Skocz do zawartości

Zdjęcie

Track Day Tor Poznań - 13-14 maja 2017

tor poznań upalanie track day

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#41
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8

Super wbijaj Gedi powalczymy :) Jak to było z Twoim wydechem? Pozwolili Ci jeździć czy nie? Kiedy sprawdzają i co jak przekroczysz? Da się dogadać? Pytam bo nie wiem czy nie przekraczam tych limitów... na MS nie sprawdzali i mam obawy...

Będę spał w Poznaniu to jakby ktoś jeszcze był to posiedzim i pogadam heheh



#42
Dexell

Dexell

    Mistrz ciężkiej metafory

  • Użytkownicy
  • 1 193 postów
  • SkądLDZ
  • Samochód:Pienkny HP
Taaak, z tymi wydechami na TP to nie ma żartów, Kojot świadkiem. Myślałem że sprawdzą głośność, a tu typ wyjął alkomat i do mnie - No to sprawdzimy wydech, dmuchaj mi tu. Sprawdzianu nie tego wydechu się spodziewałem. No i dopiero po kwadransie zadziałał katalizator i nareperował się skład spalin. A mówili mi wieczorem : Nie mieszaj ogórków z popitom.

  • miirage lubi to

Wczoraj odwiedzili mnie koledzy z RXklubu !!! ....  dzisiaj tylko pamiętam, ... że otworzyłem im drzwi


#43
Gronek

Gronek

    Wanklowy Maniak

  • Moderators
  • 7 167 postów
  • SkądŚladów / Warszawa
  • Samochód:BridgePorted RX8 HP,
No żarty żartami ale szkoda kilka stówek w błoto rzucić a tu nikogo grypsy nie interesują tylko nie startujesz i finito.
Tam 2-3 dB odpuszczą ale lipy nie ma bo tu się rozchodzi o przyszłość toru. U Gediego i u mnie są niestety spore tłumiki, które przy okazji kastrują wóz. Na ale albo rybki albo pipki :)
Rotary Engine Vehicles Service.
Obsługa, Naprawa i Modyfikacje pojazdów z silnikiem Wankla
www.rotaryengines.pl  5O8 * 279 * 238
mail:  tomek(at)rotaryengines.pl

#44
GediRX

GediRX

    Dyskutant

  • Użytkownicy
  • 170 postów
  • SkądGDYNIA
Dokladnie ... moj wydech Gronek mi specjalnie przerabiał pod Poznań. Sprawdzaja na dwa sposoby . 1. W depo jak stalem ostatnio w marcu podszedl gosc do namiotu i mówi ze badamy, mialem na luzie zakrecic i trzymac 3500, bylo 96db i przeszlo - do 1/2 db od 94 odpuszczają. 2. Na prostej startowej w momencie przrkroczenia lini startmeta. Niestety wtedy leci sie na pelnej. No i kiedys mialem problem. Historia dalej byla długa bo probowalem to szczotkami ogarnac i tak kilka razy z nimi walczylem bo szczotki sie topily i strzelaly przy redukcji na zakretach w technicznych. Generalnie grozi za to kara 500 zl i naprawde sie do tego przypie######a

#45
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8

Dzięki chłopaki jutro pojadę się przebadać do diagnosty a na wszeli zabiorę kilka stów ekstra ;)



#46
Gronek

Gronek

    Wanklowy Maniak

  • Moderators
  • 7 167 postów
  • SkądŚladów / Warszawa
  • Samochód:BridgePorted RX8 HP,
To lepiej za te kilka stów dołóż tłumik porządny :) na V-bandy robisz i na codzień masz przelot a na Poznań 2 opaski i tlumik założony .
Rotary Engine Vehicles Service.
Obsługa, Naprawa i Modyfikacje pojazdów z silnikiem Wankla
www.rotaryengines.pl  5O8 * 279 * 238
mail:  tomek(at)rotaryengines.pl

#47
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8

Czyli w miejsce gdzie kat był wstawić takie ustrojstwo... czaję. Pojadę się zbadać jutro i będę widział co dalej.



#48
miirage

miirage

    Pasjonat

  • Użytkownicy
  • 832 postów
  • SkądGdynia
  • Samochód:RX8 HP 2005 USA :)

A są też takie końcówki co się montuje w końcowy wydech. Teraz na zlocie widziałem jak ten gość z modzonej  323F zakładał bo go nie chcieli puścić kolejny raz na tor :) 



#49
GediRX

GediRX

    Dyskutant

  • Użytkownicy
  • 170 postów
  • SkądGDYNIA
Nazywa sie to dbkiller ... w yoshimurze w gsxr'rze takich uzywam. Ciekawe jak by to dzialalo w rx8

#50
Gronek

Gronek

    Wanklowy Maniak

  • Moderators
  • 7 167 postów
  • SkądŚladów / Warszawa
  • Samochód:BridgePorted RX8 HP,
Działa
Rotary Engine Vehicles Service.
Obsługa, Naprawa i Modyfikacje pojazdów z silnikiem Wankla
www.rotaryengines.pl  5O8 * 279 * 238
mail:  tomek(at)rotaryengines.pl

#51
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8

I jak Gedi? Będziesz? 



#52
Dexell

Dexell

    Mistrz ciężkiej metafory

  • Użytkownicy
  • 1 193 postów
  • SkądLDZ
  • Samochód:Pienkny HP

Łukasz, doktór przebadał głośność kaszlu wydechem ? Wyjeżdżasz w sobotę rano czy już w piątek zawitasz na poznańskich parkietach wieczornych ?

 

Rexsio będziesz ? Nie zawiedź, bo ogarnął bym wzrokiem te 300 bez popity w RX-8. Z Orange dostałem dzisiaj sms-a że wygrałem u Ciebie miejsce w I rzędzie przed ekranem. Będę miał cole i chipsy jakby co. 


Wczoraj odwiedzili mnie koledzy z RXklubu !!! ....  dzisiaj tylko pamiętam, ... że otworzyłem im drzwi


#53
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8

Tak jest, pacjent ma lekką chrypkę ale dr mówi że to nie kaszel i można jechać. Zobaczymy czy w biegu nie dostanie zadyszki ale nie ma co dygać, najwyżej dbkiller z jana niezbędnego. W sobotę dojadę rano, wolę asfalt od parkietu :) A Ty?


  • Dexell lubi to

#54
Dexell

Dexell

    Mistrz ciężkiej metafory

  • Użytkownicy
  • 1 193 postów
  • SkądLDZ
  • Samochód:Pienkny HP

Będę z Łodzi też gramolił  :P się sobotnim porankiem. Jak jedziesz przez Ódź to możemy się zblenderować na trasie ale pamiętaj że do 1:57 zbrakło mi 0:07 (James Bond z nowym silnikiem co boi się go jeszcze chłostać :lol: )


Wczoraj odwiedzili mnie koledzy z RXklubu !!! ....  dzisiaj tylko pamiętam, ... że otworzyłem im drzwi


#55
Rexsio

Rexsio

    Entuzjasta

  • Użytkownicy
  • 568 postów
  • SkądWawa
Ja jestem na integracji firmowej w Rawie także pewnie dojadę na pół soboty o ile Radek skończy auto bo dopiero zaczął stroić ;)

#56
GediRX

GediRX

    Dyskutant

  • Użytkownicy
  • 170 postów
  • SkądGDYNIA

Mnie niestety nie będzie :( miłej zabawy i czekam na wyniki :)



#57
piwo

piwo

    Pasjonat

  • Użytkownicy
  • 769 postów
  • SkądMarki
  • Samochód:Opel Speedster; tor Poznań:1m48,4s Łódź 59,3 na semislicku; 1/4:13,806
Będzie jutro Mateusz białym Speedster i będzie walczył o swój rekord

#58
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8

Ja jutro odpuszczam, wymieniam się na inny termin bo dzisiaj 3 razy dostałem czerwoną flagę z powodu głośności wydechu - na prostej dopuszczalne jest 98db a ja miałem 102. Trzeba dospawać tłumik środkowy przed następnym TD. Pierwszy raz już w drugiej sesji i od tego momentu jechałem na maksa cały tor ale na prostej startowej, tam gdzie mierzą hałas, odpuszczałem - najpierw na całej prostej, później na połowie, później tylko 200 metrów w okolicach budki co niestety skończyło się kolejną czerwoną flagą. Jak tak odpuszczałem to w trzeciej sesji jeździłem powtarzalnie 1.58 z hakiem, czas dnia 1.57,77. W czwartej sesji ciężko było poskładać dobre kółko bo był mega tłok na torze i zawsze ktoś blokował. Zrobiłem też test jazdy bez skrzydła - szybciej się jechało ale w zakrętach niestabilnie. Kilkukrotnie, już na pierwszym kółku bez skrzydła auto robiło się mocno nadsterowne a na ostatnim zakręcie tył chciał mnie wyprzedzić i złapałem trawę najpierw przodem a później całym autem ale jakoś to wyprowadziłem bez piruetu, co biorąc pod uwagę szybkość z jaką się to działo zaskoczyło nawet mnie bo z początku miałem wrażenie, że nie wyprowadzę tego. Za to na trawie zostawiłem osłonę silnika i trochę plastików, później połapałem to na trytytki i jeździłem do kolejnej czerwonej w ostatniej już sesji. Jak się wyciszę to pojadę po raz kolejny i mam nadzieję że będzie mniejszy tłok...



#59
GediRX

GediRX

    Dyskutant

  • Użytkownicy
  • 170 postów
  • SkądGDYNIA
A mowilem ;)

#60
etf

etf

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 286 postów
  • SkądRzeszów
  • Samochód:RX8 HP

Musisz zamontować sobie jakiegoś dbkillera przykręcanego w końcówki 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tor poznań, upalanie, track day

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy