Skocz do zawartości

Zdjęcie

witam co sadzicie o tym rx8

rx8 swap

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

tx360manix

tx360manix

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 4 postów
  • Samochód:mazda rx8

zakupilem ja w niemczech. oczywiscie silnik padaka.zastanawiam sie nad swap lub naprawa co wybrac?

Załączone pliki

Rexsio

Rexsio

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • 536 postów
  • SkądWawa
Kolor może nie mój ulubiony ale fajnie wygląda. Z gustem zrobiona bez przerostu pierdoletow - takie lubię :)

Nie wiem w jakim celu kupiłeś auto ale na Twoim miejscu oddałbym auto na początek komuś od rotorów żeby wyjął silnik i zobaczył czy jest z niego co zbierać. Może w jakichś sensownych pieniądzach uda się go zrewidować.

Jak dla mnie czyli osoby która miała i renesisa a teraz swapa SWAP ma sens tylko gdy:
a) masz worek kasy
b ) ogarniasz sobie swapa sam
c) chcesz iść w moc powyżej 300km

W pozostałych przypadkach gdy nie spełniasz żadnego z tych kryteriów możesz się łudzić że swap Ci wyjdzie na zdrowie :) ja od początku spełniałem punkt c) i teraz fantazjuje o punktach a i b i nie narzekam :)

Użytkownik Rexsio edytował ten post 03 sierpień 2019 - 12:11

• THX911 lubi to

tx360manix

tx360manix

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 4 postów

Kolor może nie mój ulubiony ale fajnie wygląda. Z gustem zrobiona bez przerostu pierdoletow - takie lubię :)

Nie wiem w jakim celu kupiłeś auto ale na Twoim miejscu oddałbym auto na początek komuś od rotorów żeby wyjął silnik i zobaczył czy jest z niego co zbierać. Może w jakichś sensownych pieniądzach uda się go zrewidować.

Jak dla mnie czyli osoby która miała i renesisa a teraz swapa SWAP ma sens tylko gdy:
a) masz worek kasy
b ) ogarniasz sobie swapa sam
c) chcesz iść w moc powyżej 300km

W pozostałych przypadkach gdy nie spełniasz żadnego z tych kryteriów możesz się łudzić że swap Ci wyjdzie na zdrowie :) ja od początku spełniałem punkt c) i teraz fantazjuje o punktach a i b i nie narzekam :)

tx360manix

tx360manix

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 4 postów

co mysle zrobic hmm. wiec tak jestem mechanikiem aktualny warsztat samochodowy .robie remonty silnikow i ogarniam elektronike dosc dobrze.zastanawiam sie na naprawa ewntualnie swap ..... ale tak mysle rozkrecac ten orginalny silnik na wstepie

Użytkownik tx360manix edytował ten post 03 sierpień 2019 - 12:24

kermit001

kermit001

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 811 postów
  • SkądWarszawa
Taka calibra rx8 :)

tx360manix

tx360manix

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 4 postów

zderzak mi jakos tez nie lezy

Rexsio

Rexsio

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • 536 postów
  • SkądWawa

zderzak mi jakos tez nie lezy

Jak zderzak nie jest z włókna szklanego tylko z polipropylenu to myślę że mogę Cię od niego uwolnić i będziesz zadowolony ;) (niestety na 99% nie jest z PP ;) ).

Pytanie czy chce Ci się zagłębiać w zakamarki silnika Wankla bo jak to bywa z takimi tematami - podczas nauki jakiś pacjent może zejść :) skąd jesteś bo chętnie bym pomacał to auto bo mam potrzebę zrobienia podobnego ubrania dla swojej rx8 żeby mogło wystąpić wkrótce godnie przed szerszą publicznością :)

stanus

stanus

Gaduła

• Użytkownicy
  • 351 postów
  • Samochód:rx-8
Taki prawdziwie szybki i wściekły rex jeszcze tylko ledy pod spód na jakieś spoty i miodzio, na japfest też cię przytula bez problemów

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rx8 swap

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy