Skocz do zawartości

Zdjęcie

Baj..ki czas zapisywanej (+18, wulgaryzmy !)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#21
Reaper

Reaper

    Nałogowiec

  • Validating
  • 1626 postów
  • SkądHorst
  • Samochód:mazda rx8

Ja też stawiam na nr 2

Dlaczego ? Otóż wcześniej padło słowo alkohol, a każdy mały Polak wie..



#22
Darko

Darko

    Zapaleniec

  • Użytkownicy
  • 1346 postów
  • SkądGniezno
  • Samochód:Rx 8 HP
Nie odp. Nr 2 bebechy mi podpowiadają

Użytkownik Darko edytował ten post 22 kwiecień 2018 - 16:20


#23
Dexell

Dexell

    Mistrz ciężkiej metafory

  • Użytkownicy
  • 1193 postów
  • SkądLDZ
  • Samochód:Pienkny HP

A więc niestety nie jest to prawidłowa odpowiedź, pozostało już tylko parę żyć. Prawidłowa odpowiedź to nr 4

Gwoli wyjaśnienia, miodem zalał się Prosiaczek :

comment_BiUeN3FguEeu05T3EKxvNFzxuh0edGma

 

A więc pytanie kolejne.

Dlaczego Miś D. wybrał Stoliczną, cukiernię KG ?

1. Nie znam tej wódki                     2.  Bo jej ufał * 

3. KG to gwarancja solidności        4. Polej to Ci powiem

 

* Zaufanie – przekonanie, że druga strona jest uczciwa wobec nas w swoich zamiarach i działaniach.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Cukiernia KG wstawia kupe, nowego nadzienia, do tortów. Jest to firma solidna, daje solidną ustną gwarancję i ma ubezpieczenie. Po prostu ma wszystko, tyle że ostatnimi czasy w du...piernik czasami pierniczeje. 

Czy ktoś z Was  próbował wypieków z tego warsztatu, gwarancji lukru ? 


Wczoraj odwiedzili mnie koledzy z RXklubu !!! ....  dzisiaj tylko pamiętam, ... że otworzyłem im drzwi


#24
Darko

Darko

    Zapaleniec

  • Użytkownicy
  • 1346 postów
  • SkądGniezno
  • Samochód:Rx 8 HP
Ogólnie to jest światowe OSZUSTWO Panie organizatorze Dexell każdy wie że Miś lubi sobie wlać A z prosiaczkiem to fotomontaż

#25
Dexell

Dexell

    Mistrz ciężkiej metafory

  • Użytkownicy
  • 1193 postów
  • SkądLDZ
  • Samochód:Pienkny HP
Ja zaraz Tobie wleję, Ty wichrzycielu monopolowy. Ostatnio Żona Misia krzyczała na niego : Ciągle pijesz ! A co Ja ? Co dzieci ??? a on do niej : Przestań !!! Nie możemy pić wszyscy !!!
 
Widzisz Darko ? Misie tez potrafią innym odmówić.

Wczoraj odwiedzili mnie koledzy z RXklubu !!! ....  dzisiaj tylko pamiętam, ... że otworzyłem im drzwi


#26
Reaper

Reaper

    Nałogowiec

  • Validating
  • 1626 postów
  • SkądHorst
  • Samochód:mazda rx8
Wybrał bym odpowiedź numer 3 ale czuję się oszukany i chyba będę musiał zrezygnować ba tym etapie. Ewentualne jestem skłonny wybrać koło ratunkowe.
Darko narada zespołu?

#27
Darko

Darko

    Zapaleniec

  • Użytkownicy
  • 1346 postów
  • SkądGniezno
  • Samochód:Rx 8 HP
Misie tez potrafią innym odmówić
Innym tak ale nie sobie
Reaper Ja zostaje przy odp.2

Użytkownik Darko edytował ten post 22 kwiecień 2018 - 20:08


#28
Dexell

Dexell

    Mistrz ciężkiej metafory

  • Użytkownicy
  • 1193 postów
  • SkądLDZ
  • Samochód:Pienkny HP

Reaper, chciałeś koło ratunkowe ? Proszę

 

5979.jpg


Wczoraj odwiedzili mnie koledzy z RXklubu !!! ....  dzisiaj tylko pamiętam, ... że otworzyłem im drzwi


#29
Reaper

Reaper

    Nałogowiec

  • Validating
  • 1626 postów
  • SkądHorst
  • Samochód:mazda rx8
To koło fabrycznie pomogło Panie prowadzący.
Wybieram odpowiedź z*. Eh te moje IQ.

#30
Dexell

Dexell

    Mistrz ciężkiej metafory

  • Użytkownicy
  • 1193 postów
  • SkądLDZ
  • Samochód:Pienkny HP

Niesamowite, oczywiście że odpowiedź nr 2. Ależ w tym klubie są mądrzy ludzie (oprócz tego kretyna Miśka D.)

UWAGA, UWAGA, a teraz pytanie z którym wejdziecie na próg gwarantowanej sumy. Skupcie się.

 

Jeżeli potomek krowy to cielę to po ilu kilometrach Miś D. stwierdził że nagle z pączka uszło nadzienie ?

 

1. Po 3500 km                           2. Potomek krowy to pokrowiec

3. Za bramą KG                        3. To był pączek wiedeński skoro środek okazał się bezkaloryczny


Wczoraj odwiedzili mnie koledzy z RXklubu !!! ....  dzisiaj tylko pamiętam, ... że otworzyłem im drzwi


#31
cysio102

cysio102

    Entuzjasta

  • Użytkownicy
  • 601 postów
  • SkądW-wa
  • Samochód:RX-8 40th Anniversary

 


 

A więc pytanie kolejne.

Dlaczego Miś D. wybrał Stoliczną, cukiernię KG ?

1. Nie znam tej wódki                     2.  Bo jej ufał * 

3. KG to gwarancja solidności        4. Polej to Ci powiem

 

* Zaufanie – przekonanie, że druga strona jest uczciwa wobec nas w swoich zamiarach i działaniach.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 


 

stawiam na odp 1. - to znana cukiernia, serwująca pączki z nadzieniem wiśni - nie jadałem, ale znam kogoś kto ma kogoś w rodzinie - co jadł ...  - niektórzy plotkują, że wiele miesięcy temu znikną w publicznej toalecie ...  a kabina ciągle jest zamknięta od wewnątrz  :ph34r:  :) - podobno gdy się pochylisz widać jeszcze stopy ...



#32
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8

Współczuję bardzo Dexell, tak to jest wpaść w złe towarzystwo - nie ma kasy, nie ma silnika, nie ma auta i jeszcze nie ma z kim rozmawiać. Musiało się na prawdę przelać dużo goryczy skoro przestałeś ukrywać fakt, że tak się popierniczyło wszystko... Twój post pokazuje słabość naszej sceny ale wiadomo, scena to ludzie a ludzie są wszędzie tacy sami - jak jest niewielu to ciężej znaleźć uczciwych... Trzymam kciuki aby jednak zaświeciło słońce dla Twojego rexa ;) 



#33
Reaper

Reaper

    Nałogowiec

  • Validating
  • 1626 postów
  • SkądHorst
  • Samochód:mazda rx8
Strzelam odpowiedź nr 3.

#34
Dexell

Dexell

    Mistrz ciężkiej metafory

  • Użytkownicy
  • 1193 postów
  • SkądLDZ
  • Samochód:Pienkny HP

Reaper, schowaj karabin, tu nie wolno strzelać ...do łosi. Podoba mi się Twoja odpowiedź, bo by dużo rozwiązała ale.... Rzucam Ci koło ratunkowe - pół na pół.

 

IMG_1039-e1426418136355.jpg

 

Odpowiedź prawidłowa to 1 lub 2

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Stolar, również mógłbym Ci współczuć. Niestety w KG chyba nikt nie dorośnie do pewnych rzeczy i zawsze jakiś trup z szafy się wysypie. Niepotrzebnie trzymałem nad nimi parasol na forum i po za, oni tego i tak nie ogarną - a Ja tego teraz żałuję.

 

Stolar piłeś kiedyś wódke z kutasem ? ...bo wiesz ...sezon grilowy się rozpoczął

Butelka_w_ksztalcie_penisa.jpg


  • Stolar lubi to

Wczoraj odwiedzili mnie koledzy z RXklubu !!! ....  dzisiaj tylko pamiętam, ... że otworzyłem im drzwi


#35
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8

[color=#333333][font='Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif]
 
Stolar, również mógłbym Ci współczuć. Niestety w KG chyba nikt nie dorośnie do pewnych rzeczy i zawsze jakiś trup z szafy się wysypie. Niepotrzebnie trzymałem nad nimi parasol na forum i po za, oni tego i tak nie ogarną - a Ja tego teraz żałuję.
 
Stolar piłeś kiedyś wódke z kutasem ? ...bo wiesz ...sezon grilowy się rozpoczął
Butelka_w_ksztalcie_penisa.jpg


Łączymy się we wzajemnym wspolczuciu :) mysle ze to nie jest kwestia dorosniecia do pewnych rzeczy tylko traktowania klientów i przyjaciół jak jeleni i baranów do golenia a jak tylko coś się wysypie to nie ma z kim rozmawiac...

Na szczęście nie piłem bo bym miał jeszcze większego kaca :)

#36
Dexell

Dexell

    Mistrz ciężkiej metafory

  • Użytkownicy
  • 1193 postów
  • SkądLDZ
  • Samochód:Pienkny HP

A liścia toń, taki szmer, jest Ci też nie znajomy ? 

 

 

 


Wczoraj odwiedzili mnie koledzy z RXklubu !!! ....  dzisiaj tylko pamiętam, ... że otworzyłem im drzwi


#37
Dexell

Dexell

    Mistrz ciężkiej metafory

  • Użytkownicy
  • 1193 postów
  • SkądLDZ
  • Samochód:Pienkny HP

Boletz mi to pośrednio  podsunął

 

 

to "świnia mori mor"i, w sumie się nie gniewam, bo to Koli-Szemrany, kórva Paktowsparcie. 

Zastanawiam się dlaczego za Dexella ich od razu siekierą ?


Użytkownik Dexell edytował ten post 25 kwiecień 2018 - 02:00

Wczoraj odwiedzili mnie koledzy z RXklubu !!! ....  dzisiaj tylko pamiętam, ... że otworzyłem im drzwi


#38
Stolar

Stolar

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 383 postów
  • SkądRadomsko
  • Samochód:Rx-8
Karolina Czarnecka jest The best :) liścia szmer słyszałem w oddali pamiętnego dnia ale to chyba był las iglasty - nie wiem bo bylo juz ciemno gdy dzwiek mojego druciarskiego wydechu obudził wiewiórki :)

#39
MATi

MATi

    Poweeeeer!!!!

  • Użytkownicy
  • 5813 postów
  • SkądJózefosław
  • Samochód:BMW F10 528i juesandej
Uuu gruby wątek widzę ale tą cukiernie KG to znam i słyszałem że lukier z proszku robią a nadzienia nie dają w ogóle
  • Stolar lubi to
" If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling"
~Paul Walker

#40
pinky

pinky

    Dyskutant

  • Użytkownicy
  • 203 postów
  • Samochód:Mx-8 vs Rx8 vs Rx7

Tak mnie naszło na rozwiązanie zagadki co oznacza skrót KG ;)

 


  • Wodnik lubi to

...międzykontynentalny przemytnik





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy