Skocz do zawartości

Zdjęcie

Reksio vel Rex

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

kacpero666

kacpero666

Amator

• Użytkownicy
  • 66 postów
  • SkądŁódź
  • Samochód:mazda rx 8
Witam.Po wielu długich miesiącach w dniu dzisiejszym wreszcie stałem się szczęśliwym posiadaczem pięknego czerwonego rexa.Autko w świetnym stanie odkupione we wspaniałej atmosferze od Kooverta-bardzo Ci tutaj dziękuję za wszystkie rady,za czas, rozmowę no i oczywiście za pracę jaką w nią włożyłeś.Obiecuje włożyć w nią pracę która sprawi że będzie służyć i się prezentować przez kolejne lata.To co zamierzam w niej zrobić przedstawię w najbliższym czasie tak samo jak zdjęcia które będę dodawał jak tylko będę miał czas zasiąść przy kompie😁

Użytkownik kacpero666 edytował ten post 16 październik 2021 - 19:38

• kosciukus, Fandorin i FILATEAM lubią to

marcdphoto

marcdphoto

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 9 postów
  • SkądSzumowo
  • Samochód:RX-8 2005, BMW 316i

ok

kacpero666

kacpero666

Amator

• Użytkownicy
  • 66 postów
  • SkądŁódź

ok

👍

yasko

yasko

Nałogowiec

• Moderators
  • 1539 postów
  • SkądGTC
  • Samochód:było RX-8 HP i R3

Gratki. Fajnie, że auto zostało na forum. 

Nie psuj i dokumentuj.

Pozdrawiam
yasko

wole umrzeć jak dziadek maleńkiego, spokojnie we śnie a nie jak jego pasażerowie krzycząc z przerażenia

kacpero666

kacpero666

Amator

• Użytkownicy
  • 66 postów
  • SkądŁódź
Mało że nie zepsuje to jeszcze mam sporo planów naprawczo poprawczych😁Rozmawialem już z Panem Gronkiem mam za ok 2 tygodnie dzwonić-czas umówić się z Rexem na rewizję+street port+świece cewki kable itd itp.Jutro mam dzwonić i się umówić na termin na zabezpieczenie antykorozyjne podwozia.Takze na początek to a później z czasem sporo różnych pomysłów mam i zamierzam je realizować 💪💪

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy