Skocz do zawartości

Zdjęcie

Komfort jazdy przy dużych prędkościach


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#21
MATi

MATi

    Poweeeeer!!!!

  • Użytkownicy
  • 5 813 postów
  • SkądJózefosław
  • Samochód:BMW F10 528i juesandej

Strzeliła czy powietrze zeszło I jechałem na flaku?


Strzeliła

DSC_0009_zpsfe1ad951.jpg
" If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling"
~Paul Walker

#22
adamsud

adamsud

    Boss of all Bosses

  • Użytkownicy
  • 3 051 postów
  • Skąddolnośląskie
  • Samochód:BMW 645Ci, VW Jetta A6, BMW e46 328i

...  U mnie od 160 zaczyna delikatnie wibrować. 180km/h to taka ostateczna rozsądan prędkość powyżej 200 już telepie fest. ....

 

Załączony plik  Święty Piotr.jpg   29,26 KB   9 Ilość pobrań

Komentarz w rysunku jest zabawny ale to co piszesz kolego już zabawne nie jest.


  • Machu lubi to

#23
sierus

sierus

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 300 postów
  • SkądKraków
  • Samochód:Rx-8 HajNiuter

Ahaha, Adam piekny obrazek(wycinek) ;). Jakies postepy z wibracjami?


Rexxxx.... tak jak i Wy wszyscy(prawie ;) )


#24
Kacper3D

Kacper3D

    Bywalec

  • Użytkownicy
  • 106 postów
  • SkądJastrzębie-Zdrój
  • Samochód:RX8

tak udało mi się dziś w końcu zajechać do wulkanizatora. Okazało się, że na 4 koła tylko jedno jest proste te 3 krzywe i w dodatku "źle" wyważone (po prostu pewnie się skrzywiły bardziej i stara gramatura była za mała) Skasowali mnie uwaga ! 45 zł ... jak za zboże ! hehe na ostatnią zimę jak wymieniałem tzn ściągali mi opony z alusów i na te same alusy zakładali zimówki wzieli 60 zł, teraz zobaczyli rx8 to pewnie inny cennik odrazu ;p No cóż trza wrzucić drugi komplet do rexia, a te oddać do prostowania. A nie wiem czy kolega wyżej "adamsud" jakaś iluzje prawi, ale nikt na bijących kołach nie jedzie 200 cały czas. To było takie jednorazowe sprawdzenie i nigdy więcej nie jechałem z taką prędkością a odnoszę wrażenie jakby ktoś mi na siłę chciał zarzucić ----> "debil"



#25
Karol

Karol

    Zapaleniec

  • Użytkownicy
  • 1 485 postów
  • SkądTORUŃ
  • Samochód:RX8 GRAND TURING
Źle to zrozumiałeś. Adam to ostatnia osoba na tym forum która by komuś coś takiego zarzuciła pisząc to. A sprawdzałeś jak teraz się prowadzi przy większych prędkościach?
  • adamsud i eXe lubią to

#26
Kacper3D

Kacper3D

    Bywalec

  • Użytkownicy
  • 106 postów
  • SkądJastrzębie-Zdrój
  • Samochód:RX8

nie miałem okazji na takie prędkości to muszę na autostradę na szczęście jest kilometr ode mnie, ale praca  mi w ostatnich 2 tygodniach na niezbyt wiele pozwala chodź wydaje mi się, że jest lepiej. No może źle to odczytałem dlatego pytam :P



#27
adamsud

adamsud

    Boss of all Bosses

  • Użytkownicy
  • 3 051 postów
  • Skąddolnośląskie
  • Samochód:BMW 645Ci, VW Jetta A6, BMW e46 328i

Kolego Kacper3D, ja Ci niczego nie insynuuję chociaż faktycznie nie pochwalam jazdy na polskich drogach z prędkościami w okolicach (i powyżej) 200km/h. Wiele już w życiu widziałem ofiar, krwi, płaczu i nieszczęścia na tychże drogach. Podobna tragedia dotknęła nawet niedawno jedną z osób z mojej rodziny. Zginął mój teść przechodzący na pasach potrącony przez motocyklistę jadącego z bardzo dużą prędkością. W wyniku uderzenia ofierze oderwało nogę. Wykrwawił się zanim przyszła pomoc. Nie twierdzę oczywiście, że akurat Tobie zdarzy się jakaś kolizja. Wszak ludzie strzelają ale to Bóg kule nosi. Niemniej proszę Cię serdecznie: nie przypisuj mi słów niewypowiedzianych, nienapisanych ani nawet pomyślanych. Przecież  lekką dezaprobatę dla jakiegoś zachowania można sformułować w sposób dużo bardziej subtelny, nie obrażając przy tym nikogo. Pozostańmy więc przyjaciółmi :) . Dbaj o siebie. Rex-em łatwo spowodować kolizję o czym już wielu użytkowników (i tutejszych forumowiczów) się przekonało.

Oczywiście z moimi poglądami na temat bezpieczeństwa szybkiej jazdy nikt nie musi się zgadzać. Jesteśmy jednak na forum, które powstało również po to aby się poglądami wymieniać. Przepraszam również za drastyczny opis zamieszczony powyżej. Myślę, że takie "obrazy" działają bardziej na wyobraźnię niż zwykłe słowa.

 

P.S. Dzięki Karol.


  • eXe lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy