Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ogłoszenia Aukcje samochody do oceny

Aukcje ogłoszenia rx8 kupno zakup opinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2321 odpowiedzi w tym temacie

kacpero666

kacpero666

Bywalec

• Użytkownicy
  • 107 postów
  • SkądŁódź
  • Samochód:mazda rx 8

Okazało się, że "fabrycznie nowy silnik" ma parę lat i prawie 40k przejechane, także nie do końca jest fabrycznie nowy :P
Nie mogłem się też dogadać z właścicielem, więc nawet nie doszło do obejrzenia, także więcej na jej temat nie mogę się wypowiedzieć.

Hehe to jak nie możesz się dogadać z właścicielem to odpuść sobie.Dla przykładu ja jutro jadę odebrać rexa od Kooverta z forum.Z nim kontakt był ekstra wszystko pokazywał pojeździliśmy sam zachęcał żebym różne rzeczy sprawdzał.Taki kontakt ze sprzedającym to rzadkość.Najczesciej,ale nie zawsze,niska cena faktycznie oznacza jakiś problem.Ogladalem i rozmawiałem z różnymi sprzedajacymi przez 6 miesięcy i doszedłem do wniosku że oszczedzanie ma tym zakupie to wbicie się na pewną minę.Lepiej zapłacić więcej, wydać później na rewizję silnika a nie przyoszczedzic i się okazuje że silnik do wymiany bo nie ma co zbierać...Gronek w Rev Service ma zawsze jakieś zaufane sztuki które może Ci skonfigurować jak chcesz.Wydasz więcej ale masz pewniaka.

danogh

danogh

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 9 postów
  • Samochód:Mondeo MK3

Sam szukam już kilka miesięcy i zgadzam się ze wszystkim co powiedziałeś, lepiej wydać trochę więcej od razu i mieć pewne auto a nie wpakowywać się na minę, szczególnie z tym wozem.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Aukcje, ogłoszenia, rx8, kupno, zakup, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy