Skocz do zawartości

Zdjęcie

Picie piwa w miejscach publicznych

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

karo

karo

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 24 postów
  • Samochód:samochód

Które miejsca publiczne podlegają pod tą śmieszną ustawę o wychowaniu w trzeźwości? W sensie w jakich miejscach publicznych można pić, a w jakich nie można?

rekin

rekin

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 16 postów
  • Samochód:RX

Być może wynika to z niskiej kultury spożywania alkoholu w naszym kraju, w którym nie liczy się jakość, ale ilość. W którym liczy się czy mocno kopie. Gdyby picie w miejscach publicznych było dozwolone, to oczywiście 90% społeczeństwa wiedziałoby, jak się zachować, ale pozostałe 10% niestety nie dostosowałoby się do ogólnych standardów i obyczajów. I teraz rolą policji jest to, aby nie nękać tych, którzy kulturalnie piją, ale tych którzy chuligania. A jak jest w praktyce, każdy wie.

Aktualny stan prawny został tutaj opisany: https://www.prawokon...hol-pod-chmurka

Użytkownik rekin edytował ten post 18 czerwiec 2019 - 06:46

• Sopel_XL i ziomecka342 lubią to

MATi

MATi

Torque Master

• RA
  • 5707 postów
  • SkądW-wa/Raszyn
  • Samochód:Mazda Rx-8 High Niuter

Być może wynika to z niskiej kultury spożywania alkoholu w naszym kraju, w którym nie liczy się jakość, ale ilość. W którym liczy się czy mocno kopie. Gdyby picie w miejscach publicznych było dozwolone, to oczywiście 90% społeczeństwa wiedziałoby, jak się zachować, ale pozostałe 10% niestety nie dostosowałoby się do ogólnych standardów i obyczajów. I teraz rolą policji jest to, aby nie nękać tych, którzy kulturalnie piją, ale tych którzy chuligania. A jak jest w praktyce, każdy wie.

Ten co chce się napić na powietrzu i tak to zrobi policji na każdym rogu nie ma, dla mnie przepis głupi
" If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling"
~Paul Walker

Gronek

Gronek

Wanklowy Maniak

• Moderators
  • 6731 postów
  • SkądŚladów / Warszawa
  • Samochód:BridgePorted RX8 HP,
Dla tego wyprowadziłem się z wwa już ponad 10 lat temu i mam na te głupie przepisy wyj.... Kończę robotę i na środku podwórka oblewam się piwem, następnie wypijam 3, głośno bekam a potem 6 😁
  • MATi lubi to
Rotary Engine Vehicles Service.
Obsługa, Naprawa i Modyfikacje pojazdów z silnikiem Wankla
www.rotaryengines.pl  5O8 * 279 * 238
mail:  tomek(at)rotaryengines.pl

MATi

MATi

Torque Master

• RA
  • 5707 postów
  • SkądW-wa/Raszyn
  • Samochód:Mazda Rx-8 High Niuter

Dla tego wyprowadziłem się z wwa już ponad 10 lat temu i mam na te głupie przepisy wyj.... Kończę robotę i na środku podwórka oblewam się piwem, następnie wypijam 3, głośno bekam a potem 6 😁

Ja teraz też się wyprowadzam na wiochę 😂
" If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling"
~Paul Walker

kermit001

kermit001

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 810 postów
  • SkądWarszawa
Już tez się wyprowadziłem, co prawda jeszcze Warszawa ale już koniec :) trzeba założyć nowy temat - życie na wiosce :)

Retro

Retro

Poganiacz Tłokowców

• Użytkownicy
  • 2277 postów
  • SkądWuWuA
  • Samochód:RX-8 GT, Evo IX

Które miejsca publiczne podlegają pod tą śmieszną ustawę o wychowaniu w trzeźwości? W sensie w jakich miejscach publicznych można pić, a w jakich nie można?

W żadnych miejscach publicznych nie moża pić. Tylko w Sejmie i w Kościele ;)

• Boris86 i ziomecka342 lubią to

Rotary Inside | Hurt paliw płynnych | Usługi Informatyczne

Była RX-8 GT | Jest Lancer Evo IX P03

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy