Skocz do zawartości

Zdjęcie

Województwo podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
163 odpowiedzi w tym temacie

Gieff

Gieff

Dyskutant

• Użytkownicy
  • 209 postów
  • SkądRzeszów
Damy znac:) zakladaj temat, pochwal sie swoja lubą ;)

boletz

boletz

Władca slotów

• Administrator
  • 1278 postów
  • SkądRzeszów
  • Samochód:pomarańczka
Panowie, który policzy ile RX8 turla się po podkarpaciu ? może zaktualizujemy listę ?

siąpi deszcz późno jest z czartem cyrograf czas pleść 

Tomma

Tomma

Nałogowiec

• Użytkownicy
  • 1902 postów
na moje oko rzeszów i okolice 5-6 +(1 ale właściciel siedzi zagranica i jeździ nia jak tylko jest w pl)

Gieff

Gieff

Dyskutant

• Użytkownicy
  • 209 postów
  • SkądRzeszów
powiedziałbym ze nawet 7 jezdzacych :D 2 czarne, 3 nasze zindentyfikowane, jedna czerwona, i srebrna widziana dosyc czesto w okolicach os. podwisłocze, wiecej chyba nie ma...

Tomma

Tomma

Nałogowiec

• Użytkownicy
  • 1902 postów
Impreza odbędzie się dnia 13.04.2014r na placu giełdy rolnej Agrohurt w Rzeszowie przy ul. Lubelksiej 46
RSSS-Rzeszowskie Stowarzyszenie Sportów Samochodowych
Zaprasza na pierwsze zawody DRIFTU w Rzeszowie!!!.
Przejazdy konkursowe rozpoczną się o godzinie 10.30
Bramy otwarte będą od godziny 9.
Bilety: dorośli 20zł , dzieci do lat 12 wstęp wolny tylko pod opieką osób dorosłych.
Na imprezie będzie:
profesjonalny katering
nagłośnienie
pokazy jazdy na motocyklu STUNT SHOW.
W zawodach wezmą udzial zawodnicy z całej Polski.
BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z PRZEJAZDU TAXI DRIFT Z LICENCJONOWANYM KIEROWCĄ!!!!!.
Więcej informacji na stronie www.rsss.com.pl

Dołączona grafika

Gieff

Gieff

Dyskutant

• Użytkownicy
  • 209 postów
  • SkądRzeszów
to co, spocik? :D

czarek744

czarek744

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 4 postów
  • SkądRzeszów
zgadza się, srebrna okolice cegielnianej :)

Tomma

Tomma

Nałogowiec

• Użytkownicy
  • 1902 postów
Koledzy a może by tak wcześniej, wczoraj oficjalnie otworzono spotowy sezon 2014 :)
Kiedyś byłem członkiem klubu PSWU-Podkarpackiej Sekcji Wyścigów Ulicznych, gdzie jako pierwsi w Polsce 2005r zorganizowaliśmy legalne wyścigi w Rzeszowie na 1/4milii. Później klub niestety się rozsypał, ale część osób nadal działa (I chwała im za to)
Auto było sporo, sądzę że ok 30+
Kilka ustawek, kilku amatorów tub basowych jak to na tego typu spotach, no ale było tez kilka fajnych furek i spoko ludzi
Mi było miło się spotkać ze starymi znajomymi...

Reasumując tak sobie myślę że Fajnie było by sie pojawić w 3-4 Mazdy RX8, aby spotkać się razem i przy okazji z innymi fanami 4kółek. .
Najprawdopodobniej spoty będą raczej regularne co piątek, wczoraj na parkingu koło Watkemu obok parku Papieskiego

boletz

boletz

Władca slotów

• Administrator
  • 1278 postów
  • SkądRzeszów
Kto mi dzisiaj machal przy mcdonald ??

Gieff

Gieff

Dyskutant

• Użytkownicy
  • 209 postów
  • SkądRzeszów
Ja panie

Tomma

Tomma

Nałogowiec

• Użytkownicy
  • 1902 postów
Spot Piąteczek!!!
Parking przy Parku Papieskim obok Watykanu :)
04.04.2014r. Godzina 21:
W razie deszczu Millenium sektor A
ps. koło Watkemu

Gieff

Gieff

Dyskutant

• Użytkownicy
  • 209 postów
  • SkądRzeszów
jutro o godzinie 17 na podpromiu msklub ma spota, co wy na to zeby podpiac sie do nich i pokazac co to znaczy mazda?;)

boletz

boletz

Władca slotów

• Administrator
  • 1278 postów
  • SkądRzeszów
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

boletz

boletz

Władca slotów

• Administrator
  • 1278 postów
  • SkądRzeszów
Miałem dziś przyjemność poznać 2 nowych posiadaczy RX8: Kyku oraz Wojtka. Bardzo się cieszę że grono się powiększa. Zaglądajcie na forum i odzywajcie się śmiało w razie jakichkolwiek pytań, problemów czy spotkań. Pozdrawiam !

Jak zorganizujemy jakiegoś "spota" to obdaruję was oryginalnymi klubowymi naklejkami :)

Tomma

Tomma

Nałogowiec

• Użytkownicy
  • 1902 postów
super :)
a niedzielny chłopak z mx5 strasznie się napalił i po tym jak go przewiozłem zalał mnie pytaniami głównie odnośnie silnika. Powiedział że ma miate juz 3lata, fajne auto ale nie bardzo na codzien , wiec szuka czegoś bardziej uniwersalnego no i z dobrymi parametrami jezdnymi, wiec RX8 idealna ;)
Pytał sie czy do 30tysi kupi dobra sztukę (bo tyle mniej więcej może wziąć za mx5)
Więc z takim budżetem spokojnie, tylko że teraz kiepski okres na sprzedaż cabrio.

boletz

boletz

Władca slotów

• Administrator
  • 1278 postów
  • SkądRzeszów
30 patoli to bardzo dobry budżet, niech wystawia cabrio, może w Afryce ?

kyku

kyku

Bywalec

• Użytkownicy
  • 112 postów
  • Samochód:RX-8 HP
Miło było Was spotkać, świat jest malutki :D Podjechałem na ten parking z zupełnie innym zamiarem i taka niespodzianka :P
PS. można mnie spotkać praktycznie na każdym zlocie https://www.facebook.com/nocnarzeszow
może kiedyś wpadniemy jakąś grupką?

Tomma

Tomma

Nałogowiec

• Użytkownicy
  • 1902 postów
kyku, a czy Ty czasem nie masz tego RX8 kupionego z tym wymienianym nowym silnikiem i mega wydechem który wypluł ponad serie?
ps. do 2tyg będę w Jaśle to może sie spikniemy na 15minutek ;)

Gieff

Gieff

Dyskutant

• Użytkownicy
  • 209 postów
  • SkądRzeszów
ja chetny na kazde spotkanie, jesli czas pozwoli, takze propozycje jesli sie gdzies wybieracie, jaknajbardziej dawac znac;)

boletz

boletz

Władca slotów

• Administrator
  • 1278 postów
  • SkądRzeszów
Proponuję spocik w najbliższą niedzielę, pogoda powinna dopisać.
Podpromie, lub gdyby było tłoczno, możemy się spotkać przy mojej firmie. Jest bardzo dużo miejsca, cisza i spokój. W przyszłym tygodniu rozpocznę rozkręcanie pomarańczki i już raczej nigdzie nie pojadę.

Co wy na to ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy