Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fotele z anglika


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
prnit

prnit

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • 2 postów
  • Samochód:rx8, s4b5, beetle 2.0T

Witam

 

Mam takie pytanko, mam rx8 po przekładce, ogólnie wszystko jest zrobione nienajgorzej ale mam problem z fotelem kierowcy który jest bardzo wysoko i nie ma możliwości jego regulacji. 

Co można z tym zrobić? czy jesli kupię fotel EU to da się go zamontować i ustawić niżej na obecnych mocowaniach? czy jest z tym więcej zabawy? jakieś pomysły? Aha fotel kierowcy nie ma właściwie żadnej regulacji wysokości (tylko przód-tył, nachylenie) natomiast obecnie fotel pasażera (powinien być kierowcy ma pełną regulację elektryczną)

 

pozdrawiam serdecznie.



#2
Gronek

Gronek

    Wanklowy Maniak

  • Moderators
  • 7167 postów
  • SkądŚladów / Warszawa
  • Samochód:BridgePorted RX8 HP,
No to sam sobie odpowiedziałeś :) kup fotel kierowcy i po problemie
Rotary Engine Vehicles Service.
Obsługa, Naprawa i Modyfikacje pojazdów z silnikiem Wankla
www.rotaryengines.pl  5O8 * 279 * 238
mail:  tomek(at)rotaryengines.pl

#3
Bubble

Bubble

    Dyskutant

  • Użytkownicy
  • 162 postów
  • SkądŁódzkie
  • Samochód:Mazda RX-8

Robi się ciepło i przymierzam się właśnie do wymiany foteli na skórzane.... i widzę że kolega wcześniej opisał już problemy które zauważyłem że wystąpią ponieważ też mam komplet z anglika. Dodatkowo w tym komplecie jest wystrzelona poduszka w prawym fotelu . W swoim oczywiście mam całą więc w opcje wchodzi przełożenie...ale trochę boję się tam grzebać. Najlepiej odpiąć akumulator i po problemie...ale znowu potem ta cała procedura resetowania i adaptacji... prosta ale trochę ryzyko. Co do fotela kierowcy to szczerze powiedziawszy dobrze mi się siedzi na materiałowym... jakiś czas mógłbym się wozić na nim do czasu zakupu wersji EU. Pewnie jakby pogrzebać to i dało by się całą podstawę wraz z regulacją odkręcić od siedziska i przełożyć i było by cacy... 



#4
Byniu

Byniu

    Amator

  • Użytkownicy
  • 28 postów
  • Samochód:rx8 2005r.

Nie będę zakładał nowego tematu .Potrzebuje nakładki sterowania do foteli elektr. bo nie ma .Nikt samych sprzedać nie chce ,tylko z fotelem .Może ktoś sie orientuje czy pasują z innej mazdy...

Załączone pliki






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy