Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Opony na tor] Direzza r18, r17, AR-1 r18

opony

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8

Z racji tego że przechodzę na sliki mam do sprzedania opony semi na tor:

 

4 x Direzza 225/40 r18 (produkcja 23/17) po jednym trakdeju w Poznaniu. Opony w bardzo dobrym stanie, dogrzane jeden raz i składowane w moim składzie przez zimę w bardzo dobrych warunkach. Zużycie minimalne. Komplet nowych kosztuje 4.000, sprzedam za 2.000

 

3 x Nankang AR-1 - (produkcja 09/16) dwie super, jedna słabsza + Toyo R888 w gratisie na jeden wypad na tor (bieżnik i właściwości podobne do AR1 dlatego jeździły razem te opony - kupiłem je na testy żeby porównać do Direzzy bo są głosy że to szybsza opona, niestety nie miałem okazji bo silnik mi padł w końcówce sezonu i opony przeleżały. Nowe kosztują tyle co Direzza, oddam wszystkie je za 600zł 

 

2 x Direzza 225/45 r17 (produkcja 11/17) w stanie słabym ale jeszcze można powalczyć na nich. Oddam za 200 zł 

Te opony mają od środka małe uszkodzenia ale balony się na nich nie robiły i zauważyłem to po zdjęciu dopiero. Wg mnie zniosą co najmniej jeden wypad na tor.

 

Cena z odbiorem osobistym, mogę wysyłać na koszt kupującego, nie targuję się i nie interesują mnie niższe oferty. 

 

Załączone pliki


  • zdu i THX911 lubią to

#2
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8

Już po temacie, proszę o przeniesienie do archiwum. 



#3
yasko

yasko

    Nałogowiec

  • Moderators
  • 1 571 postów
  • SkądGTC
  • Samochód:było RX-8 HP i R3

ok


Pozdrawiam
yasko

wole umrzeć jak dziadek maleńkiego, spokojnie we śnie a nie jak jego pasażerowie krzycząc z przerażenia






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: opony

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy