Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mazda Rx-8

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

KociDejf

KociDejf

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 10 postów
  • Samochód:Mazda Rx8 231km
Z poszanowaniem regulaminu pierwszy moj post bedzie krotkim przedstawieniem nowego zakupu.

Mialo byc volvo s60 stanelo na madzi (zakochalem sie po pierwszej rundce).

2004 rok 231 kucy 78000 przebiegu 13 500zl.

Do zrobienia mam wrazenie ze jest sporo ale mozliwe ze jak wiekszosc przez pierwsze dni robie pod siebie bo to zupelnie inny samochod niz typowe osobowki.

Czuje sie zaszczycony przynaleznoscia do waskiego grona posiadaczy.

Witam serdecznie i pozdrawiam :)Załączony plik  20180120_142727.jpg   236,38 KB   36 Ilość pobrańZałączony plik  20180121_225601.jpg   233,77 KB   36 Ilość pobrań
  • kosciukus i lubie_truskawki lubią to

pawelc

pawelc

Gaduła

• Użytkownicy
  • 406 postów
  • SkądDrawno
  • Samochód:Mazda rx8 z32se
Fajna tylko czemu na dachu ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Użytkownik pawelc edytował ten post 22 styczeń 2018 - 09:06

• Master609 lubi to

Reaper

Reaper

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • 1309 postów
  • SkądHorst
  • Samochód:mazda rx8
Witamy. Musiałeś niezłą okazję trafić.
Pozdro i good luck.

boletz

boletz

Władca slotów

• Administrator
  • 1205 postów
  • SkądRzeszów
  • Samochód:Sherman

Z poszanowaniem regulaminu pierwszy moj post bedzie krotkim przedstawieniem nowego zakupu.

Nie.

Zmieniłem nazwę tematu. Pkt 3 regulaminu. 

siąpi deszcz późno jest z czartem cyrograf czas pleść 

KAMiLER

KAMiLER

Dyskutant

• Użytkownicy
  • 211 postów
  • SkądWAWA
  • Samochód:rx8 , jaguar

Fajna tylko czemu na dachu ;)

test opon , jak trzymają do góry nogami :D

na zdjęciach wygląda super,, a sporo to znaczy ??  

Jak by nie patrzeć to zawsze jest coś do zrobienia, nawet jak nie ma :D

oby służyła bezawaryjnie.

pei

pei

Amator

• Użytkownicy
  • 28 postów
  • SkądTrójmiasto
  • Samochód:Rx-8 2004 LP

Jeżeli to ta z komisu w Wejherowie, to ją oglądałem gdzieś w listopadzie. Na jeździe próbnej silnik zgasł- handlarz za kierownicą powiedział, że paliwa zabrakło - na wskaźniku ponad 1/4. Później na ciepłym już nie paliła,cewki, świece, przewody podobno wymienione na nowe. Ogólnie wygląd zewnętrzny spoko, z tego co mierzyłem to lakierowany cały prawy bok. Przebieg sądząc po kilku rzeczach kręcony. Ja zrezygnowałem, ze względu na silnik ;)

• natsu9 lubi to

Reaper

Reaper

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • 1309 postów
  • SkądHorst
  • Samochód:mazda rx8
Autor może lubi wyzwania 😉

KociDejf

KociDejf

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 10 postów
Tak to ta z weja z komisu. Mi na nieszczescie na probnej nie zgasla. Teraz mam z nia same problemy i brak doswiadczenia z tym samochodem wcale nie pomaga. Silnik pracuje nierowno na jalowym. Ostatnio po odpaleniu wskakuje na 3k i powoli spada. Zatrzymam sie na swiatlach obroty spadna i odcina po czym nie odpala. Tulam sie po mechanikach ktorzy nie maja bladego pojecia z ktorej strony spojrzec slyszalem juz pelno wersji. Wymienilem rozrusznik na dniach na ten najszybszy. Nic nie dalo jak nie palil tak nie pali na cieplym. Dalem do wymiany czujnik walka bo wyszedl blad na komputerze, po zrobieniu bez zmian (pewnosci nie mam czy faktycznie zmienil bo "stary" wyglada identycznie a po serwisie predkosc i przebieg w milach). Wszystkie objawy na moje wskazuja na czujnik temperatury. Komputer pokazal tez wypadanie zaplonu...mysle cewka... mechanik stwierdzil ze jak dla niego to jest cacy. Po powrocie pod dom otwieram zbiornik chlodzacego-gejzer wiec moze nie czujnik a termostat badz pompa. Najgorsze ze czas mnie goni bo przeprowadzam sie do wroclawia a samochodem strach jezdzic. Modle sie w duszy zeby to byla pierdolka a nie silnik kopniety. Co na to powiecie bo jestem zielony w temacie i powoli zaczynam sie poddawac. Wyzwan nie lubie raczej spokoj tylko dalem sie zrobic przez komis...

Użytkownik KociDejf edytował ten post 29 styczeń 2018 - 19:35

kamilg123

kamilg123

Gaduła

• Użytkownicy
  • 314 postów
  • Samochód:Mazda rx-8 HP
Jaką kompresja?

KociDejf

KociDejf

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 10 postów
Kompresja nie sprawdzona... dodam jeszcze ze ikonka czerwonych filarow czesto sie zapala jak tylko troche go rozgrzeje

Użytkownik KociDejf edytował ten post 29 styczeń 2018 - 20:13

kamilg123

kamilg123

Gaduła

• Użytkownicy
  • 314 postów
  • Samochód:Mazda rx-8 HP
Od tego zacznij to będzie pewnie przyczyną.

KociDejf

KociDejf

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 10 postów
Jtr jade do aso mazdy na kompleksowy przeglad i zobaczymy czy jest sens w to inwestowac.

XYZ

XYZ

Bywalec

• Użytkownicy
  • 144 postów
  • SkądOpolskie
  • Samochód:RX-8 / IS 200

No niestety, tak to jest jak na jeździe próbnej nie zagrzejemy, dobrze samochodu i nie sprawdzimy jak odpala. Po pierwsze sprawdź kompresję. Jak będzie okej to badaj wszystko po kolei od zapłonu zaczynając.

I nie jeździj po byle mechanikach, bo 99% z nich nie ma pojęcia o tym silniku.

Pozdro  :)

Wojtex16

Wojtex16

Maniak

• Moderators
  • 3036 postów
  • SkądKatowice
  • Samochód:Była już RX-8

Szkoda, że wcześniej nie poczytałeś na forum to byś wiedział na co patrzeć przy zakupie. Zrób jak piszą wcześniej.

pei

pei

Amator

• Użytkownicy
  • 28 postów
  • SkądTrójmiasto
  • Samochód:Rx-8 2004 LP

Miałem opisać ten samochód w odpowiednim temacie, ale przez jakiś czas ogłoszenia nie było i nie mogłem go znaleźć, potem tematu nie śledziłem. Nie sądziłem, że ktoś ją kupi w tej cenie, bo ewidentnie silnik miał słabą kompresję. A bajeczka handlarza o braku paliwa pierwsza klasa, ledwo wróciliśmy z jazdy próbnej, później na placu już nie paliła.

arkadzik

arkadzik

HajPałer Streeetporteed

• Użytkownicy
  • 998 postów
  • SkądBIA
  • Samochód:Rx8 HP
Ratować jest co bo wiadomo , jak ładna sztuka to cena trochę zawyżona . Odezwij sie do naszych nadwornych majstrów . Wizyta u nich rozwieje wszelkie gdybanie . Ja bym tak zrobił . Trochę Rexiow obejrzałem zanim kupiłem „sportowy samochod za 10 tys”

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

KociDejf

KociDejf

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 10 postów
Mi jak potem zgasl i nie odpalal wcisnal scieme ze to kwestia rozrusznika... no ale potem to bylo po ptokach. Bylem przygotowany na wrzucanie w ten samochod pieniedzy wiec jestem przygotowany na jeszcze dodatkowe 15 tysiecy ale rozlozone w czasie a nie na dziendobry byle by jezdzil. Nadwornych majstrow rozumiem Kojot? Bo tam mam w planach sie udac

yasko

yasko

Zapaleniec

• Moderators
  • 1264 postów
  • SkądWML
  • Samochód:było RX-8 HP, jest R3

Lub Gronek.

• arkadzik i Hookie lubią to

Pozdrawiam
yasko

wole umrzeć jak dziadek maleńkiego, spokojnie we śnie a nie jak jego pasażerowie krzycząc z przerażenia

konrad278

konrad278

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 818 postów
  • SkądRawicz

W tych pieniądzach chyba niczego dobrego się nie spodziewałes;)

pondik

pondik

Dyskutant

• Użytkownicy
  • 158 postów
  • SkądGarwolin
  • Samochód:Mazda RX-8 High Power // Mazda 323F BA

Już w pierwszym poście pisałeś, że jest sporo do zrobienia. Co dokładnie miałeś na myśli? Jeżeli buda jest w dobrym stanie to nie powinieneś się jeszcze chlastać :) Kupując za taką kwotę powinieneś się spodziewać wydatków. 

Użytkownik pondik edytował ten post 30 styczeń 2018 - 20:52

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy