Skocz do zawartości

Zdjęcie

[RX-8] Potłuczone lampy xenon EU

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Luki_92_92

Luki_92_92

Amator

• Użytkownicy
  • 51 postów
  • SkądSosnowiec
  • Samochód:Mazda RX-8 192HP

Tak jak w temacie -> Kupię potłuczone lampy xenon, koniecznie europa. Stan obojętny, mogą być potłuczone, połamane, całe matowe, dziurawe - zależy mi tylko i wyłącznie na europejskich soczewkach xenonowych.

Cena jaka mnie interesuje - jak nie trudno się domyślić adekwatna do stanu, w jakim szukam lamp - czyli jak najniższa.

Jak ktoś coś ma - proszę albo tutaj albo na PW propozycje. Najchętniej kupię komplet L+P od jednej osoby.

Gronek

Gronek

Wanklowy Maniak

• Moderators
  • 6947 postów
  • SkądŚladów / Warszawa
  • Samochód:BridgePorted RX8 HP,
Tylko blaszką się różnią na soczewce. Rozklejasz, odkręcasz blaszkę i w niej przespawujesz na drugą stronę taki daszek (zobaczysz jak rozklejisz ) , łamiesz plastikowy bolec który nie pozwala źle założyć tej blaszki i blaszkę odwrotnie przykręcasz. Sklejasz i gotowa lampa eu.
Rotary Engine Vehicles Service.
Obsługa, Naprawa i Modyfikacje pojazdów z silnikiem Wankla
www.rotaryengines.pl  5O8 * 279 * 238
mail:  tomek(at)rotaryengines.pl

Luki_92_92

Luki_92_92

Amator

• Użytkownicy
  • 51 postów
  • SkądSosnowiec
  • Samochód:Mazda RX-8 192HP

odkręcasz blaszkę i w niej przespawujesz na drugą stronę taki daszek

Nie mam spawarki :) Zresztą - już wystarczającym drutem będzie montaż tych soczewek w innym samochodzie, dlatego wolałbym, żeby sama soczewka była fabryczna nie dłubana

Kacpes

Kacpes

Dyskutant

• Użytkownicy
  • 178 postów
  • SkądBiałystok
  • Samochód:RX8 lp 2006

Ja wierciłem miejsce pod ten bolec, Luki nie dotykasz soczewki tylko kawałka metalu za nią. zastanów się czy nie lepiej znaleźć kogoś z spawarką w okolicy aby zrobił cyk, cyk i po robocie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy