Skocz do zawartości

Zdjęcie

Piękna srebrna radość - RX8

rx8 mazda srebrna silver HP 2008 High Power 231 manual 6 biegów

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

#41
Wojtex16

Wojtex16

    Maniak

  • Moderators
  • 3 161 postów
  • SkądKatowice
  • Samochód:Była już RX-8

Już chyba 3 mazda na tym forum w której jechali młodzi :)

Też mam komplet Aero. Robi robotę!


  • Pikul314 lubi to

#42
Pikul314

Pikul314

    Amator

  • Użytkownicy
  • 47 postów
  • Samochód:RX-8 HP

Przed Japfestem weszła sesja zdjęciowa (która na celu miała też nauczenie się jak robić fajne zdjęcia fur), efekty pozostawiam Wam do oceny. Dla mnie bomba! 

 

Załączony plik  jf1.jpg   122,04 KB   30 Ilość pobrań

 

Załączony plik  jf2.jpg   79,17 KB   30 Ilość pobrań

 

Załączony plik  jf3.jpg   114,29 KB   28 Ilość pobrań

 

Załączony plik  rx8_3.jpg   72,93 KB   26 Ilość pobrań

 

Załączony plik  rx8_5.jpg   103,73 KB   26 Ilość pobrań


  • Ravi i ziomecka342 lubią to

#43
stanus

stanus

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 433 postów
  • Samochód:rx-8

Piękne, z tymi fotkami pół kalendarza byś obskoczył


  • Pikul314, Ravi i ziomecka342 lubią to

#44
Pikul314

Pikul314

    Amator

  • Użytkownicy
  • 47 postów
  • Samochód:RX-8 HP

Piękne, z tymi fotkami pół kalendarza byś obskoczył

A dziękuję :) Oczywiście jak będzie nabór do nowej edycji rotorowego kalendarza to zgłaszam swoją modelkę :P



#45
Gronek

Gronek

    Wanklowy Maniak

  • Moderators
  • 7 167 postów
  • SkądŚladów / Warszawa
  • Samochód:BridgePorted RX8 HP,
Dostałeś się na Japfest?
Rotary Engine Vehicles Service.
Obsługa, Naprawa i Modyfikacje pojazdów z silnikiem Wankla
www.rotaryengines.pl  5O8 * 279 * 238
mail:  tomek(at)rotaryengines.pl

#46
Pikul314

Pikul314

    Amator

  • Użytkownicy
  • 47 postów
  • Samochód:RX-8 HP

Dostałeś się na Japfest?

Niestety nie i mega szkoda :/

 

Troszkę zaskoczony byłem tą decyzją dlatego poprosiłem organizatorów o napisanie dlaczego nie. Główny powód - fabryczna felga i brak gwintu...

 

Well, byłem rok temu na całym japfeście (przyjechałem z kumplem nissanem 350z) i uważam że mój rx mógłby śmiało się tam wystawić. Sam odniosłem też takie wrażenie że wyznacznikiem tuningu jest felga i gwint bo widziałem całą MASĘ Civiców, Celic, Zetek itp, których jedymi przeróbkami były zmienione felgi na Japan Racingi czy inne.

 

Personalnie jeżeli chodzi o te 2 rzeczy mam takie podejście:

 

Gwint - z pakietem aero fura i tak się obniżyła trochę i mam już problem z przejeżdżaniem przez garby i parkowaniem przy większych krawężnikach więc to jak dla mnie na Polskie drogi ma sens przy większej feldze np 19'' 

 

Felgi - Primo fabryczna felga rx8 jest wg mnie bardzo ładna i pasuje, mam też srebrny kolor fury więc zeby to pasowało zmieniałbym srebrną felgę na inną srebrną felgę, najmniej priorytetowe było to dla mnie.

 

Żeby nie było, abstrahując juz od felg i gwintu zmian trochę mam,,,

Z modów wizualnych: spoiler tylny (regulowany), customowa lotka tylna, dokładki progowe (7 dokładek: 1xprzód, 4xboki, 2xtył),projektory w drzwiach (wyświetlające logo mazdy), naklejki na opony, tylną i boczne szyby, całe oświelenie zmienione na ledy. Inne mody-> sportowy wydech Inochi, hamulce EBC, subwoofer w bagażniku, dotykowe lusterko z Androidem, zmodyfikowany system audio.

 

Cóż chujowo...



#47
Gronek

Gronek

    Wanklowy Maniak

  • Moderators
  • 7 167 postów
  • SkądŚladów / Warszawa
  • Samochód:BridgePorted RX8 HP,
Wyznacznikiem jest to, że ilość miejsca jest ograniczona a prawda jest taka, że może na forum RX pakiet aero i replika spoilera mazdaspeed może jest powodem do fapowania ale dla widza płacącego za bilet to jest nadal zwykła ósemka. Nie ma się co napinać bo zgłoszeń rx8 jest ekstremalnie dużo. Już nie raz mówiłem, że nie potrzebnie odpisują czemu się nie dostało auto. Tam auta stoją więc w pierwszym rzędzie mają wyglądać. Musisz się dokładniej przyjrzeć tym cyvikom to może będzie lżej. To że auto odrzucono to nie znaczy, że jest źle, brzydkie itd. Oznacza, że zgłosiły się bardziej zmodzone
  • Pikul314 lubi to
Rotary Engine Vehicles Service.
Obsługa, Naprawa i Modyfikacje pojazdów z silnikiem Wankla
www.rotaryengines.pl  5O8 * 279 * 238
mail:  tomek(at)rotaryengines.pl

#48
Retro

Retro

    Poganiacz Tłokowców

  • Użytkownicy
  • 2 278 postów
  • SkądWuWuA
  • Samochód:RX-8 GT, Evo IX

Bardzo ładne auto. Podoba mi się, że poszedłeś w OEM mody a nie jakiś wiejski tuning ;) Również jestem zdania, że ori felga jest na tyle ładna, iż nie potrzeba jej zmieniać. Poza tym jest bardzo dobrze wykonana, przez najlepszą firmę od felg na świecie. Jeszcze tylko srebrne skrzela i forma będzie dopełniona ;)


Użytkownik Retro edytował ten post 12 lipca 2019 - 13:13

  • Pikul314 lubi to

Rotary Inside | Hurt paliw płynnych | Usługi Informatyczne

Była RX-8 GT | Jest Lancer Evo IX P03


#49
Paweł.Gołembiewski

Paweł.Gołembiewski

    Dyskutant

  • Użytkownicy
  • 174 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:FB, FC, SE

Bardzo ładny egzemplarz, już na fb zdjęcia zwróciły uwagę. Zdjęcia z pomysłem, tak trzymaj ;) 


  • Pikul314 lubi to

Zapraszam do kontaktu przez fb: https://www.facebook...100001961368770

Więcej fot naszych RXów: https://www.instagra...ki.pawel.mazda/

 

Na co dzień znajdziesz mnie w serwisie Mazdy: https://www.Golembiewscy.pl


#50
Pikul314

Pikul314

    Amator

  • Użytkownicy
  • 47 postów
  • Samochód:RX-8 HP

Bardzo ładne auto. Podoba mi się, że poszedłeś w OEM mody a nie jakiś wiejski tuning ;) Również jestem zdania, że ori felga jest na tyle ładna, iż nie potrzeba jej zmieniać. Poza tym jest bardzo dobrze wykonana, przez najlepszą firmę od felg na świecie. Jeszcze tylko srebrne skrzela i forma będzie dopełniona ;)

Wielkie dzięki ;) Skrzela wstępnie zgarniam na japfeście od chłopaka który poszedł w rocket bunny i mu tam nie pasują :D
A to co powiedziałeś "Poza tym jest bardzo dobrze wykonana, przez najlepszą firmę od felg na świecie" - mógłbyś rozwinąć troszkę o co chodzi z tą firmą? :rolleyes:

Bardzo ładny egzemplarz, już na fb zdjęcia zwróciły uwagę. Zdjęcia z pomysłem, tak trzymaj ;)

Dzięki Paweł, bardzo mi miło ;)

#51
kaj1990

kaj1990

    Entuzjasta

  • Użytkownicy
  • 535 postów
  • SkądMilicz
Najważniejsze jest to że podoba się właścicielowi ;p japfest jest fajny ale wszystkim nie dogodzisz 😉 zwolenników tego auta jest tak naprawdę mniej jak przeciwników tak można stwierdzić czytając głupie artykuły 😂 fajny egzemplarz ciesz się nim 😉
  • Pikul314 i ziomecka342 lubią to

#52
Retro

Retro

    Poganiacz Tłokowców

  • Użytkownicy
  • 2 278 postów
  • SkądWuWuA
  • Samochód:RX-8 GT, Evo IX

A to co powiedziałeś "Poza tym jest bardzo dobrze wykonana, przez najlepszą firmę od felg na świecie" - mógłbyś rozwinąć troszkę o co chodzi z tą firmą? :rolleyes:

O ile mnie pamięć nie myli, oryginalne felgi do RX-8 S1 zrobione są przez japońską firmę RAYS.

Krótki film poglądowy jak wygląda produkcja felgi w fabryce RAYS https://www.youtube....h?v=Armx02_R7Y0

 

Standard JWL+R, o którym mowa to umowny standard dla felg marki RAYS.

Norma ta przewyższa standard JWL, podczas gdy większość producentów starta się ów standard jedynie wypełnić.


Użytkownik Retro edytował ten post 19 lipca 2019 - 09:43

  • MATi, Ravi i ziomecka342 lubią to

Rotary Inside | Hurt paliw płynnych | Usługi Informatyczne

Była RX-8 GT | Jest Lancer Evo IX P03


#53
Ravi

Ravi

    Entuzjasta

  • Użytkownicy
  • 620 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:Mazda RX-8 2004 HP

Oooo! To już wiem co to za znaczek na felgach! JWL :D 


  • Retro, Pikul314 i ziomecka342 lubią to

#54
Jacek79

Jacek79

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • 4 postów
  • Samochód:Mazda RX-8

piękna sztuka, szerokości :) 


  • Pikul314 lubi to

#55
MATi

MATi

    Poweeeeer!!!!

  • Użytkownicy
  • 5 813 postów
  • SkądJózefosław
  • Samochód:BMW F10 528i juesandej
Mojego też kiedyś nie przyjęli trudno ich wybór a felga była zawias tyż lotka również no i kolory nie typowe były jak czegoś się nie chce to powódź zawsze się znajdzie
  • Retro i Pikul314 lubią to
" If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling"
~Paul Walker

#56
Pikul314

Pikul314

    Amator

  • Użytkownicy
  • 47 postów
  • Samochód:RX-8 HP

O ile mnie pamięć nie myli, oryginalne felgi do RX-8 S1 zrobione są przez japońską firmę RAYS.

Krótki film poglądowy jak wygląda produkcja felgi w fabryce RAYS https://www.youtube....h?v=Armx02_R7Y0

 

Standard JWL+R, o którym mowa to umowny standard dla felg marki RAYS.

Norma ta przewyższa standard JWL, podczas gdy większość producentów starta się ów standard jedynie wypełnić.

Super ciekawostka, zdecydowanie warto to wiedzieć. Wiem już co odpowiadać ludziom którzy pytają czemu felga fabryczna :P Dzięki @Retro


  • Retro i ziomecka342 lubią to

#57
Pikul314

Pikul314

    Amator

  • Użytkownicy
  • 47 postów
  • Samochód:RX-8 HP

Mojego też kiedyś nie przyjęli trudno ich wybór a felga była zawias tyż lotka również no i kolory nie typowe były jak czegoś się nie chce to powódź zawsze się znajdzie

Moim zdaniem jeżeli chodzi o preferencje samochodowe u organizatorów Japfestu rx8 jest raczej nisko. Dla przykładu 350zetki dostają się czasem na totalnej fabryce bez żadnych modów (przynajmniej tak było rok temu) ;) No ale... warto próbować :D



#58
Wojtex16

Wojtex16

    Maniak

  • Moderators
  • 3 161 postów
  • SkądKatowice
  • Samochód:Była już RX-8

Próbuj, próbuj co rok. Moja dopiero po 5 latach ciągłego zgłaszania się dostała...

Ogólnie mimo, że twoje auto się nie dostało. To warto przyjechać jako gość i pogadać w 4 oczy ;)


  • Pikul314 i ziomecka342 lubią to

#59
Pikul314

Pikul314

    Amator

  • Użytkownicy
  • 47 postów
  • Samochód:RX-8 HP

Próbuj, próbuj co rok. Moja dopiero po 5 latach ciągłego zgłaszania się dostała...

Ogólnie mimo, że twoje auto się nie dostało. To warto przyjechać jako gość i pogadać w 4 oczy ;)

Wpadam wpadam, rozbijam namiocik i w melanż ;) Rex gdzieś sobie grzecznie zaczeka



#60
Pikul314

Pikul314

    Amator

  • Użytkownicy
  • 47 postów
  • Samochód:RX-8 HP

Już po raz drugi Mazda weseli się razem z parą młodą. Na prawdę fajna sprawa, kiedy dzwoni do Ciebie ziomek i spyta czy chciałbyś mu użyczyć samochodu na jeden z najważniejszych dni jego życia  :D

 

Przy okazji pojawiła się konkurencja z Niemiec BMW m760Li z V12. Wielkie monstrum w porównaniu do rexa  :P

 

Załączony plik  IMG_20190713_163932.jpg   200,05 KB   18 Ilość pobrań

 

Załączony plik  IMG_20190713_163944.jpg   206,39 KB   18 Ilość pobrań

 


  • Sopel_XL i ziomecka342 lubią to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rx8, mazda, srebrna, silver, HP, 2008, High Power, 231, manual, 6 biegów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy