Skocz do zawartości

Zdjęcie

Game corner

gry wolny czas

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
234 odpowiedzi w tym temacie

DonDawido

DonDawido

Gaduła

• Użytkownicy
  • 339 postów
  • SkądWrocław / Kalisz
  • Samochód:Było RX-8, jest A3 1.8T.

Młody, w necie też pykasz czy nie da rady? :D

FPSy i pad to dla mnie tylko niepotrzebne nerwy. ;)

eXe: No zdarzyło nam się spotkać na serwerze, zdarzyło. :P I że musiałeś wrzucić akurat ten jeden screen, na którym masz lepsze staty... :D

• eXe lubi to

Raptor

Raptor

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • 1394 postów
  • SkądKraków
  • Samochód:RX8 & Mazda 3 BM

ostatnio nie mam za dużo czasu ale jak już się uda to gram w Elite Dangerous

sig2.jpg

Sqad

Sqad

AWA

• Administrator
  • 2645 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:Citroen C-Crosser '09, Kymco Downtown 125 '15

Ale to jeszcze nie wyszło :)

Raptor

Raptor

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • 1394 postów
  • SkądKraków
  • Samochód:RX8 & Mazda 3 BM

Ale to jeszcze nie wyszło :)

wsparłem na Kickstarterze wiec mam dostęp :)

• Sqad lubi to

sig2.jpg

Sqad

Sqad

AWA

• Administrator
  • 2645 postów
  • SkądWarszawa

Fajne :)

eXe

eXe

Klubowa Maskotka :)

• Użytkownicy
  • 2682 postów
  • SkądWłoszczowa
  • Samochód:20B

eXe: No zdarzyło nam się spotkać na serwerze, zdarzyło. :P I że musiałeś wrzucić akurat ten jeden screen, na którym masz lepsze staty... :D

tylko na tym screenie byłeś :( przynajmniej fajne statystyki mamy ;)

ale przyznam że w wielu rundach mi nie szło :)

Sqad

Sqad

AWA

• Administrator
  • 2645 postów
  • SkądWarszawa

Grał ktoś w Watch Dogs? Można kupić już za 45zł niby nie dużo ale nie lubie wydawać kasy na nędzne tytuły. GTAV przeszedłem i czekam na wersje na pc co by onlina dalej katować, The Crew też już zamówione, a jakoś od pracy muszę odpocząć, BF4 jest słabiutki żeby go katować.

adamsud

adamsud

Boss of all Bosses

• Użytkownicy
  • 3034 postów
  • Skąddolnośląskie
  • Samochód:BMW 645Ci, VW Jetta A6, BMW e46 328i

Watch Dogs ? To o takim facecie co gromami rzuca ? Kupiłem synowi jakiś czas temu na ps4. Fajna grafika. Widziałem, że gdy w grze padał deszcz można było liczyć krople w kałużach. Ale wielkiego zainteresowania chyba ta gra nie wzbudziła. Jutro spytam syna to przekaże opinię. Na GTA V w wersji na ps4 też czekamy (na xbox360 już nie bawi, chyba że xbox live). No, ale (jak słyszałem) na ps4 to już będzie zupełnie inna gra :) . W wersji na PC pewnie będzie trzeba wymienić komputer. To właśnie GTA, chyba w wersji IV spowodowała, że przestałem się kopać z koniem i kupiłem konsolę.

Wojtex16

Wojtex16

Maniak

• Moderators
  • 3046 postów
  • SkądKatowice
  • Samochód:Była już RX-8

To właśnie GTA, chyba w wersji IV spowodowała, że przestałem się kopać z koniem i kupiłem konsolę.

Nie wiem jak teraz, ale na początku to ta gra miała taką słabą optymalizacje, że masakra. Nawet na nowych komputerach był problem pograć komfortowo.

Wracając do tematu to kiedyś naprawdę dużo się grało jak chodziłem do gimnazjum jeszcze, ech te czasy... :rolleyes:

Przeszedłem wszystkie częsci Hitmana, MaxPayne, Mafia.

Ostatnio odpaliłem se heroes might and magic 3 ze wszystkimi dodatkami i przechodzę kampanie :)

adamsud

adamsud

Boss of all Bosses

• Użytkownicy
  • 3034 postów
  • Skąddolnośląskie

Nie wiem jak teraz, ale na początku to ta gra miała taką słabą optymalizacje, że masakra. Nawet na nowych komputerach był problem pograć komfortowo.

To prawda. Kolejne patche i dalej problemy. Przećwiczyła mnie ta gra dokładnie. Kiedyś przy okazji tej gry przeczytałem komentarz  jakiegoś forumowicza (dotyczący wielostronicowej dyskusji na temat optymalizacji kart graficznych, podkręcania procesora itp. w PC) - "ja wkładam płytę do konsoli i gram". To mnie przekonało. Od tego czasu wyznaję zasadę: komputer do pracy, konsola do gier.

HCL

HCL

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • 533 postów
  • SkądPoznań
  • Samochód:Nissan Juke 1.6dig-t 230km/320nm

No ja od zawsze CS (godzin nie liczę bo by wyszły miesiące ;P).

Do tego od początku fan Diablo jeszcze w jedynkę grałem w domowej sieci z kumplami używając złącza com hehe. Ilość godzin ze 4 lata ;P

Teraz pykam jak mam czas w DIII RoS ale nie tak intensywnie jak w I i II.

Xbox360 mam ale jakoś nigdy nie było czasu. Ja żonka ogląda coś "nudnego" to i tak telewizor zajęty więc DIII :>

A razem w F1, sporo też po nocach popykałem w wiedźmina - gra rewelacyjna klimat itd.

Sqad

Sqad

AWA

• Administrator
  • 2645 postów
  • SkądWarszawa

Watch Dogs ? To o takim facecie co gromami rzuca ? Kupiłem synowi jakiś czas temu na ps4. Fajna grafika. Widziałem, że gdy w grze padał deszcz można było liczyć krople w kałużach. Ale wielkiego zainteresowania chyba ta gra nie wzbudziła.

To chyba nie to, Watch Dogs to takie gta tylko trochę inaczej.

Tu się nic nie zmieniło GTAIV na pc nadal wymaga potężnego komputera. Przy GTAV nie spodziewałbym się lepszej optymalizacji.

GTAV na PS3 ledwo trzymała 30 klatek, a przy ostrej jatce czy szybkiej jeździe daj boże jak jest 20kl/s ale gra i tak świetna i tryb gta online doskonały, czasem monotonny, ale jak nuda ogarnia to zawsze można było rozpiździaj na całej sesji robić :) . Dlatego kupie na PC piątke i bedę kontynuował już tylko online ewentualnie dokupie jakieś dlc bo IV miała lepsze dlc jak samą podstawkę.

Fajnie poczytać jak każdy ma inne upodobania "growe".

Ja jako fan CS'a dużo grałem w source'a potem miałem długą przerwę na BF3 i 4 jakiś czas temu kupiłem Global offensive, i normalnie tragedia. Uruchomiłem source i mistrz, nie wiem co oni w tym globalu zrobili ale nic mi tam nie wychodzi.

Jako że lubie miejskie klimaty, policjantów i terrorystów. Miks jaki może zaserwować BF Hardline może być fajny, niestety jeśli nie powrócą ze strzelaniem do czasów z bfa 3 i fov znaczą nie poprawią to na pewno nie kupie.

Piccardo

Piccardo

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 782 postów
  • SkądNiemcy
Jak ktoś grywa w BF4 to mnie dodajcie na origin Yukiro. A co do swat'ów Sqad polecam rainbow six siege bo i niedługo wychodzi a zapowiada sie nieźle.

Sqad

Sqad

AWA

• Administrator
  • 2645 postów
  • SkądWarszawa

miałem w arme iii pograć trochę ale na tą grę to potrzeba pół życia i mase sprzętu w domu do grania.

Puki co mam faze na open world w każdej postaci :)

zdu

zdu

Nadworny Rotary Grafik

• Użytkownicy
  • 1424 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:Mazda RX78
Ja pisalem wczesniej, ze jestem wielkim entuzjasta symulatorow wyscigowych. Klopot w tym zeby tak dobrze pojezdzic i potrenowac, potrzeba mnostwa czasu. Ostatnio 2 lata temu sporo jezdzilem na simraceway. Bardzo fajny tytul, poniewaz jest za free, a wraz z postepem zdobywamy punkty i kredyty za ktore kupujemy nowe samochody, a jest z czego wybierac od gokarta przez rx, evo, super i hiper samochody po f1. Oczywiscie jak komus sie nie chce zdobywac doswiadczenia to moze za prawdziwe $ kupic te same auta. Ja wolalem brac udzial w wydarzeniach i wygrywac. Kilka razy udalo sie byc nawet pierwszym, ale ostrzegam ze na najwyzszym poziomie to tam ludzie niezle wymiataja :)

Sqad

Sqad

AWA

• Administrator
  • 2645 postów
  • SkądWarszawa

Simraceway to jest mod rfcatora. Godne polecenie jest również raceroom racing, też za free. Ale najlepszym tytułem na chwilę obecną pod względem felingu auta jest assetto corsa. Jak ktoś chce to zapraszam na forum assettocorsa.pl :) . Czasem są promocje na AC na steamie. W pCARS grałem i na mnie szału nie zrobiło, a ostatnie zapowiedzi z targów e3 dobiły ten tytuł jak dla mnie.

zdu

zdu

Nadworny Rotary Grafik

• Użytkownicy
  • 1424 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:Mazda RX78
Moim zdaniem spora roznica jest miedzy simraceway a rfactor, ale racja silnik ten sam, jednak caly team srw robi dobra robote z fizyka i wsparciem. W rfactor fajnie sie smiga na gt legends modzie, tam to opanowanie cobry wymaga duzo wprawy :) Do asseto corsa sie przymierzam od jakiegos czasu, ale tego niestety brak ostatnio.

Sqad

Sqad

AWA

• Administrator
  • 2645 postów
  • SkądWarszawa

Polecam jeszcze iracing dla tych co lubią dopracowane symulatory, niestety nie jest on tani.

adamsud

adamsud

Boss of all Bosses

• Użytkownicy
  • 3034 postów
  • Skąddolnośląskie

To chyba nie to, Watch Dogs to takie gta tylko trochę inaczej.

No to może pomyliłem z Second Son. W takim razie Watch Dogs to musi być o gościu, który lata z telefonem komórkowym? Jak Wy te wszystkie gry odróżniacie :o ?

MATi

MATi

Torque Master

• RA
  • 5737 postów
  • SkądW-wa/Raszyn
  • Samochód:Mazda Rx-8 High Niuter
Co do symulatorów wyścigowych to ja gram wręcz molestuje Live for Speed na PC mam kiere pedały itd pełną licencję. Odwzorowanie jazdy pierwsza klasa można zmieniać ustawienia auta do woli, a granie online jest wypas. Kiedyś startowałem w lidze ale z braku czasu jeżdżę sam z PC lub online okoliczne. Ale symulator robi robotę
" If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling"
~Paul Walker

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy