Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomarańczka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
509 odpowiedzi w tym temacie

boletz

boletz

Władca slotów

• Administrator
  • 1205 postów
  • SkądRzeszów
  • Samochód:Sherman
kilka zdjęć środka: (na fotach nie wygląda to tak jak na żywo)

Dołączona grafika
Dołączona grafika

patent na blachę z przodu: (niestety trochę to zabija całokształt zderzaka)

Dołączona grafika

Marco7

Marco7

Gaduła

• Użytkownicy
  • 449 postów
  • SkądGdynia
  • Samochód:GTI P mk7
malowanie piano black rządzi :mrgreen:

Gość_Mike_*

Gość_Mike_*
  • Guests
Człowieku... widziałem to cudo w Krk na tej tjuningowej imprezce... akurat byłem oglądać RX'a od ślicznej blondyny w krk i stwierdziłem że wpadnę obadać co tam się dzieje... no i jeszcze dobrze nie wbiłem na tą halę już ją zobaczyłem, nogi za pas i biegiem oblookać cóż za miód tam stoi, o mało orgazmu nie przeżyłem tym bardziej że godzinę wcześniej śmigałem rx'em po Krakowie.. 1,5 godziny krążyłem wokół niej, chciałem podbić pogadać ale widziałem że miałeś tam niezły tłok to stwierdziłem że se odpuszczę, żaden inny samochód dla mnie nie istniał na tej imprezie jak tylko zerknąłem na nią, laska mi powiedziała, że jestem pier...... xD ehhh.... to był cudowny dzień, nacieszyłem oczy i umysł :D:D jak w końcu kupie swojego RX'a to mam nadzieję ze na jakimś spocie się spotkamy bo chętnie bym zamienił kilka słów na temat twojej pięknej. tu link do fotki robionej przez moją lubą i cytat xD http://nk.pl/#profil...ery/album/2/203

wielki szacunek bo efekt wbija w beton naprawdę ;)

Ja naprawdę jestem chory na punkcie tego samochodu...

boletz

boletz

Władca slotów

• Administrator
  • 1205 postów
  • SkądRzeszów
Dzięki Mike za dobre słowa.

Co nowego w pomarańczce ? Po raz kolejny upaliłem sprzęgło, zaczęło się ślizgać i w ogóle, ale nie dostało aż tak strasznie w kość. Szukając przyczyny pomyślałem, że na chwilę wrócę do seryjnego koła zamachowego. Okazało się że z niewyjaśnionych przyczyn zginęła podkładka dystansowa, bez niej był minimalnie większy dystans pomiędzy sprzęgłem a zamachem co owocowało mniejszym dociskiem. Pierwsze wrażenie na nowym setupie jest takie że ja chcę powrotem mój lekki zamach !!! Dziwnie, strasznie i w ogóle.

Ten temat zostawię na później. Jakoś się odpycha.

Zaczęła mi się gorzej rozpędzać w górnym zakresie obrotów. Podejrzewam o to dolot, z K&N miałem podobnie że w pewnym momencie jechał troszkę gorzej niż na serii, jest to zaledwie 1s gorzej do setki, ale to się czuje. Po za tym mam do wymiany układ smarujący, nie wiem nawet jak to się nazywa (dzięki Kojot za wskazówki).

Skrzydło Mazdaspeed przechodzi kolejne próby malowanio - oklejania i póki co nie mogę się zdecydować na konkretne rozwiązanie kolorystyczne.

W moim życiu nastąpił zwrot o 180 stopni, z tej racji nie mam ochoty uczęszczania w zlotach czy imprezach, a jest ich bez liku. Jest tego wszystkiego jeden plus, na pocieszenie dla siebie i pomarańczki, zostanie wyposażona w turbo lub kompresor, tym razem bankowo, gdyby tylko Kojot terminy miał trochę krótsze.

No i czekam na Cobba...

[ Dodano: 2010-10-24, 12:46 ]
Najnowszy nabytek, spoiler Mazdaspeed

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Można w nim regulować kąt nachylenia, co jest dość istotne bo na dzień dobry dociskał zbyt mocno, aż kierownicą się lżej kręciło. Długo szukałem tego właściwego. Mimo że był cholernie drogi to wg mnie najładniejsze skrzydło do Rexa.

[ Dodano: 2010-10-24, 12:47 ]

stan666

stan666

Bywalec

• Użytkownicy
  • 143 postów
  • SkądAnglia/Tarnów
Gratuluje bardzo ładnego rx-a Mam pytanie odnośnie elementów wnętrza w kolorze piano black, mianowicie kupiłeś je gotowe czy może lakierowałeś oryginalne, jeżeli lakierowałeś to czy musiały być one wstępnie polerowane bo w oryginale są bardzo matowe ? jeśli możesz to podaj jakiś link na ten spojler bo nie mogę znaleźć a wymiata :) pozdrawiam.

Retro

Retro

Poganiacz Tłokowców

• Użytkownicy
  • 2277 postów
  • SkądWuWuA
  • Samochód:RX-8 GT, Evo IX
To jest spoiler Mazda Speed.
Można go kupić w ASO lub od Racing Beat'a.

Rotary Inside | Hurt paliw płynnych | Usługi Informatyczne

Była RX-8 GT | Jest Lancer Evo IX P03

Marco7

Marco7

Gaduła

• Użytkownicy
  • 449 postów
  • SkądGdynia
  • Samochód:GTI P mk7
Prezentuje się świetnie :mrgreen:

boletz

boletz

Władca slotów

• Administrator
  • 1205 postów
  • SkądRzeszów
Każdy plastikowy element musiał zostać wypolerowany, niektóre mają bardzo cieniutkie ścianki i trzeba było nałożyć troszkę szpachli :) każdy ma jakąś tam chropowatość i nie wyglądał by dobrze bez spolerowania (zrobienia idealnej płaszczyzny) Niektóre malowane były kilka razy bo tak mocno piły lakier. Chcąc to zrobić dobrze i dokładnie trzeba zdemontować cały kokpit.

toolboy

toolboy

Bywalec

• Użytkownicy
  • 75 postów
  • Skądslask
na jakim etapie jestes z accessportem?
ja wyslalem pierwszy log i czekam... juz miesiac :/

boletz

boletz

Władca slotów

• Administrator
  • 1205 postów
  • SkądRzeszów
Cobbem zajmę się może na wiosnę...

toolboy

toolboy

Bywalec

• Użytkownicy
  • 75 postów
  • Skądslask
ja bede musial zimowki kupic, zeby logi zgrywac :)
Gratuluje modow, rzadko sie u nas widuje mocno przerobione 8 z pomyslem i na dobrych czesciach.
Nie jest to w prawdzie moj styl, ale doceniam porzadna robote, bez wiochy. ( no chyba, ze wrociles do tych ramek wokol tablicy rejestracyjnej ;-) )

boletz

boletz

Władca slotów

• Administrator
  • 1205 postów
  • SkądRzeszów
Korzystając z ostatnich ciepłych dni, coś tam sfilmowałem, poniżej mała próbka:

toolboy

toolboy

Bywalec

• Użytkownicy
  • 75 postów
  • Skądslask
:D
chyba tez nagram swoje, zobaczymy kto ma bardziej bogata mieszanke :P
dual res pipe jakos wplynal na czestosc pojawienia sie/wielkosc plomykow?

boletz

boletz

Władca slotów

• Administrator
  • 1205 postów
  • SkądRzeszów
Zdecydowanie, zmiana biegu w granicach czerwonego pola = żółty ogień murowany, przy niższych obrotach jest niebieska poświata

Kabi

Kabi

Bywalec

• Użytkownicy
  • 110 postów
  • Skądpl
Mam nadzieję ujrzeć kiedyś na żywo!

I ODPISZ NA PW SŁAWKU, BO NIE CHCĘ CIĘ ZAMĘCZAĆ TELEFONAMI :evil:

bosiu

bosiu

Amator

• Użytkownicy
  • 31 postów
  • SkądPionki
super !!! sciagne troche pomysl z ta klapa i maska z carbonu + chromowe felgi ...bardzo mi sie podoba!!!
Dołączona grafika

anubis88

anubis88

Zapaleniec

• Użytkownicy
  • 1169 postów
  • SkądŚląsk
  • Samochód:Rx-8 231hp+LPG+Porting+Sohn Adapter
ogladam te fotki i nei moge sie nacieszyc tym autem :)) ladne masz te fele ;pp no ladne

Retro

Retro

Poganiacz Tłokowców

• Użytkownicy
  • 2277 postów
  • SkądWuWuA
  • Samochód:RX-8 GT, Evo IX
Miałem Ci napisać PW ale może niech zostanie dla potomnych.
Ta maska to jest Seibon ?
Ona jest wykonana z karobnu czy tylko pkryta jakaś folią imitującą karbon ?
Czy mocowanie jej rózni się od mocowania OEM maski ?

Rotary Inside | Hurt paliw płynnych | Usługi Informatyczne

Była RX-8 GT | Jest Lancer Evo IX P03

boletz

boletz

Władca slotów

• Administrator
  • 1205 postów
  • SkądRzeszów
Poprzednio miałem folię wylewaną, z nadrukiem wzoru karbonu, błyszczała się i była jak lustro. Bardzo ładnie to wyglądało ale łatwo ją było zarysować. Maska i klapa wyglądały dokładnie jak te prawdziwe karbonowe za niemałe pieniądze. Różnica w wadze pomiędzy oryginalną maską wykonaną z aluminium a karbonową jest znikoma, około 1 - 1,5 kg, więc nie ma to sensu (wg mnie) Chciałem jednak uzyskać coś co będzie można poczuć pod palcami. Zmieniłem więc folię na Oracle (koszt około 600 zł na maskę) która ma wyczuwalną pod palcami strukturę. Jest matowa co z dalszej odległości wygląda bardzo fajnie. Niestety rysuje się okropnie. Ptasia kupa potrafiła zostawić trwały ślad. Nie da się jej pomalować ochronnym lakierem, co było możliwe w przypadku poprzedniej. Można za to pokryć ją grubą warstwą środka, takiego jak do nabłyszczania plastików, co z jednej strony przykryje wszystkie rysy, ale z drugiej maska będzie się błyszczeć. Minusem jest jeszcze to że cholernie trudno ją równo położyć, jest bardzo gruba.

[ Dodano: 2010-12-06, 20:02 ]
jeszcze jedno zdjęcie z spoilerem
Dołączona grafika

pomarańczka jako ślubowóz
Dołączona grafika

[ Dodano: 2011-03-01, 08:22 ]
Co dają dodatkowe zegary RB ? Kilka osób pytało się o nie, więc zamieszczę dla potomnych trochę informacji.

Seryjny wskaźnik temperatury cieczy chłodzącej, czyli ogólnego nagrzania się silnika jest baaaaaaardzo ogólny. Czy temperatura wynosi 80 czy 110 stopni wskaźnik leży w jednym miejscu. Jest to oczywiście jakaś wytyczna ale niezbyt dokładna. Dodatkowe wskaźniki takie jak RB pokazują dokładną temperaturę. Pozwalają mi dokładnie obserwować jej skoki i uniknąć gaszenia na bardzo rozgrzanym silniku. Nawet jeżdżąc spokojnie w upalne dni RX może się bardzo rozgrzać, wystarczy wtedy dać mu kilka minut na schłodzenie wiatrakiem. Dzięki zegarom dbam bardziej o silnik ale czy to ma jakiś ogromny wpływ na jego żywotność, nie wiem. Na pewno nie szkodzi. Pozostałe wskaźniki, czyli ciśnienie i temperatura oleju pozwala mi mieć oko na sprawność tego układu.
Montaż nie należy do łatwych. Trzeba przewiercić ścianę grodziową. Najlepiej pod zbiorniczkiem płynu do spryskiwaczy, troszkę trzeba przy tunelu pogrzebać itd. Najgorsze jest że przewody nie dają się odpiąć od wskaźników i przeciąganie jest trochę utrudnione. Wymienić musiałem uszczelkę pod złączką z filtrem oleju, oryginalna nie trzymała.

[ Dodano: 2011-04-01, 22:05 ]
Nowe kapcie, Toyo T1R 245x35x20 póki co tylko tył, niestety muszę trochę spiłować nadkole i podklepać rant.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Kabi

Kabi

Bywalec

• Użytkownicy
  • 110 postów
  • Skądpl
Tak jak mówiłem wcześniej - na żywo jest PIĘKNA. NA zdjęciach tego nie widać :( Powiedz Boletz przy okazji kiedy robimy wspólną sesję zdjęciową /filmową ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy