Skocz do zawartości

Rozmowy w toku dla fanów tunungu i pieknych kobiet!! casting w Krakowie!!

kraków rozmowy w toku drzyzga

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

Gość_Mike_*

Gość_Mike_*
  • Guests

Sytuacja jest w pełni poważna. Rozmowy w toku chcą nakręcić program o fanach tuningu i zapewne tradycyjnie trafią tam osoby z totalnego przypadku czy też inni szpanerzy którzy po prostu ośmieszą całe środowisko. Czy ktoś dysponujący czasem w przyszłym tygodniu, z naszego środowiska, posiadający odpowiednią wiedzą oraz konkretne doświadczenie i elokwencję mógłby się zgłosić? Prosimy... Nie pozwólcie znów ośmieszyć środowiska tuningowego w telewizji!

Zgłoszonka tu!

http://olx.pl/oferta...D4-ID8x6hN.html

zwrot za dojazd. Nagranie w Krakowie!

rozpowszechnijcie tą akcję gdzie się da :D cyrk będzie nie z tej ziemi :D chyba sam się zgłoszę :D

adamsud

adamsud

Boss of all Bosses

• Użytkownicy
  • 3051 postów
  • Skąddolnośląskie
  • Samochód:BMW 645Ci, VW Jetta A6, BMW e46 328i

A co to są te rozmowy w toku (tłoku)? Nie znam. To jakiś program motoryzacyjny? Na którym to kanale?

Gość_Mike_*

Gość_Mike_*
  • Guests

http://rozmowywtoku.tvn.pl/ talk show na TVN-ie, 90proc ludzi którzy tam występują mają iloraz inteligencji kapcia, a ich poziom wysławiania się i układania zdań przestał się rozwijać zanim jeszcze zaczął.. ogólnie podziwiam ludzi którzy są w stanie to oglądać, bo ja tylko na chwilę wskakując na ten program podczas przelatywania po kanałach dostaję rozwolnienia...

adamsud

adamsud

Boss of all Bosses

• Użytkownicy
  • 3051 postów
  • Skąddolnośląskie

Dziwne. Nigdy się nie spotkałem z takim programem. Telewizję oglądam zwykle gdzieś po 22.00. Z opisu wynika, że to nie jest jednak program motoryzacyjny. Skoro to talk show reprezentujące niski poziom, to po co tam jechać?

Wojtex16

Wojtex16

Maniak

• Moderators
  • 3161 postów
  • SkądKatowice
  • Samochód:Była już RX-8

to po co tam jechać?

Dla jaj chyba :)

Moja koleżanka była na widoczni kiedyś i okazuje się program trwa 4h. Po obcięciu najlepszych momentów w TV mamy jakieś 30min.

Gość_Mike_*

Gość_Mike_*
  • Guests

Adam, jeśli nie wystąpi tam nikt mądry i ogarnięty motoryzacyjnie to będzie to potwarz dla ludzi pasjonujących się motoryzacją, bo wystąpią tam janusze w swoich calibrach i golfach z bodykitami stylizowanymi na pierwszych częściach "fast&furious", ogólnie chętnie bym wysłuchał w tym programie kogoś kto ma o tym pojęcie i poczucie stylu, oraz jakąś wiedzę na ten temat. Ludzie pasjonujący się motoryzacją itak są traktowani jak Ci źli, bo prędkość, bo niebezpieczeństwo, frog, wariaci, illegal street racing, czy drift na drogach publicznych, po takim programie będą jeszcze postrzegani jak banda idiotów niepotrafiących sklecić zdania albo chamy i buraki ;) po wyczynach jednego pajaca w stolicy telewizja zrobiła wielkie halo, a jak w takim talk show wypowie się kilku skretyniałych gości uważających się za mistrzów prostej w swoim stuningowanym cienkłaczento?

Wojtex16

Wojtex16

Maniak

• Moderators
  • 3161 postów
  • SkądKatowice
  • Samochód:Była już RX-8

Tylko że mam wrażenie, że to jest ustawiane. Więc nawet jak wystąpi ktoś mądry to powie to co tam każą.

eXe

eXe

Klubowa Maskotka :)

• Użytkownicy
  • 2682 postów
  • SkądWłoszczowa
  • Samochód:20B

Wojtex moja koleżanka była w rozmowach w toku i mówi że to co tam się dzieje w TV to wielka ściema, sama miała wystąpić ze swoim chłopakiem, ale jak on nie mógł jechać to jej kogoś załatwili i wystąpiła :P

Gronek

Gronek

Wanklowy Maniak

• Moderators
  • 7156 postów
  • SkądŚladów / Warszawa
  • Samochód:BridgePorted RX8 HP,

NO KULFA ŁEPANA MAĆ  ŻE JA O eXe NIE POMYŚLAŁEM !!!!!!!!!!!!   eXe   zapisuj się  ...   ten jeden raz pozwalam Ci być pijanym ......   Bierz klawiaturę i klep zapis ...

Jak Twoja siora była to ty też mozesz !!!!  

• Sqad, MATi i pedro lubią to
Rotary Engine Vehicles Service.
Obsługa, Naprawa i Modyfikacje pojazdów z silnikiem Wankla
www.rotaryengines.pl  5O8 * 279 * 238
mail:  tomek(at)rotaryengines.pl

adamsud

adamsud

Boss of all Bosses

• Użytkownicy
  • 3051 postów
  • Skąddolnośląskie

Darek, oczywiście rozumiem Twoje intencje. Jeżeli to jest jednak taki głupi program jak pisałeś to znaczy, że robiony jest dla takich samych odbiorców. W związku z powyższym myślę, że przekonywanie takiej określonej grupy do czegokolwiek mija się z celem. Mnie osobiście mało interesuje, co "idiota" myśli i co mu się podoba. Udział najmądrzej i najbardziej kompetentnej osoby w cyrku i tak nie spowoduje zmiany samego cyrku. A w cyrku najważniejsze są małpy i klown.

• amazing lubi to

eXe

eXe

• Użytkownicy
  • 2682 postów
  • SkądWłoszczowa

Gronek coś czuję że byłbym hitem internetu jakbym tam wystąpił :P ale że z Nowym Rokiem jestem kompletnym abstynentem i kończę z szaleństwami to raczej wątpię czy to dobry pomysł się zapisać :P

PS. koleżanka a nie siora ;) siora niestety nie ma zamiaru się bawić w takie głupoty :(

Gronek

Gronek

Wanklowy Maniak

• Moderators
  • 7156 postów
  • SkądŚladów / Warszawa
  • Samochód:BridgePorted RX8 HP,

zacznij pić bedzie jak siostra :)   .....   to do kiedy abstynent ??   ...  do wielkanocy ???  czy do jutra  ??? :)

• Sqad i MATi lubią to
Rotary Engine Vehicles Service.
Obsługa, Naprawa i Modyfikacje pojazdów z silnikiem Wankla
www.rotaryengines.pl  5O8 * 279 * 238
mail:  tomek(at)rotaryengines.pl

MATi

MATi

Torque Master

• Użytkownicy
  • 5812 postów
  • SkądW-wa/Raszyn
  • Samochód:Mazda Rx-8 High Niuter

exe ciśniesz , nie możesz zostawać w tyle , musimy mieć jakiegoś celebrytę na forum :) :P

" If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling"
~Paul Walker

cysio102

cysio102

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • 599 postów
  • SkądW-wa
  • Samochód:RX-8 40th Anniversary

Mike  - nie warto – nawet jak bym się znał … to bym nie wystąpił … - już nie ta  appearance :P

jestem przekonany, że ktoś to zna się na rzeczy  jest elokwentny i ma coś do przekazania nie zostanie wybrany do tego programu. Core’m jest to, że ludzie którzy tam występują są „popaprańcami” i to właśnie przyciąga widownie i o to chodzi - żeby widownia obejrzała reklamy – przy okazji.  

Dodam, że jeżeli wystąpi tam gość, który powie coś konkretnego to nie będzie na ten temat dyskusji następnego dnia w robocie, naśmiewania się i drwin. Program będzie nieciekawy. Bo jak tu się śmiać skoro gościu dobrze gada.

adamsud - program jest codziennie o 16 na TVN- google prawdę Ci powie – dawno nie oglądałem – ale nie dlatego że nie lubię – w tym czasie jeszcze „ryram” w robocie – można się nieźle „pokwasić”  - polecam.

• Sqad lubi to

eXe

eXe

• Użytkownicy
  • 2682 postów
  • SkądWłoszczowa

Gronek jak narazie to od nowego roku :P no dobrze... może od pierwszego weekendu nowego roku :P

MATi tak, celebryta który jeździ corsą :P

MATi

MATi

Torque Master

• Użytkownicy
  • 5812 postów
  • SkądW-wa/Raszyn
  • Samochód:Mazda Rx-8 High Niuter

Gronek jak narazie to od nowego roku :P no dobrze... może od pierwszego weekendu nowego roku :P
MATi tak, celebryta który jeździ corsą :P

Od czegoś trzeba zacząć, inny robi wywiady w kawalerce także wiesz masz szansę :)
" If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling"
~Paul Walker

eXe

eXe

• Użytkownicy
  • 2682 postów
  • SkądWłoszczowa

nie dla mnie kamery i blaski fleszy, ja tam raczej wolę się nie wyróżniać z tłumu ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy