Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poliuretany

rx8 poliuretany tuleje wachaczy

• Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

Sqad

Sqad

AWA

• Administrator
  • 2645 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:Citroen C-Crosser '09, Kymco Downtown 125 '15

Ktoś ma jakąś bazę na poliuretany do zawieszenia?

Kali robił w StrongFlexie

http://www.strongfle...awieszenia.html

http://www.strongfle...enia-sport.html

Za tym setem przemawia że i belke mamy na poli.

Załączony plik  1509743_696716870371808_1314744577_n.jpg   114,1 KB   16 Ilość pobrańZałączony plik  1601277_696716573705171_1658289467_n.jpg   110,35 KB   16 Ilość pobrańZałączony plik  1911918_696716137038548_763731119_n.jpg   84,32 KB   18 Ilość pobrań

Kuba Rozpruwacz

Kuba Rozpruwacz

Gaduła

• Użytkownicy
  • 447 postów
  • SkądGliwice

Jakie będą korzyści z tych 1600 około wydanych na te paręnaście poliuretanów ? :P

adamsud

adamsud

Boss of all Bosses

• Użytkownicy
  • 3034 postów
  • Skąddolnośląskie
  • Samochód:BMW 645Ci, VW Jetta A6, BMW e46 328i

Oj, Kuba byś się zdziwił ;)

Sqad

Sqad

AWA

• Administrator
  • 2645 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:Citroen C-Crosser '09, Kymco Downtown 125 '15
Znacząca poprawa trakcji. Precyzyjniej sie steruje samochodem i dziwo robi sie dużo sztywniej.
Rzuciłem tylko hasło strongflex, ale może ktoś ma dojścia np. Do polybush, czy powerflex'a

Kuba Rozpruwacz

Kuba Rozpruwacz

Gaduła

• Użytkownicy
  • 447 postów
  • SkądGliwice

hmmm ciekawe ;)  mając zawieszenie gwintowane przydało by się Mazde zaopatrzyć w takie cos ?

Karol

Karol

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • 1485 postów
  • SkądTORUŃ
  • Samochód:RX8 GRAND TURING
Każdą którą chce się jeździć trochę agresywniej
  • MATi lubi to

THX911

THX911

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • 739 postów
  • SkądStarachowice / WWA
  • Samochód:RX8 K20K

Odświeżę troszkę :) Na początku roku będę się brał za poli na tyle - z przodu mam stronglfex czerwony - czyli ten "miękki" - na tył ze względu na większe obciążenia 

chciałem założyć żółty. W tym wymiana tulei belki tylnej. Ktoś może jeździ na tym twardszym zestawie na tyle i wypowie się jak bardzo jest to odczuwalne 

na komforcie jazdy? Tył nie powinien przenosić teoretycznie tak dużych wibracji jak przód gdzie pracuje silnik. 

Edit: pomyliłem kolory

Sopel_XL

Sopel_XL

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • 655 postów
  • SkądSulejówek
  • Samochód:Mazda RX-8 1.8t

Żółte są twardsze od czerwonych  :P nieświadomie jeździsz na tych twardych, więc chyba nie jest tak źle z komfortem jazdy  ;)

Darko

Darko

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • 1171 postów
  • SkądGniezno
  • Samochód:Rx 8 HP

Ja mam z tyłu żółtego strongflexa wszędzie oprócz mocowań tylnych sanek do karoserii

Wczesniej miałem seryjne gumy 

Co do komfortu to bardzo fajnie się jedzie i prowadzi i na pewno  nie w odczuciu "sztywna taczka"  natomiast bardzo się odczuwa  różnicę w lataniu bokiem jest dużooo lepiej sztywniej  lepsza kontrola są odczucia inne niż seria a w jeździe spokojnej po mieście normalne auto 

A na zimę robię przód w żółtych gumkach  :)

• THX911 lubi to

stanus

stanus

Gaduła

• Użytkownicy
  • 347 postów
  • Samochód:rx-8
Które tuleje/ gumy z ori zawiasu warto wymieniać na poli? Co można samemu ogarnąć a co wymaga niestandardowych narzędzi? U mnie tuleja górnego przedniego wahacza wygląda nieszczegolnie i może czas zadziałać zanim zaczną się stuki puki?

ToXiC

ToXiC

Entuzjasta

• Użytkownicy
  • 683 postów
  • SkądWLKP :)
  • Samochód:RX-8 HP, Mazda 6 2.3
Jedyna tuleja ktora trzeba wcisnac jest dolna tylna :) reszta jest dzielona. Przynajmniej od strongflexa :).

Retro

Retro

Poganiacz Tłokowców

• Użytkownicy
  • 2277 postów
  • SkądWuWuA
  • Samochód:RX-8 GT, Evo IX

Które tuleje/ gumy z ori zawiasu warto wymieniać na poli? Co można samemu ogarnąć a co wymaga niestandardowych narzędzi? U mnie tuleja górnego przedniego wahacza wygląda nieszczegolnie i może czas zadziałać zanim zaczną się stuki puki?

Jak ktoś nie zamierza używać auta do sportu to nie polecam nic wymieniać na poli.

Ja mam w Evo wszystkie gumy wymienione na Proflexa i buda się tak trzęsie od silnika, że będę zmieniał wszystko na ori.

Oczywiście silnik rotacyjny generuje mniejsze wibracje niż tłokowy ale mimo wszystko - jeśli auto nie jest na tor, to nie ma sensu zmieniać oryginału.

Użytkownik Retro edytował ten post 14 czerwiec 2019 - 13:21

Rotary Inside | Hurt paliw płynnych | Usługi Informatyczne

Była RX-8 GT | Jest Lancer Evo IX P03

arkadzik

arkadzik

HajPałer Streeetporteed

• Użytkownicy
  • 994 postów
  • SkądBIA
  • Samochód:Rx8 HP
U mnie przy poli na całej budzie i pod silnikiem czuje odbicie wycieraczek na pedałach

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rx8, poliuretany, tuleje wachaczy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy