Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomarańczka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
512 odpowiedzi w tym temacie

#81
boletz

boletz

    Władca slotów

  • Administrator
  • 1278 postów
  • SkądRzeszów
  • Samochód:pomarańczka
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Na tegorocznym TSK było dużo fajniej niż rok temu, mimo że z pewnych przyczyn musiałem w sobotę wieczorem wrócić do Rzeszowa a w niedzielę skoro świt uderzyć ponownie na Kraków. W Wojnie PP była dużo mocniejsza konkurencja i nie załapałem się na garnek. Natomiast w nowej konkurencji Riders WPP zdobyłem 3 miejsce co kwalifikuje mnie do finału. Dostałem pouczenie za nie pojawianie się na innych imprezach. Poza wojną pomarańczka dostała 3 miejsce w konkursie organizatora na najlepiej stuningowany samochód, co przy takiej konkurencji jest dla mnie mega wyróżnieniem. W autku jest jeszcze spoooory potencjał, trochę pracy i mogę pobić nie jednego konkurenta, do czego się ostro zabieram.

Miło było poznać kolegów z forum :)

Świetna relacja z wojny


#82
Gość_Mike_*

Gość_Mike_*
  • Guests
sik po nogach.... zdjęcie reflektora ląduje na tapecie w telefonie :mrgreen:

#83
boletz

boletz

    Władca slotów

  • Administrator
  • 1278 postów
  • SkądRzeszów
  • Samochód:pomarańczka
Miałem przyjemność wypowiedzieć się co nieco o silniku z wirującym tłokiem na antenie radia

http://www.radiolato...11&page=0&id=66

link do audycji na dole strony http://www.radio.rze...3492&Itemid=209

lub bezpośrednio plik mp3


#84
sasiad

sasiad

    Entuzjasta

  • Użytkownicy
  • 665 postów
  • SkądGdańsk
boletz, gratki ;) jakieś mp3?

#85
boletz

boletz

    Władca slotów

  • Administrator
  • 1278 postów
  • SkądRzeszów
  • Samochód:pomarańczka
Kilka nowych fantów pojawiło się dzisiaj w pomarańcze: paski klinowe Performance, przewody hamulcowe Agency Power, wymieniłem uszczelniacz wału i kilka drobnych elementów. Na miejscu jest w końcu zamach MS, nie ma aż tak drastycznej różnicy od serii jak w przypadku koła ACT, jest znacznie szybsza reakcja na pedał gazu, a tego oczekiwałem. Jest mniej agresywne od ACT. Zmianie miała ulec skrzynia biegowa, na 5 stopniową ale nie pasował drążek. Trudno, wykończę obecną szóstkę i wtedy wymienię.

W najbliższy weekend odwiedzam Warsiawkę, może ktoś z forum będzie się nudził ?
http://www.wojnapp.p...wa-4-5-czerwiec

/ciach
Wyjechałem dzisiaj z myślą o wykonaniu logów z jazdy, celem przesłania ich do Mazdamaniac, jakież było moje zdziwienie gdy w pewnym momencie samochód przestał po prostu jechać. Pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy to że coś spaprałem wczoraj składając zamach, ale nic to, po otwarciu maski wszystko okazało się jasne. Spadło całe ramie od dolotu, mimo trzech masywnych opasek w miejscu połączenia z kolektorem i zredukowania jakichkolwiek różnic wielkości za pomocą "mega ultra wyczesanej taśmy izolacyjnej" potrafiło się zsunąć. Wszystko wróciło do normy, ale zdążyłem tylko wykonać testy na Cobbie. Nawet kamerkę przygotowałem do sfilmowania temperatur, ale już brakło mi czasu.

#86
Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Guests
auto dokladnie w moim stylu robione :) piekna furka

p.s czy zmieniajac tylko uklad wydechowy dalo sie osiagnac efekt plomieni z rur (flamer) czy pospolicie masz zamontowany jakis uklad typu flamer ?

#87
boletz

boletz

    Władca slotów

  • Administrator
  • 1278 postów
  • SkądRzeszów
  • Samochód:pomarańczka
Wszystko po trochu ma wpływ na mieszankę a co za tym idzie ilość wyrzucanego paliwa, ale największy progress pojawił się po zastąpieniu katalizatora resonatorem od RB. Żadnych układów typu flamer nie ma. Cały układ ma 3,5". Seryjny układ wydechowy też potrafi od czasu do czasu puścić ładny płomyczek.

/ciach
Wczoraj dostałem wiadomość od Mazdamaniac że termin nadysłania pomiarów celem zrobienia mapy upłynął kawał czasu temu. Trzeba wybulić kolejne 300 $

[ Dodano: 2011-06-23, 23:15 ]
Kilka zdjęć z WPP w Warszawie

Dołączona grafika

http://i1.fmix.pl/fm...02761334e03ab3f

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

[ Dodano: 2011-06-27, 12:41 ]
Nie ma łatwego kontaku z tym całym Mazdamaniac's...

Pierwszy upgrade mapy już mam, z pewnością będą kolejne. Przyrost jest na moje odczucia dość spory, większy niż się spodziewałem.

Co się zmieniło:

- spalanie spadło (jak dla mnie szok) mimo bardzo ostrej jazdy zrobiłem ok 20 - 25 km więcej na połówce baku
- największy progress jest na 4 biegu, trochę mniejszy ale również jest na biegu 3, na niskich biegach nie wyczułem różnicy
- zmienił się nawet dźwięk zasysanego powietrza

Co na minus ? zapalił mi się raz lakier na dokładce zderzaka, płomienie które nagrywałem kiedyś to nic w porównaniu z aktualnymi :) W wolnej chwili wrzucę jakieś nagrania do neta.

Hamownię odwiedzę jak już będę miał wszystko ostatecznie dostrojone.

[ Dodano: 2011-06-29, 01:24 ]
Najnowsze nagranie:



#88
sasiad

sasiad

    Entuzjasta

  • Użytkownicy
  • 665 postów
  • SkądGdańsk
Progres jest ;)

#89
Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Guests
o kurna fajne flamery :D lubie to :P

#90
Gość_Mike_*

Gość_Mike_*
  • Guests
Szkoda że nie byłeś w Sosnowcu.... pocichutku liczyłem na Twoją obecność ;)

ten znaczek mazdaspeed na nadkolu robi dobrą robotę... fajnie wygląda, ciekaw jestem co ci hamownia powie..

#91
boletz

boletz

    Władca slotów

  • Administrator
  • 1278 postów
  • SkądRzeszów
  • Samochód:pomarańczka
Sosnowiec był w planach, jednak siła wyższa w postaci problemów stomatologicznych zwyciężyła i nie było mowy o żadnym wyjeździe. Jeszcze w tym sezonie najprawdopodobniej pojawimy się na imprezach w miejscowościach: Tarnów, Radom, Ełk, Wilcze Laski, Bydgoszcz, Warszawa.

#92
sasiad

sasiad

    Entuzjasta

  • Użytkownicy
  • 665 postów
  • SkądGdańsk
Po Bydgoszczy będzie obiecany sparing ;)

#93
Gość_Mike_*

Gość_Mike_*
  • Guests
boletz, W tym roku już raczej nic się w mojej okolicy nie trafi więc chyba na siebie nie trafimy, chyba że na jakimś zlocie MS o ile bywasz ;)

#94
sasiad

sasiad

    Entuzjasta

  • Użytkownicy
  • 665 postów
  • SkądGdańsk
Przed chwila widzialem zapowiedz najblizszej OPT na TVN Turbo, a tam Twoja na krakowskiej imprezie ;)


Ma pomarancza parcie na szklo 8-)

#95
boletz

boletz

    Władca slotów

  • Administrator
  • 1278 postów
  • SkądRzeszów
  • Samochód:pomarańczka

:)

Co z grubsza robimy w pomarańczce:

Aktualnie:
- lusterka Mazdaspeed w kolorze nadwozia, atrapa zostaje czarna, jak będzie kicha to karbon
- aluminiowa podstawka na stopy pasażera
- przyciemnianie piecowe wszystkich szyb
- podsufitka pozbawiona uchwytu, wygładzona i obszyta alkantarą

Następnie:
- boczne słupki i maskownice SRS obszyte alkantarą albo skórą (jeszcze się zobaczy)
- podłoga obszyta skórą
- malowanie boczków, albo obszycie ich alkantarą
- obszycie na nowo foteli (prawdopodobnie Java Car Design)
- modelowanie boczków pod nowe nagłośnienie

Finalnie:
- modelowanie wanny w bagażniku
- obszycie nowej atrapy klapy
- montaż pozostałych gratów do zabudowy audio

To jedynie z grubsza to co się dzieje lub będzie działo. Ustalenie mniej więcej kolejności jest dla mnie samego bardzo pomocne.



#96
Gość_Mike_*

Gość_Mike_*
  • Guests
pierwszy akapit bardzo miło się czyta :-D gratulacje wspólnej pasji ;) co do zmian to zapowiadają się obiecująco, czekamy na efekty waszej wspólnej pracy :-D

Java Car Design jest we Wrocławiu co nie?? może jak już tam będziesz to przy okazji jakiś spot?? ;)

#97
Retro

Retro

    Poganiacz Tłokowców

  • Użytkownicy
  • 2278 postów
  • SkądWuWuA
  • Samochód:RX-8 GT, Evo IX
Nie, w Łochcinie k. Włocławka

Rotary Inside | Hurt paliw płynnych | Usługi Informatyczne

Była RX-8 GT | Jest Lancer Evo IX P03


#98
Gość_Mike_*

Gość_Mike_*
  • Guests
mimo wszytko można coś wykombinować ;) ja jestem otwarty na propozycje :)

#99
Retro

Retro

    Poganiacz Tłokowców

  • Użytkownicy
  • 2278 postów
  • SkądWuWuA
  • Samochód:RX-8 GT, Evo IX
I zdeterminowany, to 280 km z Opola ;)

Rotary Inside | Hurt paliw płynnych | Usługi Informatyczne

Była RX-8 GT | Jest Lancer Evo IX P03


#100
Gość_Mike_*

Gość_Mike_*
  • Guests
loooool!!!! bo to koło Włocławka nie Wrocławia!! No i wszystko jasne....




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy