Skocz do zawartości

Zdjęcie

Klient nasz pan - Taka sytuacja....

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

Gronek

Gronek

Wanklowy Maniak

• Moderators
  • 6736 postów
  • SkądŚladów / Warszawa
  • Samochód:BridgePorted RX8 HP,
W temacie dzieje się dużo. Jakoś w końcu usiądę i opiszę kilka sytuacji to się pośmiejecie. A jest z czego. Na razie rodzynek, który wysadził mnie z kapci. Nie było to śmieszne. Trochę hardkor. Wrzucam to jako przestroga bo chyba wydaje mi się, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że takie instytucje jak Facebook są mocno inwigilowane a w razie czego organy ścigania przeszukują właśnie profi na feju. Panowie i panie trochę ogarnięcia. Za takie numery idzie się do puchy. To nie są żarty bo za takie wyskoki podchodzą co najmniej 2 paragrafy z konkretnym urlopem na koszt państwa
Załączony plik  IMG_20190609_010048.jpg   133,1 KB   20 Ilość pobrań
  • MATi lubi to
Rotary Engine Vehicles Service.
Obsługa, Naprawa i Modyfikacje pojazdów z silnikiem Wankla
www.rotaryengines.pl  5O8 * 279 * 238
mail:  tomek(at)rotaryengines.pl

arkadzik

arkadzik

HajPałer Streeetporteed

• Użytkownicy
  • 994 postów
  • SkądBIA
  • Samochód:Rx8 HP
Niestety ale od kiedy zacząłem w pracy korzystać z fejsbuka dostrzegłem dodatkowo jaki moi znajomi(po prostu ludzie którym mówię cześć ) są tępi . A takie sytuacje typu pisanie o takich rzeczach są na poziomie dziennym...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ravi

Ravi

Gaduła

• Użytkownicy
  • 437 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:Mazda RX-8 2004 HP

No ale czy masz narkotyki? :D To pewnie o to chodziło takie ciche zapytanie czy masz towar!

Na serio natomiast to ludzie nie mają pojęcia właśnie o tym, że każda ich wiadomość nie jest taka do końca ich. Mózg w niektórych przypadkach też chyba z wypożyczalni jakiś taki niemrawy już.  :ph34r:

Bez obrazy dla pytającego oczywiście. Nie to miałem na myśli. 

MATi

MATi

Torque Master

• RA
  • 5710 postów
  • SkądW-wa/Raszyn
  • Samochód:Mazda Rx-8 High Niuter
Polecam uważać na fb na pożyczki na blika częste włamy na konto a to że fb wszystko sprawdza to jasna sprawa mnie ostatnio zbanowali na miesiąc przez ten cały messenger bo z bratem sobie jaja z lgbt robiliśmy w memy a tutaj wyżej widać że ktoś nie ogarnia obecnej inwigilacji
" If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling"
~Paul Walker

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy