Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zlot RX Droga 100 Zakrętów & Rally Show i Autosalon i Helicoptershow w Hradec Králové 2017

Hradec KrálovéRally Show Droga 100 Zakrętów Helicoptershow Zlot rx8 Zjazd impreza

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
Sznajki

Sznajki

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • 4 postów
  • Samochód:rx8

W dniach 12-14.05.2017 50km od mojego Ośrodka www.szczeliniec.pl położonego w miejscowości Karłów przy znanej drodze 100 Zakrętów odbywa się bardo fajna impreza motoryzacyjna  w Czechach http://rallyshow.cz/program/ Hradec Kralove.

Droga 100 zakrętów, Szlak Sudecki (Zieleniec-Międzylesie), Park Narodowy Gór Stołowych, Kotlina Kłodzka-mekka rajdów,http://rallyshow.cz/program/ to wystarczające argumenty aby zorganizować zlot RX-MX.

Jeśli są chętni to proszę o kontakt , jeśli znajdzie się grupa chętna na zlot to ruszam z organizacja i uzgodnieniami z kolegami od rallyshow.cz (strefa vip, gril, itd)

W programie przewiduje przejazd dwiema według wielu najpiękniejszymi drogami Sudetów, 100 Zakrętów i Szlakiem Sudeckim, wyjazd do Hradca na rallyshow.cz, zakwaterowanie w domkach, wyżywienie.

Sznajki 609070888


  • kosciukus lubi to

#2
Boris86

Boris86

    Boss of Snake Pit

  • Użytkownicy
  • 1952 postów
  • SkądŁódź
  • Samochód:RX-8 LP, HP & V12, EUNOS COSMO, 323 BG KLV6, 300ZX STROSEK, Viper GTS, Cuda TT, 523i, 325i E30 Cabrio

Zainteresowany


CZĘŚCI DO MAZDY RX-8 i silników RENESIS 13B MSP :) Szukasz? --> Pisz!
ZESTAWY NAPRAWCZE DO KOMPRESORÓW EATON--> info PW.


#3
Yaro

Yaro

    Dyskutant

  • Użytkownicy
  • 213 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:RX8 HP
Brzmi ciekawie :)

#4
kosciukus

kosciukus

    Bywalec

  • Użytkownicy
  • 141 postów
  • SkądWrocław
  • Samochód:RX8 HN

To moje rejony! Pochodzę z Dusznik Zdroju, chętnie pomogę w organizacji, jak coś to pisz na pw. Oczywiście jestem chętny :)



#5
kermit001

kermit001

    Pasjonat

  • Użytkownicy
  • 825 postów
  • SkądWarszawa
MX tam chyba tez sie organizują( przynajmniej w poprzednich latach tak było). Poszukaj na ich forum.

#6
Sznajki

Sznajki

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • 4 postów
  • Samochód:rx8

To moje rejony! Pochodzę z Dusznik Zdroju, chętnie pomogę w organizacji, jak coś to pisz na pw. Oczywiście jestem chętny :)

ok zakładam temat na fb jak bedzie odzew to dam znać







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Hradec KrálovéRally Show, Droga 100 Zakrętów, Helicoptershow, Zlot, rx8, Zjazd, impreza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy