Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czerwona Perła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#1
Maxx

Maxx

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 259 postów
  • Samochód:Mazda RX-8
Witam ponownie przedstawiać się nie muszę  :)
Samochodzik przywieziony na lawecie, nie pokażę wam wypicowanego samochodu i błyszczącego lakieru, pokazuję prawdziwe oblicze rexa jak wygląda jego początek, tak naprawdę to nie ma się czym chwalić..
To moje drugie rx8  :D
 
 
Mazda rx8
pojemność 13b
moc silnika: 231 HP
skrzynia: 6 biegowa
rocznik: 2004
przebieg: 114 tyś
wnętrze : czarna skóra
kolor: czerwona perła w świetle słońca przechodząca w pomarańcz
 
Załączony plik  rex.jpeg   126,32 KB   29 Ilość pobrań
 
 
Załączony plik  received_582175812528300.jpeg   191,54 KB   30 Ilość pobrań
 
 
A więc tak do rzeczy.. zacznijmy od marudzenia i minusów 
Mazda przywieziona z Niemiec.. była w ręcz w agonalnym stanie.. wyrwałem ją dosłownie od rzeźnika
to druga taka mazda w moich rękach i od Niemca.. Oni chyba w ogóle nie dbają o samochody..  samochód od Niemca to nasuwa się pytanie.. pewnie zadbane i doinwestowane.. nic bardziej mylnego.. Samochód stał ponad 6 miesięcy pod chmurką lub cholera wie gdzie.. bo na lakierze był porośnięty mchem a w zakamarkach to nie wiele brakło a kwiatki by rosły..
Stan jednostki oceniam na tragiczny.. mówię z czystym sumieniem.. jestem wymagający ale szczery, felgi, tarcze i klocki zasłane rudą.. spód, tam ruda tańczy jak szalona..
 
zdjęcia przedstawiają co wymieniłem i ile w to serca włożyłem by Rexio mógł żyć i jak żyć.. dałem mu drugie życie.. myślę że poszła by na żyletki gdyby nie fakt że ją kupiłem.. silnik wyzionął Japońskiego ducha.. w Niemieckim obozie zagłady..  :( zrobił bym to samo, jak by tak właściciel mnie traktował (Rex popełnił Sepuku).. stan tej jednostki przerósł chyba nie jednego.. a zwłaszcza mnie, dosłownie agonia..
Więc nasuwało się pytanie SWAP,  ale szybko pojąłem że SWAP tylko na Wanklu nie inny silnik..  :)
 
większość z was zada sobie pytanie.. po co..? po co zadałem sobie tyle trudu, wysiłku i czasu na coś co jest wrakiem.. odpowiedź brzmi.. nie wiem.. może dlatego że lubie wyzwania.. może dlatego że gdzie inni widzieli ten samochód na złomowisku, ja widziałem w nim potencjał.. nie ma prostej i jednoznacznej odpowiedzi.. może dlatego że by po tych trudach, wysiłku, nieudanych prób i błędów doczekać się końcowego efektu i uśmiechu, że zrobiło się coś z niczego, tchnąć blask w blachę i życie w silnik.. niczym samuraj ostrzący swój miecz do boju..  :D
Jak już kiedyś pisałem to nie człowiek wybiera samochód.. tylko samochód człowieka... widocznie urzekł mnie kolor zawsze miałem dylemat czy czarna, czy czerwona.. teraz mam dwie i w najlepszych dla mnie kolorach.. na samym końcu odpowiem na pytanie po co wybrałem ten projekt "zero" 
 
Aby cała ta Historia miała jakiś sens, to muszę wrócić się do początku i powiem że chcę zrobić  tuning "PRAWDZIWY" a dlaczego napisałem dużymi literami..? bo chyba nikt tutaj takiego nie zrobił.. albo nie zauważyłem że zrobił  :P najpierw tuning zacznę od Silnika (tutaj nie będę kombinować Seria) i powoli będę szedł w kierunku by Rex miał czym oddychać.. a zakończę na karoserii, by wyglądał jak tuning a nie wiejski tuning.. oczywiście jestem ze wsi  :P ale sami zobaczycie że nie powieje Nudą i rozpocznę początek debat na temat tego projektu "Tuning"
 
 
Dość teorii czas pokazać projekt i cel
 
- Tuning samochodu
- doprowadzić silnik do ładu (Seria)
- Odwszawić i wysterylizować
- wyczyścić i pozbyć sie smrodu i wszystkiego co z nim związane 
- doprowadzić karoserie do stanu idealnego (i to coś na błotnikach)
- wyczyścić podwozie od rudej, niech tańczy gdzie indziej..  :P
- wymienić elementy podwozia 
- wymazać zażenowane miny niedowiarków że co padło, powstało
- i ostatni punkt ten zamierzony, ten który jest oczekiwany od samego początku nareszcie 
odetchnąć i cieszyć się tym co się stworzyło..  :)
 
zawsze lepiej jest patrzeć na zdjęcia niż pisać zbyt wiele i dokopać się do sedna dlatego zdjęcia są tutaj koniecznością, Historią samochodu i czegoś więcej..
czas zacząć przedstawienie.. 
 
Wracając do pytania dlaczego wybrałem taki a nie inny samochód i projekt "ZERO" projekt "ZERO" jak sama nazwa mówi od zera.. Samochód nie odpala i nie reaguje w ogóle, stan blacharski jest tragiczny tylne progi to stworzone ze szpachli.. nigdy nie widziałem takiej fuszery by ktoś takie coś zrobił nadkola KWADRATOWE hahahahahhaha a by tego było mało jest inny odcień czerwieni i to sie rzuca.. bez komentarza..
być może zadałem sobie tyle trudu i wysiłku w ten projekt po to by zobaczyć te zaskoczone miny gdy przejadę odbudowanym w większym stopniu Samurajem i ich spoglądające miny gdy znikam za zakrętem z wyrazem i zakłopotaniem co to było..? 
A tak naprawdę to mam twardy charakter i nie chodzę na skróty.. zawsze pod górkę chodzę by później poczuć z góry ten wiatr i mentalny spokój.. najważniejszy jest ten moment gdy dotrze się na sam szczyt góry i zobaczy się piękne widoki, które tam na dole ich nie dostrzegamy.. 
 Może to głupie porównanie ale, zdałem sobie sprawę że z tym samochodem jest jak z dzieckiem najpierw dajemy mu życie..(Gdy go kupiłem) później uczymy go kroczek po kroczku i dokręcamy śrubkę jak ma chodzić (gdy mu dam nowe serce, silnik) i jak postępować by nie stała mu się krzywda..
gdy dorasta nabiera piękna i wiary siebie..(wygląd karoserii) zobaczymy jak to dziecko będzie wyglądać na koniec tej Historii.. 
a więc Historię czas zacząć...

  • Boris86 i THX911 lubią to

#2
Maxx

Maxx

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 259 postów
  • Samochód:Mazda RX-8
Do rzeczy Rexio dostał nowe serce, niespełna 60tyś. zabieg przeprowadzany wraz z silnikiem u Borysa.. :) i należą się tutaj podziękowania za wiele pytań bez odpowiedz z mojej strony.. jak i problemów które napotkałem.. zawsze służył pomocą. więc szacun i uznanie ode mnie :)
 
Teraz po wymieniam i po przerabiam wszystko co mi nie pasuje.. :P czyli jakieś 70% samochodu Wszystko na Oryginalne części.
 
A teraz troszku szoku i niedowierzania zobaczmy co było w silniczku z Niemieckiego obozu :P
Pewna osoba przypomni sobie co rozkręcała :D
nie ma co opisywać to trzeba zobaczyć.. dlatego będę stopniowo pokazywał zdjęcia by oczy mogły się przyzwyczaić i niektórzy nie wpadli w szok.
 
Załączony plik  received_734678173609838.jpeg   264,26 KB   26 Ilość pobrań
 
Załączony plik  received_2812249428825648.jpeg   184,55 KB   26 Ilość pobrań
 
Załączony plik  received_840509419712863.jpeg   199,98 KB   24 Ilość pobrań
 
A teraz czadu 
 
Załączony plik  received_567555560486844.jpeg   132,98 KB   23 Ilość pobrań
 
Załączony plik  received_772818373192492.jpeg   171,07 KB   22 Ilość pobrań
 
Załączony plik  received_2504311676525051.jpeg   180,49 KB   24 Ilość pobrań
 
Załączony plik  received_984408761941298.jpeg   222,13 KB   25 Ilość pobrań
 
Załączony plik  received_1495984497206185.jpeg   203,24 KB   25 Ilość pobrań
 
Załączony plik  received_1048450112239803.jpeg   186,84 KB   25 Ilość pobrań
 
Załączony plik  received_2474555752795540.jpeg   89,38 KB   25 Ilość pobrań
 
 
Tak, to ten sam silnik co był w rexie.. może niech ta osoba która się wypowie, choć nie wiem czy jest sens bo widać co jest..
do zobaczyska wkrótce..

  • Boris86 lubi to

#3
stanus

stanus

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 433 postów
  • Samochód:rx-8

Jak rozumiem ten piękny okaz to góra za małą flaszeczkę napoju alkoholowego zakupiłeś?:P Bo na taką wartość wskazuje stan, to co opisujesz i to co fotografujesz. Niemniej powodzenia w odbudowie:)



#4
Maxx

Maxx

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 259 postów
  • Samochód:Mazda RX-8

Jak rozumiem ten piękny okaz to góra za małą flaszeczkę napoju alkoholowego zakupiłeś? :P Bo na taką wartość wskazuje stan, to co opisujesz i to co fotografujesz. Niemniej powodzenia w odbudowie:)

 

 

Jeśli chodzi o cały samochód to nie do końca za małą flaszkę..  ale wiesz jak nie rozłupiesz jajka to nie dowiesz sie co masz w w środku..

Ważne że Silnik który już jest w rexie komponuje i chodzi świetnie.. mruczy ładnie.. ale to nie koniec zabawy, czeka mnie sporo czasu na ten projekt.. zobaczymy co przyniesie kolejny post :D  



#5
Boris86

Boris86

    Boss of Snake Pit

  • Użytkownicy
  • 1952 postów
  • SkądŁódź
  • Samochód:RX-8 LP, HP & V12, EUNOS COSMO, 323 BG KLV6, 300ZX STROSEK, Viper GTS, Cuda TT, 523i, 325i E30 Cabrio

No to naskrobię trochę. Silnik pierwotny wyjął Radek vel Thunder, a ja wziąłem go do biura i z ciekawości któregoś dnia rozebrałem.
Widok dramatyczny.
Na moje oko zadziało się to tak:
Przez uszkodzenie w chłonicy wyleciał płyn i silnik się przegrzał w bardzo dużym stopniu.
Stopiły się przewody olejowe od pompy OMP i Smarowniczek.
Stopił się w misce olejowej smok i wkładki plastikowe.
Puścił płaszcz wodny, woda dostała się do komory spalania.
Stopiony smok spowodował zaratcie panewek i wału.
Silnik po całej tragedii do tego długo stał i skrajnie skorodował w środku. 
MASAKRA. Rzadko zdarza się silnik z którego słupka nie można nic odzyskać. Tu niestety tak było.
Powodzenia w dalszym doprowadzaniu autka do ładu :)


  • THX911 i Maxx lubią to

CZĘŚCI DO MAZDY RX-8 i silników RENESIS 13B MSP :) Szukasz? --> Pisz!
ZESTAWY NAPRAWCZE DO KOMPRESORÓW EATON--> info PW.


#6
Gronek

Gronek

    Wanklowy Maniak

  • Moderators
  • 7167 postów
  • SkądŚladów / Warszawa
  • Samochód:BridgePorted RX8 HP,
Widziałem kilka takich. Jeden tak padł jak aso wymieniało przewody olejowe i nie założyło obejmy na przewód od chłodnicy wody. Gościowi wystrzeliło na autostradzie i takk sobie jechał . Można czasami się zdziwić
Rotary Engine Vehicles Service.
Obsługa, Naprawa i Modyfikacje pojazdów z silnikiem Wankla
www.rotaryengines.pl  5O8 * 279 * 238
mail:  tomek(at)rotaryengines.pl

#7
Maxx

Maxx

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 259 postów
  • Samochód:Mazda RX-8

No to naskrobię trochę. Silnik pierwotny wyjął Radek vel Thunder, a ja wziąłem go do biura i z ciekawości któregoś dnia rozebrałem.
Widok dramatyczny.
Na moje oko zadziało się to tak:
Przez uszkodzenie w chłonicy wyleciał płyn i silnik się przegrzał w bardzo dużym stopniu.
Stopiły się przewody olejowe od pompy OMP i Smarowniczek.
Stopił się w misce olejowej smok i wkładki plastikowe.
Puścił płaszcz wodny, woda dostała się do komory spalania.
Stopiony smok spowodował zaratcie panewek i wału.
Silnik po całej tragedii do tego długo stał i skrajnie skorodował w środku. 
MASAKRA. Rzadko zdarza się silnik z którego słupka nie można nic odzyskać. Tu niestety tak było.
Powodzenia w dalszym doprowadzaniu autka do ładu :)

 

No i właśnie na Twoją wypowiedź czekałem :)

moja jedyna próba odpalenia tego wraku skończyła się gdy wyjąłem Świece i przyłożyłem szmatkę wypluło rude gluty a dla zasady założyłem świece i spróbowałem :P

nawet Gwint do świecy był krzywy i nie dało się wkręcić Świecy :P

z obozu zagłady nie wyszedł w najmniejszym stopniu do naprawy..



#8
stanus

stanus

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 433 postów
  • Samochód:rx-8
Teraz czekam na fotki z odkuwania szpachli:-P

#9
Maxx

Maxx

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 259 postów
  • Samochód:Mazda RX-8

Teraz czekam na fotki z odkuwania szpachli:-P

 

No to jeszcze musisz poczekać.. nie unikniony zabieg ale, nie teraz najpierw silnik, później wygląd :)

Dla mnie liczy sie fakt by samochód jeździł idealnie jak w książce :D

 

Ale najpierw muszę pokazać parę co nieco :)

silnik założony lecz był problem z chłodnicą wody jak to Borys napisał.. była uszkodzona

Wymieniłem na nówkę bo nie widziałem sensu pchania w nowy silnik starej chłodnicy.

 

Załączony plik  IMAG1482.jpg   261,54 KB   20 Ilość pobrań

 

jak założyłem chłodniczkę to trzeba było wymienić chłodniczki Oleju rzecz jasna używki bo nówki 4k więc troszku bezsens.

ale kupiłem sprawdzone ze zdrowego silnika po wypadku i dodatkowo je wyczyściłem Nitrem dla pewności :)

 

Załączony plik  received_561879731209916.jpeg   231,47 KB   20 Ilość pobrań

 

do następnego posta :)



#10
Maxx

Maxx

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 259 postów
  • Samochód:Mazda RX-8

Dzisiaj przyszedł czas na pozbycie się starych płynów.. które były naprawdę w okropnym stanie, nic dziwnego sądząc po jednostce jaka była.. to jakoś nie zaskoczył mnie ich stan... wręcz taki sam jak w mojej czarnej Panterze :P

A więc wymiana płyny w dyfrze i w skrzyni

 

Załączony plik  IMG_20200326_184826~2.jpg   100,95 KB   18 Ilość pobrań

 

do następnego 


Użytkownik Maxx edytował ten post 27 marzec 2020 - 19:44


#11
Sopel_XL

Sopel_XL

    Entuzjasta

  • Użytkownicy
  • 708 postów
  • SkądSulejówek
  • Samochód:Mazda RX-8 1.8t

A więc wymiana płyny w dyfuzorze i w skrzyni

 

wymieniana oleju w dyfuzorze haha  :D czy to freudowska pomyłka i wydało się że marzy Ci się montaż dyfuzora?


  • Maxx i Reaper lubią to

#12
Maxx

Maxx

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 259 postów
  • Samochód:Mazda RX-8

wymieniana oleju w dyfuzorze haha  :D czy to freudowska pomyłka i wydało się że marzy Ci się montaż dyfuzora?

 

 

HAHAH... ale jazda wiesz nawet nie zauważyłem :P wiadome o co chodzi ale chyba za szybko napisałem i nie pomyślałem 

wiadome że chodzi o dyfer :D ale musze to poprawić by nie było większego pośmiewiska.. :P

ale jak to mówią w obecnych czasach i w obecnej sytuacji, lepiej sie śmiać jak chorować i tego się trzymajmy :)

dzięki za zwrócenie uwagi :P 

A tymczasem

kolejna wymiana

płukanka komory oleju jak i chłodniczek oleju.. :)

Załączony plik  received_613461739428041.jpeg   166,59 KB   19 Ilość pobrań

 

Następnie musiałem sprawdzić czy aby na pewno na starych chłodniczkach które były z tamtych zwłok (silnika)

nie przedostały się opiłki do silnika i zrobiłem sekcję zwłok filtra oleju :P

 

Załączony plik  received_3316793881670060.jpeg   398,05 KB   19 Ilość pobrań

 

Na szczęście nie było żadnych opiłków tylko troszku brudno :)



#13
Maxx

Maxx

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 259 postów
  • Samochód:Mazda RX-8

A więc lecimy dalej gdy robiłem płukankę komory olejowej i chłodniczek oleju wypierniczało mi płyn chłodniczy przez zbiorniczek wyrównawczy.. grrr... i normalnie to drażniło 

Jak sie okazało musiałem wymienić termostat chłodnicy wody.. więc kupiłem nowy

hmm.. co mogę powiedzieć uziemiony byłem przez kilka dni, masakrę przeżyłem z tą wymianą.. 

wszędzie ciasno ciężko rękę wsadzić i to cholerstwo wyjąć.. pochłonęło to sporo nerwów i czasu że zapomniałem zrobić zdjęć.. nie sądziłem że jedna mała rzecz potrafi tak namieszać i pół silnika odkręcać.. ( grrrrr..) ale dzięki z Borysem który mnie poinstruował zakończyłem to sukcesywnie :)

Ogólnie to szacun dla wszystkich mechaników, chylę czoło i was podziwiam za cierpliwość i nerwy 

to nie dla mnie robota :P ale robię to dla siebie i by było pewnie zrobione i przy okazji czegoś się nauczyłem i wyciągłem solidne doświadczenie a to rzecz nie tuzinkowa :D a przy okazji nie chcę by jakiś pseudo Aruś mechanik Wieś-Vagenów to wymieniał bo zapyta że w silniku jakoś tłoki wirują jak w pralce.. haha  sam pewnie by posiwiał z Rexem, bo przecież w Vagenach tak fajnie i łatwo się wykręca :) po co to psuć :P i życie ucieka jak Olej z Vteca hahaha..

 

Po wymianie wszystkich płynów jakie były w samochodzie. nadszedł czas naaa...??

kompletny zapłon :D

 

Załączony plik  IMG_20200217_184451.jpg   111,46 KB   19 Ilość pobrań

 

Przyznam że świeczki mnie troszku zaskoczyły wyglądają całkiem dobrze.. :)

 

Załączony plik  IMG_20200217_184850~2.jpg   221,6 KB   20 Ilość pobrań

 

Cewki już tak dobrze nie wyglądają.. Przepalone ! 

 

 

Załączony plik  IMG_20200219_181633~2.jpg   217,61 KB   21 Ilość pobrań

 

hmm... Jak coś robić to dobrze 

dodam że zakładanie takich kabli zapłonowych sprawiło mi czystą przyjemność.. ile razy zakładałem kable innej firmy to zawsze musiałem pojedynczo z rozwagą zakładać by się nie pomylić.. a tutaj wszystko OEM ułatwia niesamowicie w ciemno można zakładać a i tak się nie pomylisz :)

 

Załączony plik  IMG_20200212_150938~2.jpg   57,21 KB   21 Ilość pobrań

 

 

Załączony plik  IMG_20200218_174452~2.jpg   106,83 KB   21 Ilość pobrań

 

I cały Fun pack na miejscu :D

 

Załączony plik  IMG_20200219_141419~2.jpg   217,35 KB   21 Ilość pobrań

 

A więc śmiało mogę powiedzieć że "Projekt silnik" uważam za sukcesywnie zakończony i zrobiony z pełną dbałością o detale :)


  • Boris86 i Ravi lubią to

#14
Gronek

Gronek

    Wanklowy Maniak

  • Moderators
  • 7167 postów
  • SkądŚladów / Warszawa
  • Samochód:BridgePorted RX8 HP,
Szanuję za zapłon. Ta inwestycja się zwróci.
  • Maxx lubi to
Rotary Engine Vehicles Service.
Obsługa, Naprawa i Modyfikacje pojazdów z silnikiem Wankla
www.rotaryengines.pl  5O8 * 279 * 238
mail:  tomek(at)rotaryengines.pl

#15
Maxx

Maxx

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 259 postów
  • Samochód:Mazda RX-8

Szanuję za zapłon. Ta inwestycja się zwróci.

 

Jak się dostało nowe serducho do bryki to trzeba było dać coś konkretnego :)

 

A tymczasem wymiana filtra kabinowego rozpoczęła etap odwszawianie i wysterylizowanie..

 

 

Historia lubi się powtarzać (podobnie było w czarnej panterze) wystarczy spojrzeć.. tylko tutaj brakowało jeszcze tylko ślimaków i idealnie podano do stołu hahah..

taka wymiana to radość dla oczu łatwa i bez inwazyjna, a przy tym rexio będzie mógł swobodnie oddychać  :) smród był naprawdę specyficzny w kabinie było czuć jak by coś zdechło i chciało nieudolnie wyjść do tego wilgotny odór, nie dzine samochód pod chmurką obok drzewa stało ponad pół roku..   

 

 

Załączony plik  filtr 324491261767353.jpeg   354 KB   20 Ilość pobrań



#16
Maxx

Maxx

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 259 postów
  • Samochód:Mazda RX-8

Czas przedstawić samochód po długich bojach z wieloma problemami ..

Ogólnie samochód mnie zaskoczył jeździ i odpala bez problemów równiutko i ma kopa od 7k rpm jak by turbo się włączyło i dociska w fotel miłe zaskoczenie naprawdę nie sądziłem że HP ma takiego kopa.. też tak macie..? czy to efekt wymiany sporej ilości części..? 

Oczywiście samo mycie było bardzo długie, mowa tutaj o samej karoserii, mnóstwo glonów w zakamarkach dachu i cholernie brudne pod każdym względem, ale udało się doprowadzić samochód do dobrego stanu wizualnego, nad mianem bardzo dobrego muszę jeszcze popracować..

 

kilka fotek dla oka :)

 

Załączony plik  IMG_20200309_111003~2.jpg   385,92 KB   23 Ilość pobrań

 

 

Załączony plik  IMG_20200309_111032~2.jpg   172,85 KB   22 Ilość pobrań

 

 

Załączony plik  IMG_20200309_111103~2.jpg   298,35 KB   22 Ilość pobrań

 

 

Załączony plik  IMG_20200309_111135~2.jpg   89,97 KB   22 Ilość pobrań


  • THX911 i TommyJr lubią to

#17
MATi

MATi

    Poweeeeer!!!!

  • Użytkownicy
  • 5813 postów
  • SkądJózefosław
  • Samochód:BMW F10 528i juesandej
Fajny projekt, dobrze wygląda
  • Maxx lubi to
" If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling"
~Paul Walker

#18
kuba20852

kuba20852

    Nowicjusz

  • Użytkownicy
  • 2 postów
  • Samochód:Mazda Rx8
Uwielbiam takie renowacje trupów :)
Będą jakieś fotki z naprawy blacharki?
  • Maxx lubi to

#19
Maxx

Maxx

    Gaduła

  • Użytkownicy
  • 259 postów
  • Samochód:Mazda RX-8

Uwielbiam takie renowacje trupów :)
Będą jakieś fotki z naprawy blacharki?

 

Oczywiście ze będą :)

dla tych co nie mogą się doczekać aż zacznę dzióbać w szpachli mały śmieszny przedsmak rzeźników z Niemiec  :lol:  :lol:

przedstawiam ich dzieło.. ja osobiście nigdy czegoś takiego nie widziałem całe błotniki tylne są ulepione i pofałdowane szpachlą i rudą która wycieka  :angry:  a jak mi śmiech przeszedł to po dłuższym zastanowieniu.. to tak naprawdę chce się płakać.. kolor jest w ogóle nie dobrany inny odcień..  zderzak przedni nie nadaje się do niczego pełno odprysków i popękanych od spodu plastików, zderzak tylni to jakieś nieporozumienie źle spasowany i pofałdowany, porysowane są drzwi z każdej strony więc doszedłem do wniosku że trzeba malować cały samochód prócz dachu... Trochu z tym zejdzie ale efekt będzie zadowalał 

 

oto arcydzieło Niemieckich rzemieślników  :lol:  :lol:   :angry:

 

Załączony plik  IMG_20200224_144024~2.jpg   57,05 KB   19 Ilość pobrań

 

 

Tutaj odkopywałem blachę ale jej nie znalazłem :(

 

Załączony plik  IMG_20200224_144038~2.jpg   73,6 KB   19 Ilość pobrań



#20
MATi

MATi

    Poweeeeer!!!!

  • Użytkownicy
  • 5813 postów
  • SkądJózefosław
  • Samochód:BMW F10 528i juesandej
😆
  • Maxx lubi to
" If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling"
~Paul Walker




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Seo katalog stron darmowy