Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tor Poznań Track Day 12.07.17

poznań tor upalanie track day

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Stolar

Stolar

Gaduła

• Użytkownicy
  • 380 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8

Kto jedzie?

1. Stolar

2. ?

Rexsio

Rexsio

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • 566 postów
  • SkądWawa
2. Rexsio

Ps co Cię na liście nie ma, ugadales się telefonicznie?

Stolar

Stolar

Gaduła

• Użytkownicy
  • 380 postów
  • SkądRadomsko

Pisałem maila i dzwoniłem i mówił DK że jest ok. W pn zainterweniuję.

Stolar

Stolar

Gaduła

• Użytkownicy
  • 380 postów
  • SkądRadomsko
Pozdro z toru;)

Załączone pliki

TommyJr

TommyJr

Zdradziecka Morda

• Użytkownicy
  • 670 postów
  • Samochód:Mazda RX8
To jest po prostu nie fair...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

etf

etf

Gaduła

• Użytkownicy
  • 286 postów
  • SkądRzeszów
  • Samochód:RX8 HP

To jest po prostu nie fair...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Tez tak uważam.... :/
Myślą że mają szare czy tam srebrne( nigdy nie wiem) mazdy to mogą jeździć w tygodniu .. ;)

piwo

piwo

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • 704 postów
  • SkądMarki
  • Samochód:Opel Speedster; tor Poznań:1m48,8s; 1/4:13,806
Jak czasy? Jest życiówka?

Rexsio

Rexsio

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • 566 postów
  • SkądWawa
Ja 1:54 :) Stolarowi się nie udało, jak dałem mu swoje kółka to najpierw przerwali sesje po pierwszym kółku bo ktoś wyleciał a potem spadł deszcz i pozamiatane.

Zrobię geometrię, ustawię zawias, opony w dobrym stanie kozackie założę, dmuchne silnik bo na razie na 0,7 bara fabrycznie latam i będzie można myśleć o zejściu poniżej 1:50.

Stolar

Stolar

Gaduła

• Użytkownicy
  • 380 postów
  • SkądRadomsko
Zrobiłem za to zyciowke na 19" hehe nie no zgrywam sie. Pojezdilem troche na 19 PSC i troche na 18 Ad08r i popracowalem nad plynnoscia jazdy. Czasy w granicach 1.58. Na przedostatnia sesje pożyczyłem magiczne kola Rexsia i juz na pierwszym mierzonym kolku bylo 1.56 mimo ze jechalem daleko od limitu bo dopiero poznawalem direzze i niestety na tym zakonczylem jazdy bo ktos wypadl a pozniej deszcz spadl. Kumho + Direzza to super zestaw z potencjalem na baaardzo fajne czasy. Jeszcze raz gratulacje Rexsio :) zobaczymy ile rexow zakończy ten sezon z czasem 1.50... mam wrazenie ze pare szybkich sie znajdzie :)

Rexsio

Rexsio

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • 566 postów
  • SkądWawa

https://youtu.be/Asbaew5xOIs

Onboard z mojego rekordowego kółka 1:54. Opony na przodzie 225/45/17 Direzza na tyle Kumho v700 czy v70a - obie padliny z 2011 roku ale dają radę :)

• TommyJr i Stolar lubią to

Stolar

Stolar

Gaduła

• Użytkownicy
  • 380 postów
  • SkądRadomsko
Niezle. Jeszcze jest duzo zapasu w zakretach. 1.50 w zasiegu ręki;)

GediRX

GediRX

Dyskutant

• Użytkownicy
  • 170 postów
  • SkądGDYNIA
Brawo Rexio !!! Stolar napisz cos wiecej o jezdzie.na 19

Stolar

Stolar

Gaduła

• Użytkownicy
  • 380 postów
  • SkądRadomsko

Średnica koła z oponą była o 2% mniejsza niż seryjnej 18" i o 2% większa niż na 17" 225/45 i pod tym względem było super. Nie musiałem ciągnąć na odcince końcówki prostej i odpuszczać gazu tak wcześnie jak muszę to robić na 17" żeby silnik nie eksplodował, dlatego napędzanie się auta oceniam bardzo poprawnie, tym bardziej że waga koła wynosiła około 17,5-18 kg. Prowadzenie lepsze niż na 17" bo reakcja auta na ruchy kierownicą była szybsza przez bardzo niski profil, ale czasy gorsze bo nie przewidziałem jednego - opona PSC w rozmiarze 19" ma inną mieszankę niż w rozmiarach do 18" ponieważ jest homologowana przez Porsche na drogę i w związku z tym nie jest to już typowy semi-slick. Przez to czasy były na poziomie 1.58 bo po prostu brakowało przyczepności w zakrętach. Podobno w rozmiarze 19" nie ma prawdziwych semi - nawet Trofeo r ma inną mieszankę w tym rozmiarze. Wiem to od Roberta z ODS-u a on się zna na swojej robocie więc trudno nie wierzyć. Jak nie sprzedam to jeszcze polatam po torze na tych kołach ale tak w formie rozgrzewki żeby nie upalać od rana Direzzy która mam zamiar kupić :) 

Stolar

Stolar

Gaduła

• Użytkownicy
  • 380 postów
  • SkądRadomsko

Poniżej filmik z moim jedynym szybkim kółkiem na Direzza 03G. Jeszcze się nie dogrzały dobrze i nie zdążyłem ich poznać więc jechałem zachowawczo ale widać, ze opona klei. 

• etf i TommyJr lubią to

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: poznań, tor, upalanie, track day

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy