Skocz do zawartości

Zdjęcie

Track Day Tor Poznań - 13-14 maja 2017

tor poznań upalanie track day

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#81
GediRX

GediRX

    Dyskutant

  • Użytkownicy
  • 170 postów
  • SkądGDYNIA

no i teraz zaczynam sie czuć jak na forum ludzi co jeżdżą sportowymi furami .... szacun, za wrzucanie materiałów ... ja mam takie braki z przegraniem chociaż na dysk materiałów a co dalej ... musze zmienic fuche :P



#82
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8

Im więcej będziemy wiedzieć o naszych autach i ich możliwościach, tym szybsi będziemy. Poza tym od każdego się można czegoś nauczyć bo nie ma jednej dobrej szkoly czy linii jazdy - każdy może jechać inną linią i hamować w innych punktach a czasy będą takie same.

Znajdź Gedi chwilę i wrzuć screena mapy z prędkościami Twojego najszybszego przejazdu. Chętnie zobaczę gdzie robi się ta różnica 2 sekund pomiędzy nami. 



#83
oxygen

oxygen

    Dyskutant

  • Użytkownicy
  • 206 postów
  • SkądŁódź
  • Samochód:Blue Rex HN+

Stolar nie chwaliłeś się że Lempart jeździł Twoją niunią, jakie czasy wykręcił ?

 

https://www.facebook...?type=3



#84
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8

Nie chwaliłem się bo w sumie nic wielkiego nie było, wyjechaliśmy na ostatniej sesji, kółko na rozgrzewkę, jedno pełne i zjazdowe bo była czerwona flaga za hałas :) Na prawdę fajny chłopak, bardzo podobała mu się Mazda i był mocno zaskoczony jak fajnie się prowadzi. Nie było czasu bo wpadliśmy w tłok na torze, niemniej kilka zakrętów pojechał tak jak trzeba więc podpatrzyłem coś tam :) 



#85
Dexell

Dexell

    Mistrz ciężkiej metafory

  • Użytkownicy
  • 1193 postów
  • SkądLDZ
  • Samochód:Pienkny HP

Witka Chłopaki 
Fajnie było, moc atrakcjóf czyli trackday torowo warsztatowy. Rexsiowi pasek klinowy się skończył, a nikt nie ubrał pończoch więc nie można było pomóc. Stolar się odchudził po demontażu loty, oj się działo. Tym razem wszystkie opony tylko mnie obserwowały i żadna się na mnie nie rzuciła. Pogoda nam dopisała choć mogło być chłodniej. Szkoda tylko że był jednak duży tłok na torze, szczególnie po godz. 14 gdzie prosiaki i mocne jednostki zajeżdżały drogę przed zakrętami. 

Oxy to co pisze Lempart o drugim RX-8 to chodziło o mój. Miał nim jechać po lewym u Stolara. Niestety w drodze na szybki dotank klocki z tyłu powiedziały mi "Jedź sam" . Dobrze że to już koniec trackdayu było.

Z mojej strony również dzięki za spotkanie  :) Rexsio  :) Stolar  :) . Oby więcej takich spotkań w Naszym klubowym kółku, bo ja mam już znowu erexję.

Rexsio pozdrów Braciszka

PS. Jadąc na Berlin budzik mi pokazał 2:58, na starym silniku 2:41 - taka ciekawostka odnośnie V-max nowego silnika.

 

683afc78f547f41fab1651bfd40c0025.jpg


Wczoraj odwiedzili mnie koledzy z RXklubu !!! ....  dzisiaj tylko pamiętam, ... że otworzyłem im drzwi


#86
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8

Dexell nie mogę wyjść z podziwu co do Twojego Vmaxa... Mój się z trudem rozpędził do 2:20 i pod pedałem było może jeszcze z 5+ ale potrzebna byłaby jakaś górka żeby to wydobyć... Na następny TD zamienimy się na jedną sesję silnikami i sprawdzę czy nie bajerujesz :)))



#87
Gronek

Gronek

    Wanklowy Maniak

  • Moderators
  • 7167 postów
  • SkądŚladów / Warszawa
  • Samochód:BridgePorted RX8 HP,

No pięknie panowie :)

Stolar zrobisz śmiało mój czas tylko musisz zacząć korzystać z całego toru. Nie bój sie na tarki wchodzić. Po to one są. Nawet masz clipping pointy zaznaczone na czerwono, które powinieneś dotknąć. 

Mi udawało sie momentami pod 200 na prostej łapać ale wtedy ciężko złapać dobry tor w zakręcie. Dla porównania masz odczyt z mojego najlepszego okrążenia.

Załączony plik  18552744_1510768555653886_1358763823_o.jpg   65,84 KB   11 Ilość pobrań


  • TommyJr i Stolar lubią to
Rotary Engine Vehicles Service.
Obsługa, Naprawa i Modyfikacje pojazdów z silnikiem Wankla
www.rotaryengines.pl  5O8 * 279 * 238
mail:  tomek(at)rotaryengines.pl

#88
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8

O kurde! Konkret pojechane! Gratulejszy Gronek! Te mapki są kozackie, wszystko jak na dłoni kto, gdzie i dlaczego tak szybko... Dużo lepsze niż filmy dla mnie. 

Dzięki za słowa otuchy ale ja jestem realistą i widzę że między naszymi czasami/przejazdami jest przepaść, zresztą po mapie widać, co nie znaczy że nie będę próbował hehehe Najważniejsze nad czym trzeba pracować to fizyka jazdy autem po torze bo linia się po kilku próbach znajdzie właściwa, ale podstawa to priorytet gazu i hamulca przed kierownicą...



#89
Rexsio

Rexsio

    Entuzjasta

  • Użytkownicy
  • 568 postów
  • SkądWawa
Gronek - na jakiej oponie jechałeś najlepsze kółko?

#90
Gronek

Gronek

    Wanklowy Maniak

  • Moderators
  • 7167 postów
  • SkądŚladów / Warszawa
  • Samochód:BridgePorted RX8 HP,

Zamordowany Federal RSR 235/40/18


Rotary Engine Vehicles Service.
Obsługa, Naprawa i Modyfikacje pojazdów z silnikiem Wankla
www.rotaryengines.pl  5O8 * 279 * 238
mail:  tomek(at)rotaryengines.pl

#91
Rexsio

Rexsio

    Entuzjasta

  • Użytkownicy
  • 568 postów
  • SkądWawa
https://youtu.be/_Mgi3bZv2-8

Stolar - przejazd na prostej jak słychać Twoją furę znalazłem.

https://youtu.be/zyURrFi8WX8

I dla porównania dźwięk mojego 1jz'a. Trochę jak odrzutowiec. A przelot plus końcowy tłumik tylko mam. Turbiny wyciszają.

#92
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8

Haha no nie dziwię się że mnie zbanowali :) Ty to sobie lecisz jak poduszkowcem Rexsio, jak byś był z JWK - cichy i skuteczny :) 



#93
kam_vit21

kam_vit21

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • 1 postów
  • Samochód:Mazda RX

No to mi sie podoba. Chłopaki ja jak sie uda to wpadne 14tego :) bedzie gruba ekipa :) na TD nie ma już żartów :) prosze zbadajcie wydechy zebyscie nie.mieli lipy jak ja kiedys :) 96db bodajrze przy 3500. Na prostwj startowej tez badaja i robia problemy. Ps zaczynam zauwazac ze Nasze forum i klub zaczyna wykorzystywać auta zgodnie z przeznaczeniem ;) trzeba bookowac hotele wspólnie to bedzie fajnie piwko wieczorem sie spijalo :)

 

Na Przyszłość Polecam Hotel Glamour w Przeźmierowie. Zdecydowanie najbliżej Toru Poznań i warunki naprawdę bardzo dobre.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tor poznań, upalanie, track day

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy