Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opony - sezonowość cen

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

bliks

bliks

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 5 postów
  • Samochód:RX

Czy zauważyliście może jakąś sezonowość cen jeżeli chodzi o opony? Mam tutaj na myśli Czy z oponami jest podobnie jak np samochodami salonowymi, odzieżą czy innymi produktami które są wyprzedawane w celu opróżnienia magazynów? Pytam w kontekście tego, czy aktualnie, gdy kończy się sezon zimowy opłaca się zakupić opony na kolejny sezon?

odyn

odyn

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 16 postów
  • Samochód:RX

Obserwuje ten rynek i raczej nie zauważyłem jakiejś istotnej sezonowości. Oczywiście chciałoby się, aby sklepy wystawiały przeceny na poziomie -70%, ale w przypadku nowych opon jeszcze na takie nie trafiłem.

To chyba trochę inny rodzaj produkcji w stosunku do odzieży.

Zwykle jest też tak, że największe przeceny pojawiają się w tych nietypowych rozmiarówkach rzędu 18 czy 19 cali, których sprzedaje się stosunkowo mało w porównaniu do ogółu.

Polecam jeszcze zapoznać się z http://fungusgs-spot...-czym-pamietac/

Znajdziesz tam trochę więcej informacji z tego zakresu. Takie artykuły zwykle otwierają oczy na kwestie tych wszystkich detali, o których czasami się po prostu zapomina.

Użytkownik odyn edytował ten post 14 luty 2020 - 13:33

MATi

MATi

Torque Master

• Użytkownicy
  • 5752 postów
  • SkądW-wa/Raszyn
  • Samochód:Mazda Rx-8 High Niuter
Są drobne różnice cenowe np moje Falkeny do BMW są teraz 300 zł droższe za sztukę jak kosztowały ja jesieni natomiast zimowe są teraz tańsze jak były na jesienie ale tutaj różnica kilkunastu złotych także zależy to też jakie są to opony jaki rozmiar jaka marka czy dobrze się sprzedają czy leżą itd
" If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling"
~Paul Walker

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy