Skocz do zawartości

Zdjęcie

Humor - obrazki kawały dowcipy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
691 odpowiedzi w tym temacie

Ravi

Ravi

Gaduła

• Użytkownicy
  • 463 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:Mazda RX-8 2004 HP

He. Tak sobie przeglądam internety a tu takie prawidła :D

A ja się zastanawiam czy robić klatkę czy nie robić....  :lol:

https://www.getstick...cksit-accidents

Załączone pliki

Użytkownik Ravi edytował ten post 30 grudzień 2018 - 22:13

• Retro, KAMiLER i Zbyszek53 lubią to

ziomecka342

ziomecka342

Bywalec

• Użytkownicy
  • 98 postów
Ktoś ostatnio wrzucał madzię pod lnianym kocem. A ja dziś przyuważyłam nie madzię w sianie.

Swoją drogą ktoś wie co to? Panowie z którymi byłam nie znali, a tył był zbyt blisko siana.8190124cac582ca0a49cbabf638c472d.jpg

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Reaper

Reaper

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • 1317 postów
  • SkądHorst
  • Samochód:mazda rx8
Smart roadster
  • ziomecka342 lubi to

Darko

Darko

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • 1186 postów
  • SkądGniezno
  • Samochód:Rx 8 HP
Nagar w silniku to jest pikus w porównaniu z tym co mają kobiety pod tipsami (zdjęć nie wrzucę bo to dobre forum) 🤤🤤🤤

Ravi

Ravi

Gaduła

• Użytkownicy
  • 463 postów
  • SkądWarszawa

Nie mogłem się powstrzymać żeby tak nie zrobić.  :lol:

Załączone pliki

• MATi i KAMiLER lubią to

Darko

Darko

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • 1186 postów
  • SkądGniezno
O stary to grubo poszedłeś 🤤
Ale pozytwnie swieczki muszą być 😁

Darko

Darko

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • 1186 postów
  • SkądGniezno

Oddam za darmo rudą szmatę w dobre ręce co zrobi z nią porządek   :D  

Załączone pliki

Piccardo

Piccardo

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 779 postów
  • SkądNiemcy

Darko

Darko

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • 1186 postów
  • SkądGniezno
Takie dziś znalazłem

Załączone pliki

Ravi

Ravi

Gaduła

• Użytkownicy
  • 463 postów
  • SkądWarszawa

Takie dziś znalazłem

Szczególnie ten opis "znakomitą wydajność paliwową oraz wyjątkowo niski poziom emisji substancji szkodliwych"  :lol:

Darko

Darko

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • 1186 postów
  • SkądGniezno
Chłopoki takie ogłoszenie znalazłem nie daję zdjęć ale niestety to z mojego miasta 😭 jak co szukajcie na fejsie

Mazda RX8 anglik 1.3 231km

-rozporki
-poliuretany
-przesunięta odcinka
-grzana skóra w prądzie
-zmieniarka na 6 płyt
-klimatronik

Żaba, po wymianie uszczelniaczy, nie było to konieczne, jednak przebieg to ok, 90.000tys, więc niedługo i tak trzeba było się tym zająć. Kompletny zestaw hamujacy ten mały bolid również został zrobiony. Samochód jest drugim w garażu, lecz mimo to, został przystosowany do ruchu prawostronnego, (części angielskie dodaje do auta) więc, jeżeli chodzi o rejestrację, nie ma problemu - ubezpieczenie MTU 1700zl rok. . Cena myślę, że jest w porządku,

*uważasz inaczej, to kup anglika po przekladce za 15,000zl i daj zarobić Mirkowi ;)

Silnik trzyma kompresję, jak weźmiesz lupę, to na klapie, zobaczysz 3 bąble, wielkości 1 dniowego kleszcza ;). Plany co do żaby, trochę się pozmieniały, ze względu przesiadki, na bardziej ekologiczny sprzęt- Wózek dziecięcy. Pozdrawiam, odpowiadam wszędzie, gdzie napiszesz, jeżeli szukasz, bądź jesteś zainteresowany:
- Samochodem, którego nie widać na ulicy.
- Samochodem, którym z pojemności 1300cm3 generuje moc, rzędu 231km, kręcąc się tak długo(10,000tyś w serii), że Vin Di**el, wrzucając 13bieg, przestalby słyszeć 2-wirnikowego wankla przez to, że żaba informuje Cię o tym, abyś dał jej, rozpędzić się powyżej, 100km/h. Dzięki czemu, przestaniesz widzieć za sobą, dużego, lysego gościa.
- Samochodem, którym możesz ,,Wozić się pomaU" i słuchać swoich ulubionych nut, przez nagłośnienie Bose.
- Samochodem, który chce przekraczac 4tysięce obrotów, aby ,,zatarty'' kumpel ożył, a górne części bielizny damskiej, zmieniały swe położenie geograficzne o kilka stopni.
- Samochodem, którym możesz jechać na shoping z kobietą, a targając JEJ zakupy, otworzysz bagażnik z pilota.
- Samochodem, w którym możesz, wygodnie i w CISZY (pod warunkiem eko jazdy, poniżej 4tyś obrotów) jechać, poprostu przed siebie.
- Samochodem, którym Jeremy Charles Robert Clarkson , dostawał orgazmu testujac go w Top Gear'ze :)
- Samochodem, który pod warunkiem prawidłowego użytkowania, przez długi czas, będzie dawał uśmiech na twarzy. W grę wchodzi zamiana. Tylko na coś większego, i tylko, na coś dającego minimum banana na twarzy.
  • Reaper lubi to

boletz

boletz

Władca slotów

• Administrator
  • 1207 postów
  • SkądRzeszów
  • Samochód:Sherman
Budżetowa gleba. 0fd1f419d9b51bc3128e6882b7b741c7.jpg

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka

siąpi deszcz późno jest z czartem cyrograf czas pleść 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy