Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spotkanie na śniegu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1
qbana

qbana

    Bywalec

  • Użytkownicy
  • 104 postów
  • SkądWarszawa
Witajcie wszyscy starzy i nowi forumowicze.
Długo mnie nie było, więc powracam z nowymi newsami.
Jak zapewne część z Was wie, swoje życie poświęciłem próbie dotarcia do perfekcji w powożeniu zaprzęgiem samochodowym i przekazywaniu tej wiedzy innym.
Trochę się ta działalność rozwinęła i mój dawny Pro-Sprint zmienia się w motoprezent.pl

Z tego tytułu organizuję Trening Sportowej Jazdy w warunkach śnieżnych na zasadzie zrzutki na tor i pług:

Dołączona grafika

Wszystkich miłośników dobrej zabawy z tylnym napędem serdecznie zapraszam.

Pozdro,
Kuba
Pozdrawiam,
qbana
www.motoprezent.pl

#2
Retro

Retro

    Poganiacz Tłokowców

  • Użytkownicy
  • 2 278 postów
  • SkądWuWuA
  • Samochód:RX-8 GT, Evo IX
Jakiś czas temu tak się właśnie zastanawiałem, czy wrzucać info o TJS i FJS na forum ale jak widzę zapał forumowiczów do "spotowania" się i używania auta w zimę to odpuściłem temat :-/

Rotary Inside | Hurt paliw płynnych | Usługi Informatyczne

Była RX-8 GT | Jest Lancer Evo IX P03


#3
Gość_Mike_*

Gość_Mike_*
  • Guests
szkoda że tak daleko od opola....

#4
anubis88

anubis88

    Zapaleniec

  • Użytkownicy
  • 1 169 postów
  • SkądŚląsk
  • Samochód:Rx-8 231hp+LPG+Porting+Sohn Adapter
no dosc daleko...;/

#5
qbana

qbana

    Bywalec

  • Użytkownicy
  • 104 postów
  • SkądWarszawa
a tylny napęd potrafi dać tak wiele radości na śniegu... zwłaszcza jak już nabierze się prędkości:)

A korzyści w postaci cennej nauki też można odnieść, bo jak wiadomo na śniegu Rex nawet z kontrolą trakcji lubi się trochę poszarpać. Dlatego chyba jest tyle rozbitych do sprzedania:)
Dzięki temu części tanie:)


A Ty Retro skończyłeś prace nad wozem? Jeśli jest w gotowości to może coś pośmigamy slajdami? Mam niezłego ucznia, który ostatnio Clio Sportem objechał kilka imprez STi, ale mojemu RX-owi nie dał rady. Co Ty na taki challange?
Pozdrawiam,
qbana
www.motoprezent.pl

#6
anubis88

anubis88

    Zapaleniec

  • Użytkownicy
  • 1 169 postów
  • SkądŚląsk
  • Samochód:Rx-8 231hp+LPG+Porting+Sohn Adapter
no daje radość :D:D:D:D:D ewenaulnie jeszcze 4x4 ;p albo tylko tylko ;p

#7
qbana

qbana

    Bywalec

  • Użytkownicy
  • 104 postów
  • SkądWarszawa
4x4 jest dla dzieci:)
Pozdrawiam,
qbana
www.motoprezent.pl

#8
chestero

chestero

    Amator

  • Użytkownicy
  • 52 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:40th Anniversary
Oooo... Kuba żyje ;)
Ostatnio bardzo krucho u mnie z czasem, ale jak się nic nie spier.... to chętnie podjadę. Dawno się nie bawiłem na zamkniętym terenie ;)
Pozdr.
chestero

#9
Gość_Mike_*

Gość_Mike_*
  • Guests
jak w przyszłym roku coś takiego będzie organizowane to na 100% się skuszę :) w tym roku zakup madzi trochę uszczuplił mi portfel :) pozostaje mi pośmiganie z ziomkami na wioskowym lotnisku :)

Qbana prowadzisz szkółkę dla kierowców?? czy coś w tym stylu??

#10
Retro

Retro

    Poganiacz Tłokowców

  • Użytkownicy
  • 2 278 postów
  • SkądWuWuA
  • Samochód:RX-8 GT, Evo IX
Kuba jeszcze nie ;/ Czekam jeszcze na graty z USA.
Do końca miesiąca myślę, że się uda.

Challange oczywiście przyjmuję !
Ale jak Twój koleszka clio objeżdża STI to nie widzę zbytio szans :(

Mike, "coś takiego" jest organizowane przynajmniej raz w miesiącu ;)

Rotary Inside | Hurt paliw płynnych | Usługi Informatyczne

Była RX-8 GT | Jest Lancer Evo IX P03


#11
sasiad

sasiad

    Entuzjasta

  • Użytkownicy
  • 665 postów
  • SkądGdańsk
Clio objezdza sti; rex objezdza clio; rex objezdza sti... Hmmm na asfalcie, z duza iloscia techniki (czyt zakretow), bez piachu rex daje rade nawet sporo mocniejszym sprzetom (przyklad m5 na YT) kurde, ale na sniegu...

Hmmm cos slabo ogarniajacy kierowcy imprez chyba byli :P (nie umniejszajac oczywiscie umiejetnosci kierowcy clio i rexa!)

Chetnie bym sie wybral, ale najblizsze kilka dni odpadam :/ Natomiast jest 2 okazja na poswirowanie pod okiem instruktorow; 22.01 w Borsku (pomorskie) jest szkolenie 1 stopnia z acceleration, jakby ktoś chcial prosze info, dam namiary.

#12
Czerwski

Czerwski

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 346 postów
  • SkądGdynia
Bleh zawsze chciałem sie wybrać na takie coś ;/. Tylko jest jeden problem trzeba mieć samochód... życie studenta jest ciężkie ;/

#13
Retro

Retro

    Poganiacz Tłokowców

  • Użytkownicy
  • 2 278 postów
  • SkądWuWuA
  • Samochód:RX-8 GT, Evo IX
Zawsze możesz wpaść towarzysko ;)

Rotary Inside | Hurt paliw płynnych | Usługi Informatyczne

Była RX-8 GT | Jest Lancer Evo IX P03


#14
Czerwski

Czerwski

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 346 postów
  • SkądGdynia
no mogę ale wiesz to nie to samo :P z reszta daleko trochę :P

#15
KALI

KALI

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 345 postów
  • Samochód:FD/MX/13B/20B/2JZ GTE VVTI 600hp
Witaj qbana super motyw jak się piszę będę w roli wsparcia wraz z autem mojego klienta 200sx rb25det będziemy upalać na zmianę , czyli od nas jedno auto jest na 100% - ja i Klepa i dam znać może wyciągnę braciaka bmw E30 2,5. Prośba do ciebie o info na kms-moto@wp.pl czyli jak z płatnością czy można na miejscu i czy będą też jakieś auta rwd to może jakąś traskę się ustawi :mrgreen: snow drift to co lubię.
Chłopaki kurcze jak bym miał rexa w całości już bym tam śmigał zero stresu zero chłosty dla wozu więc nie szkoda dawajcie musi być jakaś madzia . :!:
:!:

#16
wOOx

wOOx

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 441 postów
  • SkądKatowice

Bleh zawsze chciałem sie wybrać na takie coś ;/. Tylko jest jeden problem trzeba mieć samochód... życie studenta jest ciężkie


Wszystko jest do ogarnięcia ;) ja pracowałem od 2 roku studiów dizennych politechniki jednocześnie w weekendy studiując informatykę i dałem radę więc wszystko jest do ogarnięcia tylko zależy od chęci lub motywacji pomyśl ze mozesz juz zbierac na RXa :)

#17
qbana

qbana

    Bywalec

  • Użytkownicy
  • 104 postów
  • SkądWarszawa

Oooo... Kuba żyje ;)
;)


Żyje, żyje:)
Pozdrawiam,
qbana
www.motoprezent.pl

#18
qbana

qbana

    Bywalec

  • Użytkownicy
  • 104 postów
  • SkądWarszawa

Witaj qbana super motyw jak się piszę będę w roli wsparcia wraz z autem mojego klienta 200sx rb25det będziemy upalać na zmianę , czyli od nas jedno auto jest na 100% - ja i Klepa i dam znać może wyciągnę braciaka bmw E30 2,5. Prośba do ciebie o info na kms-moto@wp.pl czyli jak z płatnością czy można na miejscu i czy będą też jakieś auta rwd to może jakąś traskę się ustawi :mrgreen: snow drift to co lubię.
Chłopaki kurcze jak bym miał rexa w całości już bym tam śmigał zero stresu zero chłosty dla wozu więc nie szkoda dawajcie musi być jakaś madzia . :!:
:!:


Pamiętaj, żeby się zgłosić na listę, bo ilość miejsc jest ograniczona. Potwierdz piszac na adres: rezerwacja@motoprezet.pl

Co do płatności - można na miejscu!
RWD przybywajcie!!!!
Pozdrawiam,
qbana
www.motoprezent.pl

#19
qbana

qbana

    Bywalec

  • Użytkownicy
  • 104 postów
  • SkądWarszawa

Clio objezdza sti; rex objezdza clio; rex objezdza sti... Hmmm na asfalcie, z duza iloscia techniki (czyt zakretow), bez piachu rex daje rade nawet sporo mocniejszym sprzetom (przyklad m5 na YT) kurde, ale na sniegu...


Mieć STi nie znaczy umieć:) Pamiętajcie jednak, że każdy kiedyś zaczyna.
Miałem kiedyś ucznia, który przyjeżdżał Carrerą Turbo i to samo Clio go lało na torze w Kielcach. Chłopak z turbiny złapał bakcyla i już po 5-ciu miesiącach wygrał pierwszy wyścig:) Tak już gnając do końca sezonu zdobył Mistrza Polski. Gość z Clio nadal jest dobry i ciągle go namawiam, żeby zaczął startować w zawodach :)
Pozdrawiam,
qbana
www.motoprezent.pl

#20
Retro

Retro

    Poganiacz Tłokowców

  • Użytkownicy
  • 2 278 postów
  • SkądWuWuA
  • Samochód:RX-8 GT, Evo IX
A co to za Clio jest ?:)
Bo ja to raczej nigdy za STI i Evo nie mogę nadążyć na sniegu a tu Clio ich pogania ?;)

Rotary Inside | Hurt paliw płynnych | Usługi Informatyczne

Była RX-8 GT | Jest Lancer Evo IX P03





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy