Skocz do zawartości

Zdjęcie

RX-8 po swapie na RB25DET NEO 400+KM, 100% cywilne, bezproblemowe

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

Boris86

Boris86

Boss of Snake Pit

• Użytkownicy
  • 1779 postów
  • SkądŁódź
  • Samochód:RX-7 FC, RX-8 LP, HP, RB25DET & V12, 323 BG KLV6, 300ZX, Viper GTS, Cuda TT, ZL1, 523i

Cześć. Z uwagi na to że na sierpień planuje finalne uruchomienie mojego projektu z szalonym swapem na japońskie wolnossace V12, to na sprzedaż trafia moja RX-8 z RB25DET NEO.

To moja druga w życiu RX-8 z RB25DET Neo czyli 2,5 litra R6 Turbo z Nissana Skyline R34.

Projekt budowany w całości przez Thunder Race. Wg mnie najlepszego speca od swapów JZ, RB i UZ w Polsce.

Jako biorcę udało się znaleźć ultra zdrową, bezwypadkową RX-8 z szyberdachem, po pierwszym liftingu, z chromowanymi detalami wnętrza i welurowymi fotelami, w kolorze Velocity Red Mica.

Silnikowo mamy na pokładzie:
400KM z 1bara doładowania z nowej Turbiny Borg Warner z Mercedesa AMG.
Kolektor dolotowy by Thunder Race
Intercooler i silikony FMIC.pl, BOV Nissan.
Down pipe i decat z kwasowki.
Zmodyfikowany tylny tłumik, tak żeby przy niskim przepływie spalin wędrowały one przez seryjny tłumik, natomiast przy mocnym obciążeniu w dużym stopniu przechodziły przez bypass omijając go.
Customową miskę olejową.

W przeniesieniu napędu:
Skrzynię 5 biegową współpracującą ze sprzęgłem z 3.0d BMW, kewlarową okładziną cierną i customowym lekkim kołem zamachowym Thunder Race.

Auto wystrojone na Ecumaster EMU z EBC, z zachowaniem elektrycznej przepustnicy, oraz działających wszystkich systemów jak ABS, stabilizacja toru jazdy, kontrola trakcji czy nawet tempomat.
Układ kierowniczy pozostał wspomagany elektrycznie.

Kielichy przednie spina rozporka Thunder Race.
Koła to bardzo lekkie 17 RC design. (Ale posiadam kilka kompletów felg od RX-8 więc to kwestia dogadania.)

Auto przy spokojnej jeździe zachowuje się na dobrą sprawę jak seryjne RX-8 z troszkę większą dawką momentu obrotowego. W trasie można wdusić tempomat, a dziecko idzie spać w foteliku. 100% cywilnie, dość cicho, z mięciutkim sprzęgłem, bez czegokolwiek co mogło by denerwować, na dobrą sprawę też prawie bez żadnej chińszczyzny pod maską. Z bezproblemowym dostępem do wszystkiego co potrzebne przy obsłudze auta.
Natomiast przy wduszeniu gazu w podłogę momentalnie katapultuje.

Posiada nowe świece, nowy rozrząd, nowe oleje Motul. 

Cena jaka mnie interesuje to 52000 zł
Jakieś tam niewielkie negocjacje biorę pod uwagę, ale jeśli ktoś ma ochotę na targowanie rodem z Discovery Channel to nie ten adres.
Jazdy próbne po okazaniu gotówki na auto.

Możliwość wyboru innych felg, zmiany wnętrza na skórzane, czy dołożenia jakiś elementów stylistycznych jak zderzak przedni ala R3, tylna dokładka Mazdaspeed, przednia dokładka ATH, akcesoryjne przednie i tylne chlapacze, progi R3, czy nawet 16 elementowy zestaw Wide body Pandem. Wszystko jest kwestią dogadania. 

Dla poważnie zainteresowanych mogę podesłać około 80 zdjęć w wysokiej rozdzielczości na mail.

Załączony plik  IMG_2500.JPG   192,18 KB   15 Ilość pobrań

Załączony plik  IMG_2498.JPG   196,76 KB   14 Ilość pobrań

Załączony plik  IMG_2470.JPG   254,97 KB   14 Ilość pobrań

Załączony plik  IMG_2469.JPG   207,16 KB   14 Ilość pobrań

Załączony plik  IMG_2475.JPG   250,83 KB   14 Ilość pobrań

Załączony plik  IMG_2484.JPG   174,62 KB   14 Ilość pobrań

Załączony plik  IMG_2480.JPG   219,58 KB   13 Ilość pobrań

Użytkownik Boris86 edytował ten post 10 lipiec 2020 - 10:47

CZĘŚCI DO MAZDY RX-8 i silników RENESIS 13B MSP :) Szukasz? --> Pisz!
ZESTAWY NAPRAWCZE DO KOMPRESORÓW EATON--> info PW.

Boris86

Boris86

Boss of Snake Pit

• Użytkownicy
  • 1779 postów
  • SkądŁódź
  • Samochód:RX-7 FC, RX-8 LP, HP, RB25DET & V12, 323 BG KLV6, 300ZX, Viper GTS, Cuda TT, ZL1, 523i

Up. Aktualne. 

CZĘŚCI DO MAZDY RX-8 i silników RENESIS 13B MSP :) Szukasz? --> Pisz!
ZESTAWY NAPRAWCZE DO KOMPRESORÓW EATON--> info PW.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Sprzedam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy