Skocz do zawartości

Zdjęcie

futrzaki pod maską

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

Komak250

Komak250

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 13 postów
  • Samochód:Rx8

A więc wojna !!! Jakieś niezidentyfikowane futrzaki przegryzły mi wężyk, instalacja elektryczna wydaje się ok, po wymianie wężyka auto pali i pracuje normalnie, ale nie to jest problemem powstał plan pozbycia się gryzoni tylko jak ? Wiedziałem że sierść psa działa ale 2-3tyg, "ultradzwiękowe" piskacze nie dają nic lub też działają kilka tygodni, a dedykowane do odstraszania specyfiki zdają się je nawet przyciągać...ja nie wiem, mnie nie pytajcie...Po konsultacji na fb w grupie rx-a podjąłem decyzje o zakupie....kostek do wc....zapach morski... zrobiłem koszyczki z siatki amelinowej :D żeby wilgoć z powietrza miała spoko dopływ do kostki, no bo skoro producent kostki przewidział że ma to być obmywane wodą to chyba ten dopływ wilgoci jest dobrym pomysłem, koszyczki umieściłem mniej więcej pod rozpórką, jedną kostkę pokroiłem nożem i rozpuściłem z wodą, roztwór  wlałem do atomizera i popsikałem podłogę wokół auta, dodatkowo przetarłem plastiki pod maską tym roztworem. Myślę że stworzyłem im niesprzyjające środowisko, następnie za radą kolegi z pracy dokonałem zakupu ledów białych migających widać je na filmikach, ledy umieszczone są obok skrzynki ECU(ta łuna z pod pasa przedniego) oraz obok skrzynki bezpiecznikowej... zobaczymy czy wygram tą wojnę.

Załączone pliki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy