Skocz do zawartości

Mazda RX8 Banner

* * * * *

Odpowiadam na pytanie - gdzie jest Kali :)

kms mx5 rew wankel turbo

Wielu z Was mnie dopytuje zarówno na forum jak i prywatnie gdzie jest Kali i dlaczego go jeszcze nie ma na forum ze swoimi niszczącymi ekosystem projektami. Rozmawiam z nim na bieżąco, zawita na forum jak najbardziej. Nie chce nic robić po łebkach dlatego go nie ma. Niedawno wrócił z urlopu do tego dochodzi końcówka sezonu i ma urwanie głowy.
Jak zapewne większość wie na Kamil poza robotą przy autach klientów ogarnia swoje MX5 z bardzo mocnym wanklem pod maską. Dzierga dość skutecznie kolejne koniki. Na dzień dzisiejszy REW w MXie wypluwa 535 koni i 503 niuty. Jeszcze w tym roku jak mnie Kali zapewnił pęknie 550 koni i najmocniejszy wankiel w Polsce.

Poniżej świeżo wysmażony wykres z hamowni i kilka fotek auta


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


21 Komentarzy

Widziałem pracę tej miaty na żywo. Aż chcialo się słuchać jak to gra :rolleyes: . Pyr, pyr, pyr, pyr... ;)

Jestem zajarany tym samochodem jak małe dziecko, podoba mi się w nim totalnie wszystko i chciałbym kiedyś w swoim życiu mieć możliwość posiąść tak wyjątkowy i ciekawy projekt.

Zawsze możesz od Kaliego odkupić :P

ciekawe ile za to będzie chciał :P

mnie ciekawi czy 20b wrzuci czy nie :P

Pewnie mnie nie stać :-P

Wciska w fotel :) 

Na tytułowe pytanie: gdzie jest Kali, zawsze odpowiadam - .. za zakrętem ;)

    • Sqad i MATi lubią to

Bo za dużo koni to ma.

raczej za malo ;)

Z cyklu świateczne upalanko mam dla was filmik z łapki jutro po jutrze będzie pełna wersja pro zmontowana przez mojego znajomego icon_wink.gif
https://www.youtube....03kMg1MQVm1taZA 
Pozdrówka ok KMS .

 

Jeśli źle wkleiłem to przepraszam poprawcie.

    • Sqad i MATi lubią to

białe święta! :D

Nie powinno się palić podczas jazdy samochodem :) . Swoją drogą: co Ty Kali jarasz, że tyle dymu?

Rotary Muscle car :) jest moc, lubię to

KALI nawet nie musi kupować petard/fajerwerek na nowy rok. Postrzela sobie swoją MX5 :)

Pięknie :)

THX MEN  ;)   Chciałem dodać , że cały czas mimo nie lekkiego sezonu działa i ma się dobrze.  :)

Kali, nadal ją sprzedajesz? Czy Miata zostaje na dłużej?

Kali, nadal ją sprzedajesz? Czy Miata zostaje na dłużej?

Tak dalej na sprzedaż.

Podobno Mad Mike widział projekt Kalego i tak mu się spodobał że go kopiuje, buduje driftowoz mx5 z wanklem 1200 hp :P
    • zdu, eXe i KALI lubią to

Bo za dużo koni to ma.

nigdy nie jest za dużo ;)

Seo katalog stron darmowy