Skocz do zawartości

Zdjęcie

Torowe R3 Stolara

r3 trackcar

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
164 odpowiedzi w tym temacie

#41
kaj1990

kaj1990

    Entuzjasta

  • Użytkownicy
  • 535 postów
  • SkądMilicz
Pw

Użytkownik kaj1990 edytował ten post 22 lutego 2018 - 20:29


#42
Dexell

Dexell

    Mistrz ciężkiej metafory

  • Użytkownicy
  • 1 193 postów
  • SkądLDZ
  • Samochód:Pienkny HP

 

Zaraz po zakupie auto pojechało do Kojota na remont i tjuning silnika. Poszło bardzo słabo, bo po streetporcie na hamowni wyszło 190 koni... pierwsza diagnoza Kojota że to wina koła zamachowego (za lekkie)... Za dużo było już dla mnie tego braku profesjonalizmu

 

Nie wiem Stolar co masz do Kojota. Porting na jednej płycie dał 190 KM, KUMASZ ?. To teraz sobie policz że jakby Ci go zrobił na drugiej płycie to ile by wyszło - ogarniasz kalkulator ? Podpowiem Ci - 380 KM. Przecież takiej mocy często nie ogarniają wankle z turbo. Masz kuźwa turbo ? ja się pytam.

 

 

 

Myślę że jakieś 1150kg maksymalnie. 

 

Mi Kojot bez problemowo odciążył auto o 120 kg, teraz na wadze jest około 1200. Jeszcze mi zmodyfikuje skrzynie, zrobi kurnik dla ptaków i będę lżejszy od Ciebie.

Rany co za ludzie na tym forum, tylko podłość, sex i majeranek,......a i jeszcze alkohol.


  • Rexsio, miirage i Stolar lubią to

Wczoraj odwiedzili mnie koledzy z RXklubu !!! ....  dzisiaj tylko pamiętam, ... że otworzyłem im drzwi


#43
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8

Nie wiem Stolar co masz do Kojota. Porting na jednej płycie dał 190 KM, KUMASZ ?. To teraz sobie policz że jakby Ci go zrobił na drugiej płycie to ile by wyszło - ogarniasz kalkulator ? Podpowiem Ci - 380 KM. Przecież takiej mocy często nie ogarniają wankle z turbo. Masz kuźwa turbo ? ja się pytam.

 

 

 

 

Mi Kojot bez problemowo odciążył auto o 120 kg, teraz na wadze jest około 1200. Jeszcze mi zmodyfikuje skrzynie, zrobi kurnik dla ptaków i będę lżejszy od Ciebie.

Rany co za ludzie na tym forum, tylko podłość, sex i majeranek,......a i jeszcze alkohol.

 

Słuszna uwaga, wina leży przede wszystkim w braku edukacji bo rozebrałem silnik i jak znalazłem nieznane szerszemu Gronu techniki tjuningu to bezmyślnie powiedziałem że to niby źle - a w końcu matematyki nie oszukasz - 2x190 musi być 380! Ten porting jedno-płytowy to przyszły hit i wkrótce każdy będzie to robił ale na razie ciemny lud tego nie kupił :) 

 

W sumie usunięcie jednostki to najszybszy sposób na odchudzenie auta - na to też nie wpadłem ale chyba też nie dojrzałem jeszcze do tych nowoczesnych technik budowania wozów - daj znać czy u Ciebie to dobrze zadziałało i czy auto jest bez silnika szybkie. 

 

Widzę Dexell, że sezon grillowy u Ciebie ruszył :) 

 

Tak poza tematem dodam, że do wozu wleciał właśnie pedalbox z wszystkimi zbiornikami i regulatorami siły hamowania i balansu przód-tył (z deski) . Fotel kierowcy jest już daleko z tyłu, kolumna przełożona, fotel pasażera zamówiony, szyba przednia i tylna z lekkiego LEXANU zamówione, boczne przednie z LEXANU już są, tylne dorobimy. ABS wyrwany, wiązka odchudzona, koła dotarły, rotory w obróbce, pasy pod HANS zamówione, system gaśniczy w drodze, bezpieczny zbiornik zamontowany, mocowania pod podłogę i dyfuzor dospawane. Buda jedzie na piaskowanie i malowanie na początku maja. Laminaty chyba odpuszczę w tym roku bo długo by z nimi zeszło a szkoda sezonu :) W maju powinniśmy odpalać :) 



#44
TommyJr

TommyJr

    Zdradziecka Morda

  • Użytkownicy
  • 682 postów
  • Samochód:Mazda RX8

Tak poza tematem dodam, że do wozu wleciał właśnie pedalbox z wszystkimi zbiornikami i regulatorami siły hamowania i balansu przód-tył (z deski) . Fotel kierowcy jest już daleko z tyłu, kolumna przełożona, fotel pasażera zamówiony, szyba przednia i tylna z lekkiego LEXANU zamówione, boczne przednie z LEXANU już są, tylne dorobimy. ABS wyrwany, wiązka odchudzona, koła dotarły, rotory w obróbce, pasy pod HANS zamówione, system gaśniczy w drodze, bezpieczny zbiornik zamontowany, mocowania pod podłogę i dyfuzor dospawane. Buda jedzie na piaskowanie i malowanie na początku maja. Laminaty chyba odpuszczę w tym roku bo długo by z nimi zeszło a szkoda sezonu :) W maju powinniśmy odpalać :)

 

:wub:  You bitch - dasz sie przejechać????????



#45
piwo

piwo

    Pasjonat

  • Użytkownicy
  • 769 postów
  • SkądMarki
  • Samochód:Opel Speedster; tor Poznań:1m48,4s Łódź 59,3 na semislicku; 1/4:13,806

lo. ze az tak? tyle az trzeba by pobic tomiego?  :lol:


Użytkownik piwo edytował ten post 23 kwietnia 2018 - 05:07

  • MATi lubi to

#46
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8

:wub:  You bitch - dasz sie przejechać????????

 

Jasne :) 

lo. ze az tak? tyle az trzeba by pobic tomiego?  :lol:

 

Tommiego nie da się pobić  :lol:  :lol:  :lol: 

Tyle potrzeba żeby startować rexem w WSMP ;) 



#47
THX911

THX911

    Pasjonat

  • Użytkownicy
  • 834 postów
  • SkądStarachowice / WWA
  • Samochód:RX8 K20K

Podoba mi się to! Dobrze się Stolar wkręciłeś. Nie mogę się doczekać jak przemkniesz koło mnie na torze z prędkością światła :D 
Czekamy na foty! :D 



#48
Rexsio

Rexsio

    Entuzjasta

  • Użytkownicy
  • 568 postów
  • SkądWawa
Stolar - zważ dla potomnych szyby oryginalne i lexany :)

Oryginalne maty wygłuszające też rozumiem zrywasz z podłogi? Suchym lodem i alkoholem potraktujesz ?

#49
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8

Podoba mi się to! Dobrze się Stolar wkręciłeś. Nie mogę się doczekać jak przemkniesz koło mnie na torze z prędkością światła :D 
Czekamy na foty! :D

 

Jak mnie puścisz to przemknę :) jak nie to obczaisz mnie w lusterku :) 

 

Stolar - zważ dla potomnych szyby oryginalne i lexany :)

Oryginalne maty wygłuszające też rozumiem zrywasz z podłogi? Suchym lodem i alkoholem potraktujesz ?

 

Wiadomo Rexsio, ja wszystko ważę :) Zakładam że ori szyba 9-10kg a lexan połowę tego. Lexan jest dużo bezpieczniejszy na tor, nie posypie się i bardzo dużo zniesie także nie tylko waga odgrywa rolę.

Mat już nie ma, chyba suchym lodem chłopaki rwali ale nie wiem dokładnie. Dowiem się i dam znać. 



#50
Yaro

Yaro

    Dyskutant

  • Użytkownicy
  • 213 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:RX8 HP

Tak poza tematem dodam, że do wozu wleciał właśnie pedalbox z wszystkimi zbiornikami i regulatorami siły hamowania i balansu przód-tył (z deski)

 

O to już się nie będziesz bał, że pedał sprzęgła się ułamie podczas redukcji ;)



#51
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8
Yaro bardziej się bałem o hamulec zawsze ale kupiłem pedały frezowanie z jednego kęsa więc chyba jestem bezpieczny :)

#52
Retro

Retro

    Poganiacz Tłokowców

  • Użytkownicy
  • 2 278 postów
  • SkądWuWuA
  • Samochód:RX-8 GT, Evo IX

Stolar propsy za projekt ;)

Załączone pliki


Użytkownik Retro edytował ten post 25 kwietnia 2018 - 18:30

  • Boris86, THX911 i Stolar lubią to

Rotary Inside | Hurt paliw płynnych | Usługi Informatyczne

Była RX-8 GT | Jest Lancer Evo IX P03


#53
MATi

MATi

    Poweeeeer!!!!

  • Użytkownicy
  • 5 813 postów
  • SkądJózefosław
  • Samochód:BMW F10 528i juesandej
Grubo idziesz
  • Stolar lubi to
" If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling"
~Paul Walker

#54
zdu

zdu

    Nadworny Rotary Grafik

  • Użytkownicy
  • 1 610 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:3-cylindrowy hatchback
Ale to bedzie kot! Trzymam kciuki żeby wyjechała jak najszybciej. Na zlot 12.05 najlepiej :D

Wysłane lisem poleconym
  • Stolar lubi to

#55
Retro

Retro

    Poganiacz Tłokowców

  • Użytkownicy
  • 2 278 postów
  • SkądWuWuA
  • Samochód:RX-8 GT, Evo IX

Zdu a Twoja będzie ?;)


Rotary Inside | Hurt paliw płynnych | Usługi Informatyczne

Była RX-8 GT | Jest Lancer Evo IX P03


#56
zdu

zdu

    Nadworny Rotary Grafik

  • Użytkownicy
  • 1 610 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:3-cylindrowy hatchback

Tylko seria, ale zawsze możliwość pojechania czasówki, jest dobrą okazją ;)


  • Retro lubi to

#57
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8
Chyba 05.12 hahaha... A tak serio to celujemy w przełom maja i czerwca

#58
etf

etf

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 286 postów
  • SkądRzeszów
  • Samochód:RX8 HP

Chyba 05.12 hahaha... A tak serio to celujemy w przełom maja i czerwca

Którego roku :) ?
  • zdu lubi to

#59
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8

Którego roku :) ?

hahaha tego co Twoja :) 


  • zdu lubi to

#60
zdu

zdu

    Nadworny Rotary Grafik

  • Użytkownicy
  • 1 610 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:3-cylindrowy hatchback
Hahhaa, witamy w świecie grubych projektów

Wysłane lisem poleconym





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: r3, trackcar

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy