Skocz do zawartości

Zdjęcie

RX-7 FD3s 1992r wersja na rynek japoński RHD

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

Boris86

Boris86

Boss of Snake Pit

• Użytkownicy
  • 1015 postów
  • SkądŁódź
  • Samochód:RX-7 FD3s, 323 BG KL V6, E36 QP M50B25, KADETT C QP, Soarer 1,5JZ-GTE , Aristo

Rozważam rozstanie się z moją druga RX-7

Auto blacharsko naprawdę zdrowe. Seryjnie było czerwone, zostało licho przemalowane na czarno. Lakier raczej do zrobienia.

Silnik seryjny 13B-Rew, skrzynia, sprzęgło, wał itd. poza samochodem.
Elementy wyjęte ze sprawnego auta, dobra kompresja, aczkolwiek przed wkładaniem osobiście planowałem wymianę uszczelek płaszcza wodnego asekuracyjnie (koszt 200zł za Viton lub 200$ za Atkins Rotary)
Silnik kilka tyś km temu miał robioną rewizję w Anglii w firmie w której remontują wankle, ale stał w aucie tylko przepalany jakieś 3 lata.

Wersja z Klimą i Halogenami.

Braki:
Auto z zewnątrz nie posiada, 2 pokrywek plastikowych na przednie lampy, 2 klamek zewnętrznych. Wszystko dostęne na Ebay.co.uk bez problemu.
W środku, większość paneli wewnętrznych jest, brakuje 1 fotela, podsufitki, kilku  drobnych detali wewnętrznych (ale z autem daje kontakt do 3 kolegów którzy przekładali RHD na LHD i mają praktycznie wszystko).

Felgi z RX-8

Cena 25 tyś zł, bez negocjacji. Brakuje mi po prostu czasu żeby ja poskładać, jak się nie sprzeda to przez zimę dostanie nowy lakier i będzie składać się niestety bardzo powoli.

Załączony plik  boris86 2.jpg   64,24 KB   28 Ilość pobrań

CZĘŚCI DO MAZDY RX-8 i silników RENESIS 13B MSP :) Szukasz? --> Pisz!
ZESTAWY NAPRAWCZE DO KOMPRESORÓW EATON--> info PW.

Boris86

Boris86

Boss of Snake Pit

• Użytkownicy
  • 1015 postów
  • SkądŁódź
  • Samochód:RX-7 FD3s, 323 BG KL V6, E36 QP M50B25, KADETT C QP, Soarer 1,5JZ-GTE , Aristo

Mam małe parcie. Więc w ten weekend dorzucam Europejskie Lampy i Doloty Apexi :)

CZĘŚCI DO MAZDY RX-8 i silników RENESIS 13B MSP :) Szukasz? --> Pisz!
ZESTAWY NAPRAWCZE DO KOMPRESORÓW EATON--> info PW.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy