Skocz do zawartości

Zdjęcie

Housing Rx-8

housing kompresja remont silnika

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

#41
FILATEAM

FILATEAM

    Dyskutant

  • Użytkownicy
  • 205 postów
  • Samochód:RX-8

Panowie... Nie zaglądałem do tego wątku już po pierwszych opiniach na temat stanu moich housingów. A tu taka burza się rozpętała. Importować części z Japonii za 3500 zł, włożyć w "stary silnik" i mieć nadzieje, że odpali na ciepłym... uzyska kompresję 7,5 bara przy 220 obr... Raczej nie chciałem ryzykować. Za te pieniądze zakupiłem kompletny silnik z rozbitej rx-8 z kompresją na poziomie 7,5 bara, który wyglądał jak z fabryki i odpalał na zimnym i ciepłym idealnie. Myślę, że to lepszy wybór niż wydawanie kasy na eksperymenty... Ale, wszystkie części od starego serduszka mam... Może w jakiś zimowy wieczór najdzie mnie ochota, aby wyszlifować gładzie :) i złożyć kolejną jednorazówkę...



#42
kaj1990

kaj1990

    Entuzjasta

  • Użytkownicy
  • 535 postów
  • SkądMilicz
Jeśli takie coś kupiłeś to masz farta, jeśli chodzi o kompresję nie jest ona jedynym wyznacznikiem stanu silnika. Gdybym budował silnik typowo pod sport to wolałbym kupić nowe housy... A cena 3500 nie jest cena ostateczna bo można wyrwać taniej.

#43
Gronek

Gronek

    Wanklowy Maniak

  • Moderators
  • 7167 postów
  • SkądŚladów / Warszawa
  • Samochód:BridgePorted RX8 HP,
Ciągle rozmawiacie o kosztach na poziomie nowego pieca.
Rotary Engine Vehicles Service.
Obsługa, Naprawa i Modyfikacje pojazdów z silnikiem Wankla
www.rotaryengines.pl  5O8 * 279 * 238
mail:  tomek(at)rotaryengines.pl

#44
TimonRC

TimonRC

    Amator

  • Użytkownicy
  • 64 postów
  • Samochód:RX8

obiecana relacja cześć wstępna :

http://forum.rxklub....monrc/?p=101883







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: housing, kompresja remont silnika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy