Skocz do zawartości

Zdjęcie

Biały Samuraj "Ósema" by Kluvi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
254 odpowiedzi w tym temacie

Mikuada

Mikuada

vel Dikej

• Użytkownicy
  • 733 postów
  • SkądNamysłów
  • Samochód:Ósema

mam mniej podzielną uwage niż myślałem... ALE pierwszy śnieg zaliczony  :D

nastepny

nastepny

Dyskutant

• Użytkownicy
  • 227 postów
  • Samochód:RX-8 40th

Jakie masz opony ?

Mikuada

Mikuada

vel Dikej

• Użytkownicy
  • 733 postów
  • SkądNamysłów
Na popszedniej stornie pisalem :P
Nankang nk snow sv2, jak na ta cene jako tako trzymaja, ale ich nie szkoda :lol:
  • nastepny lubi to

Wojtex16

Wojtex16

Maniak

• Moderators
  • 3031 postów
  • SkądKatowice
  • Samochód:Mazda RX-8 40th Anniversary Edition

Nie wyłączyłeś całkowicie kontroli trakcji :) Ty nacisnąłeś raz klawisz DSG tylko. Musisz nacisnąć i przytrzymać DSC przez jakieś 5 sekund to najpierw się zapala kontrolka DSC, a potem takie ślizgające autko.

Gronek

Gronek

Wanklowy Maniak

• Moderators
  • 6736 postów
  • SkądŚladów / Warszawa
  • Samochód:BridgePorted RX8 HP,
Kur.... pierrr. Morrrrr!!!!! A ja silnik rozebrałem :(
Rotary Engine Vehicles Service.
Obsługa, Naprawa i Modyfikacje pojazdów z silnikiem Wankla
www.rotaryengines.pl  5O8 * 279 * 238
mail:  tomek(at)rotaryengines.pl

ImperiaL

ImperiaL

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 22 postów
  • SkądKatowice
  • Samochód:Red RX-8

Niby żadna prędkość, ani driftem nazwać to nie można ale sprawa mega frajdę taki kontrolowany poślizg :D  dzisiaj też śmigałem ale po uliczce pod górkę i prędkość była nie wielka i tak się to skonczyło.... Nie mam pojęcia jak coś takiego może stać sie z felga  :(  :angry:15857011_1164803726971992_43137019_o.jpg

• natsu9 lubi to

Mikuada

Mikuada

vel Dikej

• Użytkownicy
  • 733 postów
  • SkądNamysłów

ło matko, biedny felas... po takiej akcji sprawdziłbym geometrie zawiasu ;)

śnieg daje mase frajdy, a auto nie dostaje po tyłku więc bawić sie można do woli, albo do krawężnika... w moim wypadku do wyczyszczenia parkingu ze śniegu :lol:  i wiem że nie przytrzymałem, ale chyba na odwrót, kontrola sie wyłącza, a stabilizacja nie? w każdym bądź razie przez to auto wypluwa bardziej na zewnątrz, co jest pozytywnym efektem do zabawy na parkingu, bo boki leci sie dłużej :P 

Mikuada

Mikuada

vel Dikej

• Użytkownicy
  • 733 postów
  • SkądNamysłów

chciałem nagrać coś konkretniejszego niż ostatnio, ale ten frajer bez izolacji już dyktował moje rejestracje policji i to jeszcze bezczelnie klęcząc za autem :/ Gosia się wgramoliła, uchyliłem drzwi pytając czy chce jeszcze imię i nazwisko i trzeba było jechać :rolleyes:  w Namysłowie zmotoryzowanych ludzie mają za gorszych niż pedofile... 

niemniej na tak śliskiej nawierzchni można zarzucić pełną kontrę i sterować gazem, a naczytałem się opinii, że to auto jest strasznie narowiste i ciężkie do zabawy :) kocham je  :D

• KrzaczeK lubi to

MATi

MATi

Torque Master

• RA
  • 5710 postów
  • SkądW-wa/Raszyn
  • Samochód:Mazda Rx-8 High Niuter
Czekałem kiedy będzie słup albo buda na koszyki a tutaj lipa :P
" If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling"
~Paul Walker

Gronek

Gronek

Wanklowy Maniak

• Moderators
  • 6736 postów
  • SkądŚladów / Warszawa
  • Samochód:BridgePorted RX8 HP,

Wbrew pozorom taka zabawa bardzo dużo daje. Od czegoś się zaczyna ... 

Kubica nie od razu wsiadł do F1 ...  :)  Sam lubie się pokręcić i poćwiczyć płynne przekładanie auta po placykach 

• KrzaczeK lubi to
Rotary Engine Vehicles Service.
Obsługa, Naprawa i Modyfikacje pojazdów z silnikiem Wankla
www.rotaryengines.pl  5O8 * 279 * 238
mail:  tomek(at)rotaryengines.pl

Mikuada

Mikuada

vel Dikej

• Użytkownicy
  • 733 postów
  • SkądNamysłów
Jasne ze daje. potem jak na dodze cos pojdzie nie tak, to wiadomo jak sie auto zachowa, a nie dopiero wtedy sie eksperymentuje ;)
  • KrzaczeK lubi to

Mikuada

Mikuada

vel Dikej

• Użytkownicy
  • 733 postów
  • SkądNamysłów
mam mazde rx86, powinna tak z fabryki wychodzić   :lol:
20170111_215059.jpg?dl=0

w autku nic się nie dzieje ciekawego, po 1500km dolałem 0,5l oleju, więc wziąłem się za odpustową zabawkę :D wymagały ucywilizowania, ale mi się podobają :P
20170110_220100.jpg?dl=0

po wrzuceniu  wszystkiego w czarne koszulki jest już ok :)
20170110_223427.jpg?dl=0
20170110_224636.jpg?dl=0

20170111_215306.jpg?dl=0

zabawka od Gosi musi poczekać jeszcze na czystsze dni   :D 4 warstwowy pokrowiec uszyty na miarę z logiem mojego warsztatu, kochana Dziewczyna <3 
20170111_235100.jpg?dl=0

no i jeszcze hondziarsko-sekciarskie nawyki :lol: stary zakonserwowany poleciał do szafki
20161224_192045.jpg?dl=0

a nowy do kieszeni :P
20161224_192101.jpg?dl=0

natomiast  dzisiaj w końcu doszły oponki, póki co się zawiodłem, ścianki boczne bardziej miękkie niż w r1r nie mówiąc już o potenzach które były jak run flaty... ale dam im szanse, może na drogę się nadadzą ;)

20170113_132712.jpg?dl=0

20170113_132746.jpg?dl=0

• KrzaczeK lubi to

Wojtex16

Wojtex16

Maniak

• Moderators
  • 3031 postów
  • SkądKatowice
  • Samochód:Mazda RX-8 40th Anniversary Edition

Też mam takie oświetlenie po otwarciu drzwi :D
http://forum.rxklub....dition/?p=67859

Są osoby, które to krytykują, ale mi się podoba :)

Fajne gadżety masz.

MATi

MATi

Torque Master

• RA
  • 5710 postów
  • SkądW-wa/Raszyn
  • Samochód:Mazda Rx-8 High Niuter
Dobra guma nie narzekaj, miałem kilka gum Dunlopa i letnie zawsze były spoko zimowe co innego
" If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling"
~Paul Walker

miirage

miirage

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 818 postów
  • SkądGdynia
  • Samochód:RX8 HP 2005 USA :)

Od zawsze wiadomo że Dunlopy są miękkie, mają słabą żywotność, ale trzymają jak mało które, więc jak masz odwagę to w zakrętach możesz więcej niż inni :)

Mikuada

Mikuada

vel Dikej

• Użytkownicy
  • 733 postów
  • SkądNamysłów

że miękka mieszaka to wiem, i to przeważyło nad potenzami, które wymagały rozgrzania. bo jak jedzie się drogą i widzi dobry winkiel to nie ma jak ich nagle rozgrzać, muszą kleić od pierwszego metra :D ale miękkie ścianki boczne to inna bajka, będzie trzeba kupić jakieś semi na torowe zabawy :P

ciesze się, że chociaż komuś jeszcze się podobają projektory :D ja jestem zdania, że auto z którego jest się dumnym winno powitać miło kierowce nim się zaleje i powie "dzisiaj rower" :lol:

Maxx

Maxx

Dyskutant

• Użytkownicy
  • 160 postów
  • Samochód:Mazda RX-8

Kurczę masz świetną tą białą Madzie :) Musze przyznać że białe tez jest Piękne :)

Tym bardziej że każdy kolor ma swój urok..

Piękny samochodzik i oby Ci służył, widać bardzo cieszy właściciela.. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie :)

Pozdro

Mikuada

Mikuada

vel Dikej

• Użytkownicy
  • 733 postów
  • SkądNamysłów
A dziekuje :) to spelnienie motoryzacyjnych marzen, auto spelnia wszystkie moje potrzeby, wizualne i jako swietna baza. zostanie ze mna na nascie, jak nie dziesiat lat ;)
A dzisiaj cos popsulem, po 120km od pelniutkiego baku zaswiecila sie rezerwa :lol: a moze po prostu zamknalem warsztat o 23:30, a do dziewczyny mialem 140km :D niemniej fajnie miec auto ktore lubi byc chlostane :lol:

Maxx

Maxx

Dyskutant

• Użytkownicy
  • 160 postów
  • Samochód:Mazda RX-8

Po prostu korzystasz z życia Mazdy heh.. Ciekawe czy dziewczyna jest zazdrosna o Madziulke którą masz na co dzień heh.. wiadome że tutaj chodzi o coś więcej.. 

Chciałeś samochód i go masz..

Ja oczywiście szukam swojego rodzaju małego marzenia które i tak spełnię gdyż jestem osobą która osiąga swoje cele, jeśli je chce.. a jednym z nich jest właśnie Rexx i tak własnie będzie gdyż go posiądę albo ją :P (jak kolwiek to nazwał) to na pewno będę zadowolony.. oczywiście nic tak nie cieszy jak kupić coś i dołożyć serca do tego, czego tak długo się szukało i pragnęło.. coś wydaje mi się że za niedługo posiądę to pragnienie i połączę się z wami tutaj posiadaczami tej wspaniałej Mazdy :)

Już od ponad 1,5 roku interesowałem się Mazdą lecz, musiałem inne sprawy załatwić w swoim życiu ważniejsze niż tylko takie marzenie materialne.. Bóg jednak chciał bym osiągnął swoje pragnienia własną pracą i wysiłkiem, nie takim prostym a jednak osiągłem, teraz tylko przyjemność z szukania mazdy i znaleźć tą jedną która w jakiś sposób będzie miała swój urok..

Ty swoją już znalazłeś... ma urok i prostotę, za to się ceni :)

Są wady i zalety. ale przecież nigdy nic w życiu nie przychodzi łatwo.. Trzeba poznać i docenić

Pozdrawiam

PS: od dłuższego czasu przyglądam się potajemnie na wasze bryczki.. jest wiele maniaków którzy potrafią dać drugie życie swojej Mazdzie i za to się ich szanuje.. potrafią ratować to co inni już dawno spisali na straty.. nigdy nie słuchałem tego co inni mówią na temat Wankla że taki i siaki że 100 tyś wytrzyma i silnik pada.. śmiem twierdzić że ten samochód jest po prostu dla ludzi mądrych którzy docenią wartość tego samochodu :)

Plantator

Plantator

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • 519 postów
  • SkądToruń

biała z szyberdachem <3 :D:D  ile masz wzrostu i jak ci sie siedzi w środku?, duzo masz miejsca nad głową? zastanawiam sie nad dodaniem szybera ale nie wiem czy za duzo miejsca  w kabinie nie zabiore, 

Widziałem ze pod maska masz naklejke re amemya, masz coś od nich z wyposażenia dodatkowego? czy poprzednika fantazja poniosła?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy