Skocz do zawartości

Zdjęcie

[RX-8] Mazda do 15000?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Hyuga

Hyuga

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 6 postów
  • Samochód:RX-8
Hej, jak w temacie czy jest sens interesowac sie autami w tej cenie? Przegladam ogloszenia regularnie i spora czesc Rexow krazy w tym przedziale z przyzwoitymi przebiegami. Czy w takiej kwocie znajde zadbany egzemplarz, ktorym pojezdze bez remontu/wymiany silnika?

Jesli ktos nosi sie ze sprzedaza auta w takich widelkach prosze o pw.

Gronek

Gronek

Wanklowy Maniak

• Moderators
  • 5590 postów
  • SkądŚladów / Warszawa
  • Samochód:BridgePorted RX8 HP,

Hyuga dobra rada....  poczytaj forum. Duuuużo poczytaj a w szczególności dział dla nowicjuszy. Poczytaj też tematy o samochodach forumowiczów to zrozumiesz wtedy co jest zazwyczaj warte auto za 13-16 tyś. i dla czego większość decyduje się na zakup budy i złożenie do tego pieca. Tak są okazje ...  oczywiście jest ich pełno. Jak lubisz hazard to polecam :)

Jeżeli masz 15 koła na auto to masz duuuże szanse na bycie jednym z wielu właścicieli klombów , które stoją pod warsztatami bez silnika bo właściciel kupił okazję .  

Rotary Engine Vehicles Service.
Obsługa, Naprawa i Modyfikacje pojazdów z silnikiem Wankla
www.rotaryengines.pl  5O8 * 279 * 238
mail:  tomek(at)rotaryengines.pl

Hyuga

Hyuga

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 6 postów
W takim razie odpuszcze temat Rexa. Auto jest ladne, ale kompletnie nie znam sie na wanklach. W poblizu nie ma tez zadnego serwisu specjalistycznego, wiec to kolejny minus, a na ASO raczej mnie nie stac. To ma byc drugie auto w domu i po raz kolejny chcialem cos nietuzinkowego (wczesniej mialem Impreze WRX STI 2006). Albo powieksze budzet albo znajde cos "prostszego".

Dziekuje wszystkim za porady :)

miirage

miirage

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • 632 postów
  • SkądGdynia
  • Samochód:RX8 HP 2005 USA :)

Nie odpuszczaj. Kontrola w ASO to 300zł, to tyle co jeden bak paliwa :)

Hyuga

Hyuga

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 6 postów
Tylko po pierwsze to auto jest 100km od najblizszego serwisu Mazdy, a dwa m.in. pali sie check engine, ktory wedlug wlasciciela jest od katalizatora. Do auta mam ponad 400km, wole narazie rozejrzec sie po okolicy lub kupic pewniaka z forum :)

Gronek

Gronek

Wanklowy Maniak

• Moderators
  • 5590 postów
  • SkądŚladów / Warszawa
  • Samochód:BridgePorted RX8 HP,
W dziale auta do oceny z allegro pokaż ten wóz. Może ktoś go zna
Rotary Engine Vehicles Service.
Obsługa, Naprawa i Modyfikacje pojazdów z silnikiem Wankla
www.rotaryengines.pl  5O8 * 279 * 238
mail:  tomek(at)rotaryengines.pl

pondik

pondik

Bywalec

• Użytkownicy
  • 135 postów
  • SkądGarwolin
  • Samochód:Mazda RX-8 High Power // Mazda 323F BA

Hyuga miałem podobna rozterkę nieco ponad rok temu :) Kupując RX w czerwcu zeszłego roku byłem w dość komfortowej sytuacji ponieważ mieszkam w Warszawie i w tamtym czasie w okolicy było w czym wybierać. widziałem przeróżne furmanki i w moim przypadku auta w budżecie +/- 15k były w agonalnym stanie. Oczywiście nie świadczy to o tym, że nie można trafić "okazji" ale jak prawi Gronek, okazja może szybko stać się zakarzeniem które będziesz chciał czym prędzej pogonić na allegro za 9000zł a potem wśród kolegów będziesz szerzył opinie, że silnik Wankla to zło i teraz to tylko 1.8T :) Z perspektywy czasu, studiowania forum i własnego doświadczenia radziłbym Ci zaoszczędzić jeszcze z 5000zł i szukać czegoś z padniętym silnikiem. Potem remont (+ ewentualne modyfikacje) i za ok 20k masz najpewniejsze auto i spokój. On jest ważniejszy niż zaoszczędzone kilka PLN. Miałem już kilka samochodów i zazwyczaj okazywało się że auto tanie w zakupie staje się drogie w doprowadzeniu go do stanu używalności.

• kamilg123 lubi to

nowak.kuba0102

nowak.kuba0102

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 18 postów
Mam na sprzedaż rx8 za 21tys.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

yasko

yasko

Entuzjasta

• Moderators
  • 672 postów
  • SkądWML
  • Samochód:RX-8 HP & Nubira LPG

Skasowałem część off topu.

Temat przenoszę do archiwum, jeżeli jednak jest aktualny to poproszę o PW.

Pozdrawiam
yasko

wole umrzeć jak dziadek maleńkiego, spokojnie we śnie a nie jak jego pasażerowie krzycząc z przerażenia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy