Skocz do zawartości

Zdjęcie

Track Day Tor Poznań - 13-14 maja 2017

tor poznań upalanie track day

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

Rexsio

Rexsio

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • 566 postów
  • SkądWawa
Chyba lece też 13/14 na Poznań. Radek właśnie odpalił furę bez pełnego wydechu. Tylko skończy wydech, wystroi i gotowe :) pogoda też się zmienia na lepszą także polatamy Stolar. Planujesz jakaś apke na telefon zainstalować np Harry'ego Laptimera czy Racechrono? Pomaga analizować jazdę na spokojnie później także polecam. Jestem ciekawy gdzie te 3-4 sekundy będziesz urywal od moich rekordów wanklowych :)

Rexsio

Rexsio

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • 566 postów
  • SkądWawa

Na starym silniku przy przebiegu około 75 000 km pokazało mi prawie takie same wyniki ( pomiar też bez wyjęcia bezpiecznika). Jak będę miał chwilę to z hamuje nowy silnik ale już prawidłowo.

Ty masz nowy silnik byku? :)

Stolar

Stolar

Gaduła

• Użytkownicy
  • 380 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8

To elegancko Rexsio, pośmigamy na dwa rexy :) Zainstalowałem Harry's Lap Timer, nie wiem czy dobrze bo widziałem filmiki na YT z Race Chrono, gdzie chłopaki nagrywali z tej apki i od razu zegary i czasy się nakładały... Muszę poszperać czy się da z Harrym to samo zrobić bo to super materiał jest do analizy... Przeanalizowałem moje dane ale bez podkładu wideo to nie to samo, jedynie czasy w sektorach a później szukanie na filmie sektorów - żmudna praca trochę. Muszę się toru nauczyć najpierw i wreszcie zacząć jeździć właściwą linią bo dopiero od piątej sesji zapamiętałem dokładną konfigurację zakrętów a linia jeszcze dużo do życzenia pozostawia.

Rexsio

Rexsio

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • 566 postów
  • SkądWawa
Myślę że możesz popatrzeć na jazdę instruktora Andrzeja Gasenko moim rx8 jak jeszcze miał Wankla:
https://youtu.be/HTTr963InrY - tu z wewnątrz widać dobrze jak zmienia biegi gdzie itd (warto zwrócić uwagę na mocne dohamowania i skręty bardzo dynamiczne na zakrętach dwojkowych)
https://youtu.be/JCSMFdI78To - tu z Harrego Laptimera przejazd instruktora z pasażerem 1:58,09 widać gpsowe prędkości (podobno pasażer to +2 sekundy)
https://youtu.be/g9X-VfHiwg8 - i widok z koła, też jedzie instruktor ( warto zwrócić uwagę jak na zakręcie wejście na prostą startowa prawe koło leci nad trawą - podobno ono i tak nie trzyma ).

Harry po nagraniu filmu nie ma danych - dopiero trzeba zrobić overlay data po nagraniu. Wyższe wersję aplikacji mają np bajer z okienkiem pokazującym i porownujacym inne okrążenie.
  • pezele i Stolar lubią to

Stolar

Stolar

Gaduła

• Użytkownicy
  • 380 postów
  • SkądRadomsko

Super materiał, widziałem wcześniej ten drugi już i byłem pod wrażeniem linii jazdy! Myślałem że to Ty jedziesz a instruktor podpowiada.

Ten pierwszy jest ciekawy, ja bez pasażera mam odcinki w podobnych miejscach więc jest jeszcze duuużo do poprawy :) 

Powiedz co się tam świeci na desce na czerwono? Dobrze widzę że jedzie na włączonej kontroli trakcji i włączonej stabilizacji toru? 

Rozumiem że łatwiej kupić po prostu Race Chrono żeby mieć dane z zegarów naniesione?

Jakie masz zawieszenie w aucie?

Rexsio

Rexsio

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • 566 postów
  • SkądWawa
Mam base model bez kontroli trakcji. Tylko ABS z systemów mam w aucie.

Zawieszenie Mazdaspeed od Gronka, tarcze dba, klocki yellowstuff tyl, HP+ przód wtedy były, nie miałem jeszcze stalowego polotu wtedy. Opony Dmacki Trackday byly umierające 225/45/18. Żadnego spoilera.

Nie wiem czy Racechrono od razu wrzuca na film dane, nie używałem.

Na desce chyba płyn chłodniczy się świeci i czujniki ciśnienia w ogumieniu.

Teraz będę miał płetwe 143cm, stalowy oplot i na 16kach 225 lecę (coś co wyrwę po taniosci, R888 na jedną os mam na druga moze zzry wpadną). No i przede wszystkim 1jz'a twinturbo :)
  • Stolar lubi to

oxygen

oxygen

Dyskutant

• Użytkownicy
  • 206 postów
  • SkądŁódź
  • Samochód:Blue Rex HN+

Fajnie Rexio, że kończysz jestem bardzo ciekawy czasów. Wreszcie będziemy mieli komplet informacji o wydajności RX w różnych konfiguracjach silnikowych :) Dla pełnego obrazu musimy się kiedyś wszyscy ustawić i wyznaczyć kogoś na Stiga :)

• Stolar lubi to

Stolar

Stolar

Gaduła

• Użytkownicy
  • 380 postów
  • SkądRadomsko

Oxygen na Stiga trzeba zwerbować jakiegoś instruktora, żeby aut nie znał ;)

Rexsio uzbrojony będziesz po zęby - obyś przyjechał bo chciałbym to zobaczyć i pościgać się z Tobą :) 

Rexsio

Rexsio

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • 566 postów
  • SkądWawa
Wszystko w rękach Radka :) Auto będzie prosto po swapie także na razie nie napalam się na bicie rekordów Jacka a raczej naukę o sprawdzenie czy wszystko gra po swapie.

Stolar

Stolar

Gaduła

• Użytkownicy
  • 380 postów
  • SkądRadomsko

Zapisz się bo później będzie dopłata za zapis na mniej niż tydzień przed ;) 

Rexsio

Rexsio

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • 566 postów
  • SkądWawa
Jestem zapisany na 13.05 na razie tylko.
  • Stolar lubi to

Stolar

Stolar

Gaduła

• Użytkownicy
  • 380 postów
  • SkądRadomsko

Już mam radochę że będzie rex kolejny - na liście rezerwowej jest rex 300 km w grupie czerwonej, na liście oficjalnej jest 232 konie w grupie żóltej... Dwa to Ty i jest po prostu pomyłka czy to dwa inne wozy/kierowcy?

Dexell

Dexell

Mistrz ciężkiej metafory

• Użytkownicy
  • 1180 postów
  • SkądLDZ
  • Samochód:Pienkny HP

Ty masz nowy silnik byku? :)

No mam i nie zawaham się go użyć  :lol: 
Ile za ten track day ? 449 zł czy 580 zł - dzwoniłem do Ciebie Rexsio ale nie podnosisz słuchawy.

Wczoraj odwiedzili mnie koledzy z RXklubu !!! .....dzisiaj pamiętam tylko, ...że otworzyłem im drzwi

Stolar

Stolar

Gaduła

• Użytkownicy
  • 380 postów
  • SkądRadomsko

580 ale proponuję wziąć karnet na 5 wizyt to jest 20% rabatu a to już odczuwalne.

Dexell

Dexell

Mistrz ciężkiej metafory

• Użytkownicy
  • 1180 postów
  • SkądLDZ

A na biało podświetla się 449 zł Classic Cup. O co kaman ?

Wczoraj odwiedzili mnie koledzy z RXklubu !!! .....dzisiaj pamiętam tylko, ...że otworzyłem im drzwi

Kojot Garage

Kojot Garage

kojot garage

• Użytkownicy
  • 799 postów
  • SkądCentrala
  • Samochód:EUNOS COSMO 347 szt BMWe30 WANKEL

coś czuje , że i my zawitamy :) spoko się zaczyna ... ja czekam na skrzynię , montuje poliuretany i do przodu ! termin do negocjacji 

Dołączona grafikaDołączona grafika

SILNIK WANKLA OD A-Z ! Naprawy, tuning, skup i sprzedaż!

https://www.facebook.com/kojotgarage

668 824 980 - Kojot

Dexell

Dexell

Mistrz ciężkiej metafory

• Użytkownicy
  • 1180 postów
  • SkądLDZ
Stolar wpisali mnie na żółtą. To mówisz że chcesz polecieć ze skrzydłem, a potem bez ? Nie ma sprawy zabiorę dwa NAGIE BRZESZCZOTY to tego winga zdementujemy raz dwa, tak żebyś zdążył przed kolejną sesją.  

PS. Rexsio co się tak wywyższasz :P ? 232 KM sobie wpisałeś ?

Stolar

Stolar

Gaduła

• Użytkownicy
  • 380 postów
  • SkądRadomsko

A na biało podświetla się 449 zł Classic Cup. O co kaman ?

Tak wyświetla ale trzeba to zmienić i wpisać inną kwotę, zresztą już jesteś wpisany to na pewno sobie poradziłeś.

Kojoty też? No to się rozkręca towarzycho, a była taka cisza na początku :) kto jeszcze chętny - zapisywać się szybko bo od niedzieli już dopłata za późną rejestrację.

Spoko Dexell skrzydło jest z systemem szybkiego montażu.

Rexsio

Rexsio

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • 566 postów
  • SkądWawa
Wpisałem 300 kunia i jestem na rezerwowej ale na maila mi napisali że oki. Ten Tomek co ma 232 to chyba Kojot :)

GediRX

GediRX

Dyskutant

• Użytkownicy
  • 170 postów
  • SkądGDYNIA
No to mi sie podoba. Chłopaki ja jak sie uda to wpadne 14tego :) bedzie gruba ekipa :) na TD nie ma już żartów :) prosze zbadajcie wydechy zebyscie nie.mieli lipy jak ja kiedys :) 96db bodajrze przy 3500. Na prostwj startowej tez badaja i robia problemy. Ps zaczynam zauwazac ze Nasze forum i klub zaczyna wykorzystywać auta zgodnie z przeznaczeniem ;) trzeba bookowac hotele wspólnie to bedzie fajnie piwko wieczorem sie spijalo :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tor poznań, upalanie, track day

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy