Skocz do zawartości

Powitania

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1153 odpowiedzi w tym temacie

zdu

zdu

Nadworny Rotary Grafik

• Użytkownicy
  • 1568 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:Mazda RX78

Luca nie mieszkasz albo nie mieszkałeś na Sadybie/Stegnach przypadkiem?

Luca

Luca

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 11 postów
  • SkądGdańsk
  • Samochód:MX-5

Luca nie mieszkasz albo nie mieszkałeś na Sadybie/Stegnach przypadkiem?

To nie byłem ja, natomiast poprzedni właściciel mieszkał w Warszawie, w rejonie Ochoty. Ja jestem z Gdańska ;).

Użytkownik Luca edytował ten post 15 czerwiec 2020 - 13:46

zdu

zdu

Nadworny Rotary Grafik

• Użytkownicy
  • 1568 postów
  • SkądWarszawa
  • Samochód:Mazda RX78

To wszytko jasne, Bardzo ładny ten biały NCek, powodzenia w modach, ostatnio często poszukiwane heble i staby z RXów

Luca

Luca

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 11 postów
  • SkądGdańsk

To wszytko jasne, Bardzo ładny ten biały NCek, powodzenia w modach, ostatnio często poszukiwane heble i staby z RXów

Dziękuję :). NCek trochę różni się wizualnie względem tego co widywałeś. Na razie wleciały Ultraleggery i RSRy, wydech i na dniach trochę go obniżę.

Deficyt części wynika z tego, że zaczyna się sezon... :).

Załączony plik  miata.png   1,34 MB   1 Ilość pobrań

Załączony plik  IMG_3766 (1).JPG   171 KB   1 Ilość pobrań

Użytkownik Luca edytował ten post 15 czerwiec 2020 - 15:52

yasko

yasko

Zapaleniec

• Moderators
  • 1435 postów
  • SkądGTC
  • Samochód:było RX-8 HP, jest R3

Bardzo ładne auto. Opisz je w odpowiednim dziale i wybierz się kiedyś na spot mazdaspeed.

Jak kiedyś nie będę musiał wozić 2 osób, to własnie NC z 2.5 jest dla mnie autem idealnym w swoim segmencie.

Pozdrawiam
yasko

wole umrzeć jak dziadek maleńkiego, spokojnie we śnie a nie jak jego pasażerowie krzycząc z przerażenia

Luca

Luca

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 11 postów
  • SkądGdańsk

Bardzo ładne auto. Opisz je w odpowiednim dziale i wybierz się kiedyś na spot mazdaspeed.

Jak kiedyś nie będę musiał wozić 2 osób, to własnie NC z 2.5 jest dla mnie autem idealnym w swoim segmencie.

Dziękuję. Ta wersja tak mi się podoba, że w ogóle nie brałem pod uwagę przesiadki na ND.

Założę temat w wolnej chwili i oczywiście chętnie podjadę na jakiś spot :).

Co do silnika 2.5, to podobno zupełnie inna jazda względem 2.0, zwłaszcza po kilku modyfikacjach i przekroczeniu 200hp. Więcej powiem po swapie :).

Komak250

Komak250

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 5 postów
  • Samochód:Rx8
Witam jestem Konrad konto założyłem aby zdobyć wiedzę praktyczną o rx8 i znaleść mój egzemplarz, jeszcze jej nie mam ale kolega ”yasko” mnie ochrzanił za brak powitania wiec :) samochód będzie robiony przez Rotary Engine Vehicled Servis

yasko

yasko

Zapaleniec

• Moderators
  • 1435 postów
  • SkądGTC
  • Samochód:było RX-8 HP, jest R3

To było bardzo daleko od "ochanu". Kulturalnie zwróciłem uwagę :)

Pozdrawiam
yasko

wole umrzeć jak dziadek maleńkiego, spokojnie we śnie a nie jak jego pasażerowie krzycząc z przerażenia

kapitan_żenada

kapitan_żenada

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 4 postów
  • Samochód:Mazda RX-500

Cześć, 

Na forum Rexa zaglądam od lat, bo już gdzieś w 2015 przymierzałem się do zakupu RX8... W końcu postanowiłem założyć konto, żeby nie czaić się incognito :)

Konto założyłem w styczniu, witam się w czerwcu, auto kupuję od 5 lat... Widać jaką mam szybkość działania  :lol: 
Za to za kierownicą jest ciut inaczej, nie umiem jeździć powoli... Ciągnie wilka do lasu, tzn. na tor, a nie mam aktualnie żadnego sensownego sprzętu na trackdaye. Dlatego chciałbym reksia w końcu kupić i okazjonalnie wyprowadzać go na tor, żebyśmy obaj się wyszumieli - dla dobra własnego, jak i innych uczestników ruchu drogowego. 
Oczywiście na razie chcę rexem jeździć też na co dzień, w miarę możliwości - jako 2/3 autem w domu. Jak będzie więcej czasu w życiu (wątpię) to może z czasem Rex posłużyłby jako baza do budowy auta stricte torowego... Ale nie ma co wybiegać w przyszłość, najpierw muszę kupić jakąś sztukę...
Może publiczne wyznanie zmotywuje mnie do działania  :lol:

• kosciukus, ziomecka342 i Fandorin lubią to

Zmechol

Zmechol

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 5 postów
  • Samochód:Mazda RX8

Cześć.

Jest, w końcu znalazłem egzemplarz dla siebie. Czerwona RX8 z czerwono-czarnymi skórami, fajnie wyposażona . Teraz pozostaje mi tylko wyremontować silnik :)

Pomożecie ???

• Fandorin lubi to

Wojtex16

Wojtex16

Maniak

• Moderators
  • 3132 postów
  • SkądKatowice
  • Samochód:Była już RX-8

Zmechol na forum znajdziesz dużo ciekawych porad ;)

Ps. Opisz mazdę w odpowiednim dziale :)

Zmechol

Zmechol

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 5 postów
  • Samochód:Mazda RX8

Wiem, systematycznie pogłębiam swoją wiedzę. A swoją Kruszynką pochwalę się jak tylko będę miał jakieś foto i opowiem jej smutną historie.

witek

witek

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 1 postów
  • Samochód:RX-8 HP RHD

Powitać wszystkich! :) Po wielu latach rozmyślaniach o rx-8 udało mi się coś kupić. Jak będę miał chwilę czasu to opiszę auto. Na pewno Wasza pomoc i rady będą potrzebne w wielu kwestiach :D

Andrzej 11

Andrzej 11

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • 1 postów
  • Samochód:Rx8
Cześć👍plan jest taki,kupić Rx8,wyremontować silnik,założyć lpg i zobaczyć ile pojeździ...🤣

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy