Skocz do zawartości

Zdjęcie

[RX-8] HP, wersja EU, 95k

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Koovert

Koovert

Amator

• Użytkownicy
  • 26 postów
  • Samochód:RX-8 HP z '04

Cześć,

Będę żegnał się ze swoim RXem. Auto od dłuższego czasu w rękach forumowych i chciałbym, żeby tak zostało. Miał go Yasko, potem Hookie, a w końcu ja.

Rocznik 2004

Pierwsza rejestracja w kraju 2012.

Kupiony przeze mnie w 04/2018.

Obecnie 95k km.

06/2019 - wymiana cewek i świec (kompresja przy ~90k km wynosiła 6,7/6,8/6,8 + 7,4/7,2/7,2)

10/2019 - wymiana oleju w skrzyni

06/2020 - wymiana oleju (Motul) i przekładni kierowniczej

12/2020 - wymiana akumulatora

Blacharsko/lakierniczo:

Dobrze/bardzo dobrze, ale nie idealnie. Progi zdrowe. Najgorzej ma się tylna klapa.

Historycznie przede mną malowane były: zderzak przód, maska (nie idealnie), lewy przedni błotnik, lewe drzwi (częściowo schodzi klar, ale nie rzuca się to w oczy). Do tego pod moim zarządem przemalowane były zderzaki z przodu i tyłu. Można by powoli rozważyć zabezpieczenie wózków podwozia. (Zdjęcia w galerii.)

Z pozostałych rzeczy:

Pali na zimnym i ciepłym

Szybki rozrusznik

Koła (oryginalne 18 cali) zostały zregenerowane i pomalowane proszkowo na czarno.

Dwa zestawy opon: 225/45/18+245/40/18 BRIDGESTONE POTENZA S001 oraz Nokiany na zimę.

Po akcji serwisowej z wymianą wahaczy i inflatora poduszki przedniej

Xenony (z działającym systemem autopoziomowania!)

Wersja europejska: bez żadnej przekładki z Anglika, czy importu ze Stanów (którym brakuje pewnych systemów opcji czy wyposażenia)

Jeździ na premiksie z olejem do dwusuwów, 3-4k obrotów i nie jest odpalany na 2-3km jazdy po bułki

Oryginalnie była to wersja z nawigacją (która obecnie nie działa). Zamontowana jest zwykła deska rozdzielcza, ale większość sprzętu mam, jakby ktoś chciał zrobić tam mocowanie na telefon).

Mam drugi komplet lusterek z Mazdaspeed (te na pałąkach). Wolę mieć podświetlenie i widzieć więcej z tyłu, stąd powrót do standardowych, ale można zmienić, jeżeli ktoś je woli.

Opiekował się nim znany swego czasu na forum Fazer z Zabrzańskiej Mazdy.

Ogólnie auto zadbane, na nowo obszyta kierownica, po renowacji skór, nie palone w środku.

Klima oczywiście działa.

Więcej zdjęć:

https://1drv.ms/u/s!...P4bOa4?e=WUKR6t

Auto do zobaczenia w Bytomiu.

600‑269‑448

Byłbym wdzięczny za kontakt w godzinach 15-20 (weekendy oczywiście można wcześniej).

Cena: 25 000

Załączone pliki

yasko

yasko

Nałogowiec

• Moderators
  • 1545 postów
  • SkądGTC
  • Samochód:było RX-8 HP i R3

Ktoś coś o mnie wspomiał, to pozwolę sobie na mały off top.

1. W lusterkach mazda speed faktycznie mało widać, ale są niesamowitym wyróżnikiem - widziałem chyba tylko 1 sztuke na żywo z takimi lusterkami.

2. Auto z Luksemburga albo Lichtensteiunu, teraz nie pamietam, malowane zapewne w PL, też nie za mojej kadencji, nic powżnego.

3. "Oryginalnie była to wersja z nawigacją (która obecnie nie działa)." nie :) Mechanikę dostał ode mnie Hookie i to on montował :).

Pozdrawiam
yasko

wole umrzeć jak dziadek maleńkiego, spokojnie we śnie a nie jak jego pasażerowie krzycząc z przerażenia

Dexell

Dexell

Mistrz ciężkiej metafory

• Użytkownicy
  • 1192 postów
  • SkądLDZ
  • Samochód:Pienkny HP

2. Auto z Luksemburga albo Lichtensteiunu, nie pamietam

No tak , jak zwykle kupowane po pijaku. Oj wstydź się wstydż.

Wczoraj odwiedzili mnie koledzy z RXklubu !!! ....  dzisiaj tylko pamiętam, ... że otworzyłem im drzwi

Koovert

Koovert

Amator

• Użytkownicy
  • 26 postów
  • Samochód:RX-8 HP z '04

1. W lusterkach mazda speed faktycznie mało widać, ale są niesamowitym wyróżnikiem - widziałem chyba tylko 1 sztuke na żywo z takimi lusterkami.

2. Auto z Luksemburga albo Lichtensteiunu, teraz nie pamietam, malowane zapewne w PL, też nie za mojej kadencji, nic powżnego.

3. "Oryginalnie była to wersja z nawigacją (która obecnie nie działa)." nie :) Mechanikę dostał ode mnie Hookie i to on montował :).

O_o

Aż głupio jak ktoś wie o moim aucie więcej ode mnie. ;-) Miałem bebechy z navi w kartonie i przyciski na tunelu. Przez to wyszło mi, że to wersja z navi, bo do umieszczenia tabletu w desce rozdzielczej nikt by ich tam specjalnie nie montował.

kacpero666

kacpero666

Bywalec

• Użytkownicy
  • 148 postów
  • SkądŁódź
  • Samochód:mazda rx 8

O_o
Aż głupio jak ktoś wie o moim aucie więcej ode mnie. ;-) Miałem bebechy z navi w kartonie i przyciski na tunelu. Przez to wyszło mi, że to wersja z navi, bo do umieszczenia tabletu w desce rozdzielczej nikt by ich tam specjalnie nie montował.

Chyba już nieaktualne😉

yasko

yasko

Nałogowiec

• Moderators
  • 1545 postów
  • SkądGTC
  • Samochód:było RX-8 HP i R3

kasuje

Pozdrawiam
yasko

wole umrzeć jak dziadek maleńkiego, spokojnie we śnie a nie jak jego pasażerowie krzycząc z przerażenia

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Sprzedam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy