 2 i GTA najnowsze
" If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling"
~Paul Walker

#7
pedro

pedro

    Dyskutant

  • Użytkownicy
  • 225 postów

CS 1.6/CZ pierdyliard godzin :) a teraz pytanie do konsolowiczów, lepiej kupić plejke 3 za grosze czy zainwestować w 4rkę? 



#8
Sqad

Sqad

    AWA

  • Administrator
  • 2 645 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:Citroen C-Crosser '09, Kymco Downtown 125 '15

CS 1.6/CZ pierdyliard godzin :) a teraz pytanie do konsolowiczów, lepiej kupić plejke 3 za grosze czy zainwestować w 4rkę?


No ja ps3 sprzedałem wczoraj z gt5 gt6 mgs4 i gtav. Za 500zl generalnie ta konsola umiera, tymbardziej ze ps4 i wyszło i cieszy sie powodzeniem. Odłóż sobie na ps4 takie jest moje zdanie, bo na ps3 juz dobre tytuły nie wyjdą chyba ze zadowolisz sie tym co teraz jest w ofercie.

Ja to pykam na ps3 GT5, NFS Shiftt2, często Fifa 13 okazjonalnie F1 2012, teraz czekam na Fife 15. Z takich innych Mafia 2 i GTA najnowsze


Nie czekaj bo juz jest. Ponoć na PC masa bugow.

#9
Piccardo

Piccardo

    Pasjonat

  • Użytkownicy
  • 819 postów
  • SkądNiemcy

Ja nie widzę sensu kupowanie konsoli PS4 a tym bardziej X1, prosta przyczyna gry 100% droższe, żeby grać online płacisz abonament w obu przypadkach, większość gier i tak wyjdzie na PC nawet te które niegdyś były exclusive. Obecnie te konsole w zupełności straciły swój sens, za to polecam kupić pada czy to PS4 czy z X1.



#10
adamsud

adamsud

    Boss of all Bosses

  • Użytkownicy
  • 3 051 postów
  • Skąddolnośląskie
  • Samochód:BMW 645Ci, VW Jetta A6, BMW e46 328i

Nie wiem, nie znam się. Aczkolwiek niedawno kupiłem synowi PS4 (do tej pory szalał na xbox360). Wczoraj też dorwałem fifa 15. Jednak grafika na PS4 jest dużo ciekawsza od konsoli poprzedniej generacji. W grze widać np. poszczególne źdźbła trawy na murawie.



#11
MATi

MATi

    Poweeeeer!!!!

  • Użytkownicy
  • 5 813 postów
  • SkądJózefosław
  • Samochód:BMW F10 528i juesandej
Ja mam Fife 15 zamówiona już dawno w preorder czekam tylko na kuriera :)

Co do grafiki to się nie wypowiem bo nie mam porównania ale ps3 mi styka duży HD ekran tv i można pomykac, lepsze niż jak na PC grałem i co pół roku komp za słaby żeby grę odpalić.
" If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling"
~Paul Walker

#12
DonDawido

DonDawido

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 339 postów
  • SkądWrocław / Kalisz
  • Samochód:Było RX-8, jest A3 1.8T.

W tej chwili to tylko NBA 2K14 na PS3, nic innego mnie nie wkręciło, a tutaj często gram z kumplami. :) Zastanawiam się nad zmianą konsoli na PS4 tylko te abonamenty za granie online to trochę mija się z celem, bo obecnie gram pewnie z 2h tygodniowo.

 

Wcześniej spędziłem masę godzin na różnych strzelankach. Zaczynałem, standardowo, w CS, później pochłonęła mnie seria Battlefield. :) BF1942 to pewnie ok. 300h, BF2 to lekko 1000h i pewnie tyle samo w BF3. :) Oprócz tego przez pewien czas wręcz nałogowo FM (jeszcze gdy nazywał się Championship Managerem), jakieś studenckie lan-party przy COD, Diablo, Q3 i innych klasykach. :D



#13
Sqad

Sqad

    AWA

  • Administrator
  • 2 645 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:Citroen C-Crosser '09, Kymco Downtown 125 '15

Nie wiem, nie znam się. Aczkolwiek niedawno kupiłem synowi PS4 (do tej pory szalał na xbox360). Wczoraj też dorwałem fifa 15. Jednak grafika na PS4 jest dużo ciekawsza od konsoli poprzedniej generacji. W grze widać np. poszczególne źdźbła trawy na murawie.


Kosola jest fajna jak chcesz usiąść włożyć płytę z gra i pograć z PC nie zawsze jest łatwo, aktualizacje sterowników etc. Ale porównujac grafikę na komputerach z konsolami obecnej generacji to jest przepaść. Ta przepaść była juz przy poprzedniej generacji konsol ale teraz sie pogłębiła.

Obecnie jak ktoś wyda 3 k na PC to ma spokój na conajmniej 5 lat. A dalej juz tylko modernizacje na bierząco. I wcale PC nie trzeba zmieniać co dwa lata poprzedni komputer miałem yyyy 7 lat i w ostatnich jego dniach targał bf3 w multi wiec na prawdę tragedii z PC teraz nie ma. Co kto woli. Ja w fpsy, nie jestem wstanie grać na padzie sterowanie to trauma dla mnie.

#14
mlody

mlody

    Entuzjasta

  • Użytkownicy
  • 657 postów
  • SkądGdynia
  • Samochód:RX-8 R3 Conversion

PS3 ale w domu sluzy tylko jako odtwarzacz blu-ray bo nie ma czasu. Za to na statku mam w kabinie i non stop NBA 2K14 :D lubie hack'n'slashe, przygodowki. Wyscigowki jak najbardziej ale nic na razie ciekawego nie ma. Przeszedlem GRIDa 2 ostatnio. MGS oczywiscie wszystkie czesci. Mortal Kombat tez grywalem nawet po sieci w przeszlosci. Teraz czekam na Shadow of Mordor, Driveclub, Dragon Age, Mad Max i oczywiscie najnowszy MGS Phantom Pain, Batman tez byl dobry.Pewnie kupie PS4 jako ze wszystkie generacje posiadalem.


  • Sqad lubi to

#15
pedro

pedro

    Dyskutant

  • Użytkownicy
  • 225 postów

 Odłóż sobie na ps4 takie jest moje zdanie, bo na ps3 juz dobre tytuły nie wyjdą chyba ze zadowolisz sie tym co teraz jest w ofercie.


 

 

już mam odłożone ;) ale wlasnie kminie czy w tym momencie opłacalny jest zakup czwórki bo jak na razie to mało tytułów do grania :P a coś trzeba robić po wykładach i pracy



#16
Sqad

Sqad

    AWA

  • Administrator
  • 2 645 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:Citroen C-Crosser '09, Kymco Downtown 125 '15

PS3 ale w domu sluzy tylko jako odtwarzacz blu-ray bo nie ma czasu. Za to na statku mam w kabinie i non stop NBA 2K14 :D lubie hack'n'slashe, przygodowki. Wyscigowki jak najbardziej ale nic na razie ciekawego nie ma. Przeszedlem GRIDa 2 ostatnio. MGS oczywiscie wszystkie czesci. Mortal Kombat tez grywalem nawet po sieci w przeszlosci. Teraz czekam na Shadow of Mordor, Driveclub, Dragon Age, Mad Max i oczywiscie najnowszy MGS Phantom Pain, Batman tez byl dobry.Pewnie kupie PS4 jako ze wszystkie generacje posiadalem.

 

Kurde młody nie posądzałem Cię o takie szarpanie na konsoli :P


  • mlody lubi to

#17
mlody

mlody

    Entuzjasta

  • Użytkownicy
  • 657 postów
  • SkądGdynia
  • Samochód:RX-8 R3 Conversion

Oj szarpie szarpie ale tylko w robocie ;) W domu sam juz wiesz jak jest. Ja sie nie moge doczekac az mlody bedzie troche starszy bo Playseat z kiera wleci. Oczywiscie wszystko dla syna.


  • Sqad lubi to

#18
eXe

eXe

    Klubowa Maskotka :)

  • Użytkownicy
  • 2 682 postów
  • SkądWłoszczowa
  • Samochód:20B

ja standardowo chyba zaczynałem od cs 1.6 i condition zero, później cs source i teraz ostatnio troszkę w cs global offensive i powiem że ogólnie najlepiej mi się grywa w source mimo że grafiką nie powala

do tego czasem left4dead2, sniper elite v2, team fortress 2, league of legends i need for speed world, ewentualnie car mechanic simulator 2014 

swego czasu przeszedłem wszystkie serie hitmana, zaczynałem też absolution, ale nie skończyłem, grywałem w gta(wszystkie wersje)

na konsolach nie gram, ponieważ nie posiadam, dennie mi sie gra na padzie :(

 

DonDawido pamiętasz te stare czasy? :P http://cloud-4.steam...C546EB277C674F/

jeśli ktoś by chciał pograć czasem, to można dodać mnie na steam, nick: brokensonnet



#19
Sqad

Sqad

    AWA

  • Administrator
  • 2 645 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:Citroen C-Crosser '09, Kymco Downtown 125 '15

Oczywiscie wszystko dla syna.

 

Dobra dobra ;)

Tak się tylko mówi, my się nie zmieniamy, zmieniają się tylko zabawki. :P


  • MATi i Kintas lubią to

#20
MATi

MATi

    Poweeeeer!!!!

  • Użytkownicy
  • 5 813 postów
  • SkądJózefosław
  • Samochód:BMW F10 528i juesandej
O to to tato, dobrze mówi polać mu :D :P
" If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling"
~Paul Walker




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy