Skocz do zawartości

Zdjęcie

Borys i Gronek w programie TVN Turbo "99 Godzin"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

kisielinio

kisielinio

Dyskutant

• Użytkownicy
  • 197 postów
  • Skądja się tu wziąłem??
  • Samochód:rx8
Borys jakiś namiar na to bo nie widzę w którym poście?

Dexell

Dexell

Mistrz ciężkiej metafory

• Użytkownicy
  • 1168 postów
  • SkądLDZ
  • Samochód:Pienkny HP

Szacun i Gratulejszyn Borys, za dociągnięcie sprawy do końca. Zakończenie całej historii u Klimka wydaje się satysfakcjonujące dla wszystkich stron. Z jednej strony zwieńczenie Waszego wyzwania, a z drugiej podniesienie wartości Złomka. Fajnie że na MS TP pogadaliśmy o tym, bo inni mało wiedzą jak to wszystko się potoczyło i że ruszyłeś niebo i ziemię żeby druga strona wywiązała się z "umowy". Miażdżąca Victoria.

https://www.tvnturbo...mek,258742.html

• zdu i nastepny lubią to
Wczoraj odwiedzili mnie koledzy z RXklubu !!! .....dzisiaj pamiętam tylko, ...że otworzyłem im drzwi

Boris86

Boris86

Boss of Snake Pit

• Użytkownicy
  • 1658 postów
  • SkądŁódź
  • Samochód:RX-7 FD & FC, RX-8 Pandem LP & HP, 323 BG KLV6, Soarer, Viper GTS, 523i

Dzięki :) Aż tak nie ma co mnie głaskać, wszyscy zrobiliśmy burzę i to, że auto faktycznie zostało przekazane fundacji jest tego efektem :) :)
Cel Szczytny,oby licytacja faktycznie się odbyła :)
... abstrachując od całego show :)
Magia telewizji działa dalej :) Nam jeździ i odpala im nagle nie odpala w programie.... kurde jak by Wankiel czy co :D .. i takich rzeczy wiele :)
Zabawne w tym wszystkim jest to, że po dopytaniu czemu przegraliśmy tak naprawde program dostaliśmy odpowiedz, że auto nie można było uznać za sprawne bo nie działało wspomaganie kierownicy i nie były do końca przykręcone pasy bezpieczeństwa.
Klimek nie uruchomił wspomagania i odkręcił pasy bezpieczeństwa całkowicie :) Więc patrząc ich kryteriami auto jest nadal nie sprawne po ponad pół roku od programu :)

• zdu, MATi i nastepny lubią to

CZĘŚCI DO MAZDY RX-8 i silników RENESIS 13B MSP :) Szukasz? --> Pisz!
ZESTAWY NAPRAWCZE DO KOMPRESORÓW EATON--> info PW.

miirage

miirage

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 830 postów
  • SkądGdynia
  • Samochód:RX8 HP 2005 USA :)

Jak obejrzałem program Klimka i ile czasu trzeba było włożyć, aby ten projekt wykończyć to mega szacun dla was za robotę w te 99godzin. To praktycznie budowa od zera  99godzin? Ciekawe ile czasu kręcili ten odcinek może właśnie te pół roku, bo od każdej czynności był inny specjalista.

Jakby co tu mamy licytację:

https://charytatywni...i-zrob-i6813727

Dexell

Dexell

Mistrz ciężkiej metafory

• Użytkownicy
  • 1168 postów
  • SkądLDZ

heheh  :D, propaganda jak za PRL w opisie, miodek spijają "Ci" wyżej. Po rozmowie w marcu z Borysem i Gronkiem traktuję teraz ten opis przedmiotu licytacji jak jałmużnę - Żenada. Ja źle to odbieram ale liczy się cel. I jeszcze coś ... to w klubie RX są takie fajne moozgi  :), drugą część zespołu nie pomijając. Niech Tymusiowi Bozia dmuchnie w żagiel mocno, to będzie największa nagroda dla Wszystkich.

Wczoraj odwiedzili mnie koledzy z RXklubu !!! .....dzisiaj pamiętam tylko, ...że otworzyłem im drzwi

pezele

pezele

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • 555 postów
  • SkądWLKP
  • Samochód:RX8 K20Z4

Auto pojawiło się w ostatnim  "Samochód marzeń kup i zrób"

Boris86

Boris86

Boss of Snake Pit

• Użytkownicy
  • 1658 postów
  • SkądŁódź
  • Samochód:RX-7 FD & FC, RX-8 Pandem LP & HP, 323 BG KLV6, Soarer, Viper GTS, 523i
Dawno temu :D

CZĘŚCI DO MAZDY RX-8 i silników RENESIS 13B MSP :) Szukasz? --> Pisz!
ZESTAWY NAPRAWCZE DO KOMPRESORÓW EATON--> info PW.

Gronek

Gronek

Wanklowy Maniak

• Moderators
  • 7002 postów
  • SkądŚladów / Warszawa
  • Samochód:BridgePorted RX8 HP,

I dalej nie jeździ hehe.  Ech ten TVN :)

Rotary Engine Vehicles Service.
Obsługa, Naprawa i Modyfikacje pojazdów z silnikiem Wankla
www.rotaryengines.pl  5O8 * 279 * 238
mail:  tomek(at)rotaryengines.pl

Dexell

Dexell

Mistrz ciężkiej metafory

• Użytkownicy
  • 1168 postów
  • SkądLDZ

Jak nie dołączyliście instrukshyn manual to co się dziwić że nie jeździ. To przecież Autorski projekt. Wszystko trzeba Wam podsunąć pod nosek - można kopiować ten wzór i rozwinąć...

jak_nauczyc_blondynke_jezdzic_samochodem

• Boris86 lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy