Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brak mocy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2212 odpowiedzi w tym temacie

#21
kamilr_82

kamilr_82

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • 14 postów
  • Skądwww
Jednak katalizator. Szukam części. Może ktoś z Was wie gdzie najprościej i najszybciej odszukać części typu katalizator, strumienica, uszczelki pod katalizator?
Kamil

#22
Retro

Retro

    Poganiacz Tłokowców

  • Użytkownicy
  • 2278 postów
  • SkądWuWuA
  • Samochód:RX-8 GT, Evo IX
Najprościej i najszybciej to w ASO / Allegro

Rotary Inside | Hurt paliw płynnych | Usługi Informatyczne

Była RX-8 GT | Jest Lancer Evo IX P03


#23
majk

majk

    Bywalec

  • Użytkownicy
  • 121 postów
  • Skądślask racibórz
w aso w niemczech mi jebli cenę za nowy 2,5 tys euro więc polecam allegro ja wyszarpałem za 500 zł 15 tys przebiegu i chodzi.super tylko allegro

#24
kamilr_82

kamilr_82

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • 14 postów
  • Skądwww
Zgadza się. To jednak katalizator.
Allegro fakt, to najlepsze miejsce. 2500 euronów to straszliwa wizja bankructwa.
Katalizator kupiłem teraz szukam uszczelek pod katalizator (przód, tył).
Jakby ktoś z Was coś wiedział (o miejscu, które tego typu częściami dysponuje) prosze o wieści.
kamil.radomski@preals.pl
+48606379379

Dodatkowo zamieściłem ogłoszenie w dziale giełda.

Pozdrawiam
Kamil

#25
Deniorek

Deniorek

    Amator

  • Użytkownicy
  • 66 postów
  • SkądPoznań

w aso w niemczech mi jebli cenę za nowy 2,5 tys euro więc polecam allegro ja wyszarpałem za 500 zł 15 tys przebiegu i chodzi.super tylko allegro


Nie wiem w jakim niemieckim ASO szukałeś, ale pod Berlinem ASO ma lepsze ceny w euro niż każde polskie ASO. Sprawdziłem. Auto tam serwisuję i od baardzo dawna nie byłem tak zadowolony z zapłacenia tych kilkuset ZŁOTYCH za przegląd. Części też mają wydaje mi się tańsze niż w polskich ASO, a jak nie to co najwyżej porównywalne. To by wychodziło, że ASO w Polsce musi dać cenę 10 tysięcy zł za kat. To już bym wolał rozbitka ściągnąć z zagranicy. :) Zawsze pozostaje hmmm pominięcie kata. :mrgreen:

#26
pixxx333

pixxx333

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • 9 postów
  • Skądkrakow

Kupilem niedawno rx8 miala usykodyonz katalizator, wiec trafiła do serwisu - a panowie oczywiście nigdy takiego czegoś w rękach nie mieli. Zanim przyszedł katalizator ... w ciągu dnia wyjeżdzali tym trraktorem (bo bez katalizatora to pracuje jak traktor albo i nawet 5 traktorów razem wzietych) codziennie rano z garazu i pakowali ja na noc do srodka. Po kilku dniach przestała im całkowicie odpalać.

Przyszedł katalizator, był pozniej klopot z odpaleniem ale wyjeli swiece przedmuchali i wystartowała. Problem w tym ze .....


od tego czasu na niskich obrotach na luzie skacze tzn obroty czasem dochodza nawet do 2000 a czasem spadaja tak ze auto samo gasnie.

Swiece jak sadze sa ok bo odpala idealnie .... ale niestety stajac na swiatlach czasem jest ok a czasem gasnie lub obroty same ida w gore w dół.

W innych autach wiem ze mogla by to byc wina silnika krokowego, ale w tym niestety albo i na szczescie czegos takiego wogole nie ma....

ma ktos jakis pomysl co moze byc przyczyną ???



#27
szymin

szymin

    Amator

  • Użytkownicy
  • 53 postów
  • SkądMogilno/Poznań
Też miałem problem z falującymi obrotami, tylko że po nabiciu klimy. Nie zdążyłem znaleźć powodu tego zachowania, bo musiałem wymienić kompa( zrobiłem zware podłączając radio) po wymianie kompa wszystko wróciło do normy.

Może reset kompa pomoże?

#28
clark

clark

    Amator

  • Użytkownicy
  • 56 postów
  • SkądRzeszów
Witam miałem podobny przypadek w Eclipsie 2G... na forume Eclipse powiedzieli mi że to silnik krokowy bądz woda w baku ? na wode w baku stary sprawdzony sposób, dolać denaturatu do baku, on wiąże się z wodą a później się normalnie spala. Zalać dobra benzyne np v power racing i przegonić Rx8 :)

#29
wOOx

wOOx

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 441 postów
  • SkądKatowice
Dokladnie :) Sprobuj go przegonic na dobrej benzynie. Reset kompa 20 razy na przekreconym zapłonie nie odpalonym wcisnac pedał hamulca az wskazówki an zegarach zareaguja.

#30
Marco7

Marco7

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 449 postów
  • SkądGdynia
  • Samochód:GTI P mk7
Sprawdź dolot i przepływomierz. Może komputer gubi się w mieszance powietrze/paliwo.

P.S.
W serwisie po prostu zalali Ci Rexa ;)

#31
majk

majk

    Bywalec

  • Użytkownicy
  • 121 postów
  • Skądślask racibórz

WITAM
Mam mały problem gdy mój reks jest zimny to odpala za 1 razem a gdy się nagrzeje do ok 90 stopni.to nie chce odpalić muszę poczekać aż temperatura spadnie:(Jaka może być przyczyna i jak naprawić MACIE POMYSŁ HELP ME:(



#32
Retro

Retro

    Poganiacz Tłokowców

  • Użytkownicy
  • 2278 postów
  • SkądWuWuA
  • Samochód:RX-8 GT, Evo IX
http://www.mazdaspee...p?f=132&t=53354
http://www.mazdaspee...p?f=132&t=91780

Uprasza się o używanie opcji "szukaj" tudież "search", "suchen" z niemieckiego :)

Good Luck :)

Rotary Inside | Hurt paliw płynnych | Usługi Informatyczne

Była RX-8 GT | Jest Lancer Evo IX P03


#33
aybabtu

aybabtu

    Amator

  • Użytkownicy
  • 42 postów
  • SkądKrk
Spróbuj pojezdzic ze 20-30 km po obwodnicy - moze po odlaczeniu aku wykasowala ci sie pamiec i komp uczy sie na nowo. Mialem podobny problem tu http://www.rxklub.pl...topic.php?t=365

#34
majk

majk

    Bywalec

  • Użytkownicy
  • 121 postów
  • Skądślask racibórz
zlazłem wadę łożysko pod pompą wody TAK MI POWIEDZIANO W ASO.I UZNALI TO JAKO MAŁĄ USTERKĘ:)CAŁE SZCZĘŚCIE

#35
Marco7

Marco7

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 449 postów
  • SkądGdynia
  • Samochód:GTI P mk7
Daj znać jak wymienią czy to była faktycznie ta usterka...

#36
fazer5

fazer5

    Dyskutant

  • Użytkownicy
  • 159 postów
  • Skądpiekary śl
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a czy nie powiedzieli Ci również, że nie masz powietrza w tylnym lewym kole? ale dopompowali i teraz już będzie zapalał!

#37
majk

majk

    Bywalec

  • Użytkownicy
  • 121 postów
  • Skądślask racibórz
te łożysko było faktycznym problem łożysko wymienione i wszystko działa na 1000 proc usterka naprawiona:)

#38
fazer5

fazer5

    Dyskutant

  • Użytkownicy
  • 159 postów
  • Skądpiekary śl
Bardzo proszę o jakiekolwiek!!!!!!!!!!!!! rozsądne wytłumaczenie: CO MA ŁOŻYSKO POMPY WODY DO ODPALANIA SILNIKA!!!!!!!

#39
majk

majk

    Bywalec

  • Użytkownicy
  • 121 postów
  • Skądślask racibórz
wymienili łożysko i czujnik jeden robili mi to w aso w niemczech

#40
stramer

stramer

    Pasjonat

  • Użytkownicy
  • 762 postów
  • SkądKraków
  • Samochód:RX-7 FC

wymienili łożysko i czujnik

Szkoda że od razu tak nie napisałeś :-?
Właśnie tego jednego drobiazgu nam tu brakowało...
Przypuszczam że chodzi o czujnik temp. ale o tym pewnie w następnym poście :mrgreen:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy