Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spotkania ogólnopolskie

spotkanie meeting zlot

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
171 odpowiedzi w tym temacie

#21
eXe

eXe

    Klubowa Maskotka :)

  • Użytkownicy
  • 2682 postów
  • SkądWłoszczowa
  • Samochód:20B

Dalej szukam po forach jak dostać się do parowniczki klimy i nigdzie nie mogę znaleźć jak rozebrać kokpit niczego nie niszcząc ;)

jak to mówią "szukajcie a znajdziecie"

 

 

Co do spotu, jak tylko auto już będzie to dopiero będę się mógł wyrywać ze spotkaniem, narazie jestem w tzw du..e.

a co z autem?



#22
krzychu

krzychu

    Bywalec

  • Użytkownicy
  • 127 postów
  • SkądWłoszczowa
  • Samochód:Mazda RX8

Oddałem do krakowa żeby mi turbinę zamontowali, termin mam dopiero na koniec października :angry:



#23
adamsud

adamsud

    Boss of all Bosses

  • Użytkownicy
  • 3051 postów
  • Skąddolnośląskie
  • Samochód:BMW 645Ci, VW Jetta A6, BMW e46 328i

Turbinę do renesisa? Poważne wyzwanie. Możesz napisać gdzie w Krakowie się tego zadania podjęli? Czyżby nasz kolega (nicka nie wspomnę, żeby nikt mnie o kryptoreklamę nie posądził :)).



#24
zdu

zdu

    Nadworny Rotary Grafik

  • Użytkownicy
  • 1610 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:3-cylindrowy hatchback
Krzychu, to wcale nie najgorszy czas. W mojej z tego co wiem od Siska, to swap i uturbienie zajal dobre 4 lata :)

#25
MATi

MATi

    Poweeeeer!!!!

  • Użytkownicy
  • 5813 postów
  • SkądJózefosław
  • Samochód:BMW F10 528i juesandej

ProjectXs może jak w krakowie?


" If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling"
~Paul Walker

#26
krzychu

krzychu

    Bywalec

  • Użytkownicy
  • 127 postów
  • SkądWłoszczowa
  • Samochód:Mazda RX8

adamus, nie wiem czy wspomniałem, ale mam k20z4 pod maską nie renesis,a więc uturbienie powinno być nieco prostsze. Co do firmy to chyba nikt z forum, a przynajmniej ich nie spotkałem. Nie wie czy mogę wpisywać nazwę firmy żeby mi nikt nie pogroził paluszkiem za reklamę.



#27
eXe

eXe

    Klubowa Maskotka :)

  • Użytkownicy
  • 2682 postów
  • SkądWłoszczowa
  • Samochód:20B

Oddałem do krakowa żeby mi turbinę zamontowali, termin mam dopiero na koniec października :angry:

a pytałeś u Przema? 

 

 

jak już założą to turbo to będę musiał wypatrywać na mieście twojej "rakiety" żeby posłuchać :) mam nadzieję że będzie Cię lepiej słychać niż czarną S4 :P



#28
krzychu

krzychu

    Bywalec

  • Użytkownicy
  • 127 postów
  • SkądWłoszczowa
  • Samochód:Mazda RX8

Z przemą mam kontakt od dłuższego czasu, miał zakładać turbo od razu przy swap,ie. Niestety musiałem zabrać auto nieco wcześniej bo dwa wesela się wiozły madzią, a później to brak czasu u przemy a i ja jak odebrałem to też chcialem troche pojeździć :P . Już się nie mogłem doczekać, więc postanowiłem oddać w inne ręce, trochę mnie denerwuje to że zbiera się jak żółw, kupiłem to auto pod kątem tego żeby od czasu do czasu zdrowo pogonić po dobrej drodze,ale moc mnie ogranicza. Dodam że nie mam fabrycznych 200km, przema odprężał silnik pod kątem turbo tuż przed zamontowaniem i z 10km biegnie obok :D Szkoda właśnie że przema nie zakłąda turbo, bo zan samochód i silnik od tzw. podszewki.



#29
krzychu

krzychu

    Bywalec

  • Użytkownicy
  • 127 postów
  • SkądWłoszczowa
  • Samochód:Mazda RX8

jak już założą to turbo to będę musiał wypatrywać na mieście twojej "rakiety" żeby posłuchać  :) mam nadzieję że będzie Cię lepiej słychać niż czarną S4 :P

eXe, po co wypatrywać żeby posłuchać, nie lepiej się przejechać? może będzie nieco głośniej niż w s4 bo przelotowy wydech od razu będzie robiony.



#30
eXe

eXe

    Klubowa Maskotka :)

  • Użytkownicy
  • 2682 postów
  • SkądWłoszczowa
  • Samochód:20B

eXe, po co wypatrywać żeby posłuchać, nie lepiej się przejechać? może będzie nieco głośniej niż w s4 bo przelotowy wydech od razu będzie robiony.

to jak tak stawiasz sprawę to kiedyś się ogarnie spota na mieście :P



#31
krzychu

krzychu

    Bywalec

  • Użytkownicy
  • 127 postów
  • SkądWłoszczowa
  • Samochód:Mazda RX8

Coś tam na mieście co jakiś czas jest, czasami na basenie chłopaki się zbierają. Fajnie by było jakby chłopaki z forum zawitali w nasze skromne progi, to byłby spot :)



#32
cysio102

cysio102

    Entuzjasta

  • Użytkownicy
  • 601 postów
  • SkądW-wa
  • Samochód:RX-8 40th Anniversary

Można cos zorganizować i nie czekać do wiosny, jeszcze jakiś miesiąc będzie pogoda - tylko w week-end – może być  i na Śląsku – nie byłem tam ze 20 lat – ostatni  raz na meczu z GKS  - na bramce stał wtedy niejaki „Jojko”.  A i byłem w też w Sosnowcu – tak wiem to nie jest Śląsk :P



#33
adamsud

adamsud

    Boss of all Bosses

  • Użytkownicy
  • 3051 postów
  • Skąddolnośląskie
  • Samochód:BMW 645Ci, VW Jetta A6, BMW e46 328i

Przypominam koledzy temat. Wiosna coraz bliżej. Proponuję na początku ustalić miejsce i grupę organizacyjną. Może byśmy przy okazji pojeździli po torze. Wtedy najlepszy będzie Poznań. Jeżeli bez toru, to najważniejszy będzie dogodny dojazd. Dla mnie najlepszy jest Dolny Śląsk. Może jednak być też Górny Śląsk (wielu forumowiczów z tych okolic pochodzi). Nawet Kraków mi pasuje. Nie ma możliwości "dogodzenia" wszystkim. Przy takim spotkaniu niezbędne będą miejsca noclegowe i jakaś dobra knajpa. W lipcu będzie we Wrocławiu JapFest. Ale to już inny temat.



#34
amazing

amazing

    Amator

  • Użytkownicy
  • 52 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:RX-8

Co powiecie np. na Toruń? Lokalizacja wydaje mi się nie być zła, jak byśmy chcieli to tor też tam jakiś jest :-) Z racji tego, że zlot planujemy na wiosnę to przydałoby się ogarnąć "schronisko" z odpowiednim zapleczem do grillowania (wystarczy nawet i łąka z kawałkiem zadaszenia, żeby w razie deszczu się nie rozpuścić :-)).

Dyskusji nie podlega to, że takie spotkanie musi się odbyć :)  

http://racingarena.pl/oferta/



#35
Gronek

Gronek

    Wanklowy Maniak

  • Moderators
  • 7167 postów
  • SkądŚladów / Warszawa
  • Samochód:BridgePorted RX8 HP,

Ja dysponuje pokaźnym podwórkiem np pod namioty .... wszystko ogrodzone i pozamykane :)


Rotary Engine Vehicles Service.
Obsługa, Naprawa i Modyfikacje pojazdów z silnikiem Wankla
www.rotaryengines.pl  5O8 * 279 * 238
mail:  tomek(at)rotaryengines.pl

#36
adamsud

adamsud

    Boss of all Bosses

  • Użytkownicy
  • 3051 postów
  • Skąddolnośląskie
  • Samochód:BMW 645Ci, VW Jetta A6, BMW e46 328i

amazing, to jest nietypowa propozycja - wszyscy mają daleko, więc nikt (oprócz Karola i może młodego)  nie jest uprzywilejowany  :). Ma jednak swoje wady. Nie mieszka w okolicy żadna grupa naszych forumowiczów, żeby zająć się organizacją. Nie skreślam jednak lokalizacji. Dyskutujmy. Przy okazji proszę forumowiczów o aktualizację swoich miejsc zamieszkania na mapie użytkowników. Łatwiej będzie określić zakres naszej działalności i szukania optymalnej lokalizacji takiego spotkania.



#37
adamsud

adamsud

    Boss of all Bosses

  • Użytkownicy
  • 3051 postów
  • Skąddolnośląskie
  • Samochód:BMW 645Ci, VW Jetta A6, BMW e46 328i

Tomek, a noclegi w okolicy ogarniasz? Ja, szczególnie po upojnej nocy, muszę się wyspać  :). Daleko jednak do Ciebie. Dojazd też trochę do ...


  • Gronek lubi to

#38
eXe

eXe

    Klubowa Maskotka :)

  • Użytkownicy
  • 2682 postów
  • SkądWłoszczowa
  • Samochód:20B

Adam po co nocleg jak jest namiot ;)

po upojnej nocy fajnie się śpi w namiocie, nawet jak są chłodne noce :P



#39
MATi

MATi

    Poweeeeer!!!!

  • Użytkownicy
  • 5813 postów
  • SkądJózefosław
  • Samochód:BMW F10 528i juesandej
Jastrzab pod Radomiem? Zapisujemy się na trackday, około 250 zł zazwyczaj a noclegi można tam znaleźć bez problemu, jest tego sporo w okolicy.
" If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling"
~Paul Walker

#40
adamsud

adamsud

    Boss of all Bosses

  • Użytkownicy
  • 3051 postów
  • Skąddolnośląskie
  • Samochód:BMW 645Ci, VW Jetta A6, BMW e46 328i

Z zachodniej Polski to 600km w jedną stronę. Może jednak coś w centralnej Polsce please. Chciałbym wziąć udział w takim spotkaniu ...







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: spotkanie, meeting, zlot

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy