Skocz do zawartości

Zdjęcie

yaskowóz nr 2, czyli Anglik w Polsce

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

yasko

yasko

Zapaleniec

• Moderators
  • 1292 postów
  • SkądWML
  • Samochód:było RX-8 HP, jest R3

Sprzedając RX wiedziałem, że wrócę do Wankla i miałem wybrany model. Plan raczej zakładał, że to się stanie najszybciej na wiosnę przyszłego roku. Niestety albo i stety stało się inaczej.

W środę 6.12.2017 wsiadłem w najlepsze auto na świecie, tj. do Nubiry 1.6 z 1998 r. i pojechałem w miejsce znane każdemu posiadaczowi Wankla. W Śladowie dosiadł się pasażer i ruszyliśmy w kierunku Łodzi. Po kilu kilometrach zobaczyliśmy zieloną 323 stojacą na poboczu i machająca Panią, zjechałem na pobocze chcą pomóc, ale okazało się, że to cyganie z trikiem na złoto albo kasę na paliwo...

Gdzieś w połowie drogi znów machała jakaś Pani i ponownie zjechałem, ale jak zobaczyła, że są 2 osoby w aucie to pomachała na nie - to była bardzo stara poziomka...

Wreszcie udało się dojechać na miejsce i oczom mym, ukazała się ona - czerwona z czarnym wnętrzem w jedynej słusznej wersji.

Po jeździe próbnej, sprawdzeniu grubości lakierniczej, całego auta i oczywiście kompresji pojechaliśmy na pizzę dobić targu.

W czasie negocjacji cenowych, nie wiedzieć czemu, Gronek nucił piosenki ze skrzypka na dachu. Po kilku minutach udało się podpisać umowę przedwstępną i umówić się ze odbiór odbędzie się w sobotę w Śladowie, czyli dokładnie tydzień po sprzedaniu yaskowozu.

DSC00823
Album: yaskowoz R3
5 images
0 comments

Pragnę bardzo podziękować:

- Gronkowi za pomoc merytoryczną, fizyczną i metafizyczną,

- PITowi za pomoc w podjęciu decyzji,

- Żonie, za wyrozumiałość i to, że tylko jedną noc spędziłem w wannie...

BTW

Ze względu na pustki na kontach Mazda 6 widoczna na zdjęciach z Furią 2.0 jest do sprzedania. Szczegóły w giełdzie...

Pozdrawiam
yasko

wole umrzeć jak dziadek maleńkiego, spokojnie we śnie a nie jak jego pasażerowie krzycząc z przerażenia

zdu

zdu

Nadworny Rotary Grafik

• Użytkownicy
  • 1426 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:Mazda RX78
Ale żeś mi teraz zaimponował Yasko :D
Dawaj zdjęcia z telefonu chociaż

Wysłane lisem poleconym

arkadzik

arkadzik

HajPałer Streeetporteed

• Użytkownicy
  • 1011 postów
  • SkądBIA
  • Samochód:Rx8 HP

Yasku wysyłaj zdjęcia bo mnie ciekawość zżera :D 

Kacpes

Kacpes

Dyskutant

• Użytkownicy
  • 165 postów
  • SkądBiałystok
  • Samochód:RX8 lp 2006

Też z miłą chęcią zobaczę, czemu w przeciągu tygodnia wymieniłeś rex'ę. Co to będzie?

Boris86

Boris86

Boss of Snake Pit

• Użytkownicy
  • 1573 postów
  • SkądŁódź
  • Samochód:RX-7 FD & FC, RX-8 Pandem LP & HP, 323 BG KLV6, Soarer, Viper GTS, 523i
Post bez zdjęcia
Prosze o usunięcie:D....

Buehahahaha:)
Dawaj foty hultaju:)

CZĘŚCI DO MAZDY RX-8 i silników RENESIS 13B MSP :) Szukasz? --> Pisz!
ZESTAWY NAPRAWCZE DO KOMPRESORÓW EATON--> info PW.

Hookie

Hookie

Bywalec

• Użytkownicy
  • 144 postów
  • SkądKatowice
  • Samochód:RX-8 '04 HP

Szybka piłka widzę. :D Rewelka, że udało Ci się tak błyskawicznie znaleźć! Podobnie jak inni domagam się zdjęć w trybie przyspieszonym! :D

Boris86

Boris86

Boss of Snake Pit

• Użytkownicy
  • 1573 postów
  • SkądŁódź
  • Samochód:RX-7 FD & FC, RX-8 Pandem LP & HP, 323 BG KLV6, Soarer, Viper GTS, 523i
R3? FD? FC?

arkadzik

arkadzik

HajPałer Streeetporteed

• Użytkownicy
  • 1011 postów
  • SkądBIA

Rx-8 bo założył temat w dziale z Rx-8 :D 

Wojtex16

Wojtex16

Maniak

• Moderators
  • 3052 postów
  • SkądKatowice
  • Samochód:Była już RX-8

Będzie miał co yasko sprzątać w tym temacie :)

Ogólnie to fajnie że wróciłeś do wankla.

arkadzik

arkadzik

HajPałer Streeetporteed

• Użytkownicy
  • 1011 postów
  • SkądBIA
Co tu sprzątać jak posty dotyczą auta , którego nie widać i nie wiadomo nic na jego temat

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

yasko

yasko

Zapaleniec

• Moderators
  • 1292 postów
  • SkądWML

Szybka piłka widzę. :D Rewelka, że udało Ci się tak błyskawicznie znaleźć! Podobnie jak inni domagam się zdjęć w trybie przyspieszonym! :D

Ja też się cieszę, ale konto i Żona już mniej...

Zdjęcia dodałem w 1 poście.

Nie zlinczujcie mnie, ale R3 dużo bardziej mi się podoba niż FD...

Pozdrawiam
yasko

wole umrzeć jak dziadek maleńkiego, spokojnie we śnie a nie jak jego pasażerowie krzycząc z przerażenia

miirage

miirage

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 821 postów
  • SkądGdynia
  • Samochód:RX8 HP 2005 USA :)

Już Cię nie lubie :P Jak ja dzwoniłem i pytałem o nią to mi powiedział że już w rezerwacji, teraz wiem że to byłeś Ty. Ale spoko kiedyś i mi się uda. Gratuluję refleksu.  Jakie plany przekładasz na EU...

yasko

yasko

Zapaleniec

• Moderators
  • 1292 postów
  • SkądWML

Już Cię nie lubie Jak ja dzwoniłem i pytałem o nią to mi powiedział że już w rezerwacji, teraz wiem że to byłeś Ty. Ale spoko kiedyś i mi się uda. Gratuluję refleksu. Jakie plany przekładasz na EU...

Ja o niej wiedziałem zanim pojawiła się na otomoto... Plany to duży przegląd, zrobienie tyłu i schowane auta do garażu. Przekładki nie planuje. Jak zrobię tym autem 3 tys. km rocznie to max... Będę się uczył jeździć siedząc pi złej stronie. Najgorzej nie jest.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam
yasko

adamsud

adamsud

Boss of all Bosses

• Użytkownicy
  • 3035 postów
  • Skąddolnośląskie
  • Samochód:BMW 645Ci, VW Jetta A6, BMW e46 328i

No proszę. Człowiek na chwilę wyjdzie, potem wraca a tu takie zmiany. Sam rzuciłem okiem na ten egzemplarz gdy był wystawiony na otomoto. Ale dobrze się stało, że samochód trafił w Twoje ręce Yasko. Wiem, że będzie zadbany. Przekładki moim zdaniem nie warto robić. Kiedyś, o mało co nie kupiłem R3 po przekładce (kolega na forum sprzedawał). Jednak nawet właściciel tego samochodu uważał, że zrobił błąd.

BTW, kolor prawie taki sam jak miałeś w przedlifcie. Może Twoja żona się nie zorientuje, że to inny egzemplarz. Jestem pewny, że już nie pamięta gdzie wcześniej była kierownica - kobiety tak mają :) .

Powodzenia Yasko

Boris86

Boris86

Boss of Snake Pit

• Użytkownicy
  • 1573 postów
  • SkądŁódź
Auto z przeznaczeniem na trackdaye czy na ulice?

MATi

MATi

Torque Master

• Użytkownicy
  • 5740 postów
  • SkądW-wa/Raszyn
  • Samochód:Mazda Rx-8 High Niuter
Całkiem ładna ciekawa fura, normalnie rhd można w Pl zarejestrować?
" If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling"
~Paul Walker

arkadzik

arkadzik

HajPałer Streeetporteed

• Użytkownicy
  • 1011 postów
  • SkądBIA
Mati juz nie ma problemów z tym ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Reaper

Reaper

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • 1363 postów
  • SkądHorst
  • Samochód:mazda rx8
To jest ta z ogłoszenia z uszkodzony tyłem ?! Za 5k jełro stała ?

Gronek

Gronek

Wanklowy Maniak

• Moderators
  • 6842 postów
  • SkądŚladów / Warszawa
  • Samochód:BridgePorted RX8 HP,

Auto myślę strzał w dyszkę..   

Co do podróży to bebechy mnie ze śmiechu bolały. 

Podjeżdżamy do machającej starej baby , ta widzi dwóch w aucie i odwraca się i pali niemca, że nas nie widzi ...  Wyobraźcie sobie minę Yasko jak mu mówię "stary to jest qrwa !!" na co Yasko jedyna i ogień :)  Nubira chyba nawet zamieliła kołami heheheeee  

Negocjacje cenowe przypominały pradziwą scenę z targu :)  Myślę, że jak Yasko wytoczył artylerię w postaci swojej opinni i spostrzeżeń to pan sprzedający trochę się zmieszał ale ogólnie myślę, że warto było jechać.....  

Yasko cieszę się, że nie muszę wkładać wankla do nubiry :)  

• Boris86 lubi to
Rotary Engine Vehicles Service.
Obsługa, Naprawa i Modyfikacje pojazdów z silnikiem Wankla
www.rotaryengines.pl  5O8 * 279 * 238
mail:  tomek(at)rotaryengines.pl

Hookie

Hookie

Bywalec

• Użytkownicy
  • 144 postów
  • SkądKatowice
  • Samochód:RX-8 '04 HP

Ale brzydkie felgi! Weź się zamień lepiej, bo w takim pięknym i nowoczesnym aucie wstyd na takiej feldze jeździć! A ja jakoś je przeboleję w tym swoim antycznym '04. :D

Gdzieś w połowie drogi znów machała jakaś Pani i ponownie zjechałem

Anioł nie człowiek. xD Nie śmigaj czasem trasą Kato-Warszawa albo Kato-Bielsko, bo będziesz stawał co kilka kilometrów chcąc pomagać różnym kobietom. :D

A samochód piękny. Te R3 wyglądają fenomenalnie z boku - ten kierunkowskaz chyba robi taką robotę. ;) No i spojlerek niczego sobie również. Jak będzie jakiś wyścig na 1/4 mili na jakimś zlocie to musimy się pościgać i porównać! Na tor chyba będę miał obawy jechać. ;) 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy